pt9

3

Jak tam wasza kadra top3 w Europie i porównania do Bayernu, Liverpoolu, Realu itp.

My mamy tyle braków umiejętności że to się nie mieści w głowie a do tego trener który przeszkadza zamiast pomagać. Araujo dzisiaj walił sobie piłki na oślep, Cancelo nie wie co to mózg na boisku, Lewy ledwo co się rusza i wchodzi za niego rekin dla którego strzelenie powyżej 5 goli w sezonie to wyczyn. Pedri jest tak nijaki że po prostu żal patrzeć. Nie mamy ŚPD, nie mamy PO i LO ani LS. Kounde jedna z tych pozycji ładnie zamaskował jednak co z tego skoro ta ekipa nie tworzy żadnej drużyny ani nie ma nic wypracowanego.

Najlepsza Barca Xaviego była po jego przyjściu a do tego byliśmy fajnymi brutalami i przez moment chyba Barca była najbardziej faulujaca drużyna LL. Teraz tych jaj na boisku nie widać. Obrzydliwa drużyna z okropnym trenerem.

pt9

1

@Firestone To już było wiadome w grudniu 2022

pt9

1

Po Figo żaden Portugalczyk nie powinien się pojawić w tym klubie

pt9

0

Mam nadzieję że Mendes dobrze zaplanuje transfery i budowę drużyny na przyszły sezon. Deco nie mógł sobie wymarzyć lepszego asystenta

pt9

1

@Salchent nawet w koszu to faul

pt9

1

Taka statyczność i brak polotu w ataku był u schyłku Valverde i Setiena tylko Messi z Suarezem to była inna skala talentu. Praktycznie nie mamy szybkich ataków i 0 mobilności.

pt9

1

@jeonek Jak robisz drybling to trzymasz nisko nogi

pt9

0

@Aragorn33 A Neymar PSG 6-1 ?

pt9

3

FDJ się połamał, szok i niedowierzanie

pt9

0

@Kapitan hawk Tak, wszyscy komentatorzy świata przeciwko nam

pt9

3

@kuz Jakiej ewidentnej?

pt9

6

@Tabaluga37 Ludzie są odklejeni. Niewiarygodne co się dzisiaj tu wyczytuje

pt9

0

Nie ma szans że przekroczyła całym obwodem.

pt9

1

@MesQueUnClub96 Ten pociąg ofertowy już pewnie odjechał

pt9

0

La Rambla ma widzę że mentalność Xaviego. Karny niesłuszny, komentatorzy i cały świat przeciwko nam a nawet jak ktoś się podekscytował Barcą to pewnie miał zaciśnięte zęby

pt9

2

@GeneralXavi Ludzie chyba nie pamiętają karnych z PSG 6-1

pt9

0

@abram3k No bardzo mądrze Vasquez to zrobił. Karny 100% słuszny

pt9

0

@macio_944 Gdy graliśmy kupę ty byłeś pełen optymizmu więc oby było na odwrót

pt9

4

Czemu Araujo zawsze macha o spalonego? Irytujące to

pt9

1

Jakoś grobowo na C+ ten komentarz. Dziwne nagłośnienie

pt9

16

@kigani co wpis to głupszy

pt9

3

@tbas Chyba że za darmo wypożyczenie i pensja. Uczciwa cena

pt9

0

@pete Miejski podłączony do domu. Jak wycenili mi fotowoltaiczne i pompę w okolicach 80-120k to stwierdziłem że bez sensu

pt9

0

@pete No to ja płacę za gaz w ciągu roku ok. 8 tys zł a za prąd jakieś 3 tys. za dom 230m2

pt9

0

@pete Zapłaciłeś 11k za energię i ogrzewanie?

pt9

0

@kigani A jakie to ma znaczenie w dyskusji o skrzydłowych? Dzięki biegaczom grali 11 na 10 i wygrali

pt9

1

@KichuBlaugrana Dopiero teraz poczułeś obrzydzenie? @Comentateiro miał je już od pierwszego artykułu łączącego Xaviego z Barceloną

pt9

0

Tacy skrzydłowi jak Olmo to są fajni do drużyn dominujących, mających posiadanie i ruch w ataku. U nas brakuje biegacza mając Lewego i Raphinie. PSG właśnie pokazało że mając 3 biegaczy non stop trzeba asekurować w obronie kolegów i mieć się na baczności. Jednak idąc pokrętna logiką Barcelony byśmy wystawiali Olmo do gry z kontry a biegacza w meczach z atakiem pozycyjnym

pt9

2

@kigani Odpowiada Araujo który jest częścią drużyny. Fakty są takie że odpadamy znowu w Europie i po raz któryś mając dobrą zaliczkę przed rewanżem bo znowu u kogoś zawodzi psychika i się spala. I tak od 8 lat.

Potem wielce pokrzywdozny trener leci na trybuny i poddaje nam mecz który można wybronić.

pt9

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?