pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak tam wasza kadra top3 w Europie i porównania do Bayernu, Liverpoolu, Realu itp.
My mamy tyle braków umiejętności że to się nie mieści w głowie a do tego trener który przeszkadza zamiast pomagać. Araujo dzisiaj walił sobie piłki na oślep, Cancelo nie wie co to mózg na boisku, Lewy ledwo co się rusza i wchodzi za niego rekin dla którego strzelenie powyżej 5 goli w sezonie to wyczyn. Pedri jest tak nijaki że po prostu żal patrzeć. Nie mamy ŚPD, nie mamy PO i LO ani LS. Kounde jedna z tych pozycji ładnie zamaskował jednak co z tego skoro ta ekipa nie tworzy żadnej drużyny ani nie ma nic wypracowanego.
Najlepsza Barca Xaviego była po jego przyjściu a do tego byliśmy fajnymi brutalami i przez moment chyba Barca była najbardziej faulujaca drużyna LL. Teraz tych jaj na boisku nie widać. Obrzydliwa drużyna z okropnym trenerem.
1
@Firestone To już było wiadome w grudniu 2022
1
Po Figo żaden Portugalczyk nie powinien się pojawić w tym klubie
0
Mam nadzieję że Mendes dobrze zaplanuje transfery i budowę drużyny na przyszły sezon. Deco nie mógł sobie wymarzyć lepszego asystenta
1
@Salchent nawet w koszu to faul
1
Taka statyczność i brak polotu w ataku był u schyłku Valverde i Setiena tylko Messi z Suarezem to była inna skala talentu. Praktycznie nie mamy szybkich ataków i 0 mobilności.
1
@jeonek Jak robisz drybling to trzymasz nisko nogi
0
@Aragorn33 A Neymar PSG 6-1 ?
3
FDJ się połamał, szok i niedowierzanie
0
@Kapitan hawk Tak, wszyscy komentatorzy świata przeciwko nam
3
@kuz Jakiej ewidentnej?
6
@Tabaluga37 Ludzie są odklejeni. Niewiarygodne co się dzisiaj tu wyczytuje
0
Nie ma szans że przekroczyła całym obwodem.
1
@MesQueUnClub96 Ten pociąg ofertowy już pewnie odjechał
0
La Rambla ma widzę że mentalność Xaviego. Karny niesłuszny, komentatorzy i cały świat przeciwko nam a nawet jak ktoś się podekscytował Barcą to pewnie miał zaciśnięte zęby
2
@GeneralXavi Ludzie chyba nie pamiętają karnych z PSG 6-1
0
@abram3k No bardzo mądrze Vasquez to zrobił. Karny 100% słuszny
0
@macio_944 Gdy graliśmy kupę ty byłeś pełen optymizmu więc oby było na odwrót
4
Czemu Araujo zawsze macha o spalonego? Irytujące to
1
Jakoś grobowo na C+ ten komentarz. Dziwne nagłośnienie
16
@kigani co wpis to głupszy
3
@tbas Chyba że za darmo wypożyczenie i pensja. Uczciwa cena
0
@pete Miejski podłączony do domu. Jak wycenili mi fotowoltaiczne i pompę w okolicach 80-120k to stwierdziłem że bez sensu
0
@pete No to ja płacę za gaz w ciągu roku ok. 8 tys zł a za prąd jakieś 3 tys. za dom 230m2
0
@pete Zapłaciłeś 11k za energię i ogrzewanie?
0
@kigani A jakie to ma znaczenie w dyskusji o skrzydłowych? Dzięki biegaczom grali 11 na 10 i wygrali
1
@KichuBlaugrana Dopiero teraz poczułeś obrzydzenie? @Comentateiro miał je już od pierwszego artykułu łączącego Xaviego z Barceloną
0
Tacy skrzydłowi jak Olmo to są fajni do drużyn dominujących, mających posiadanie i ruch w ataku. U nas brakuje biegacza mając Lewego i Raphinie. PSG właśnie pokazało że mając 3 biegaczy non stop trzeba asekurować w obronie kolegów i mieć się na baczności. Jednak idąc pokrętna logiką Barcelony byśmy wystawiali Olmo do gry z kontry a biegacza w meczach z atakiem pozycyjnym
2
@kigani Odpowiada Araujo który jest częścią drużyny. Fakty są takie że odpadamy znowu w Europie i po raz któryś mając dobrą zaliczkę przed rewanżem bo znowu u kogoś zawodzi psychika i się spala. I tak od 8 lat.
Potem wielce pokrzywdozny trener leci na trybuny i poddaje nam mecz który można wybronić.
1
Komentarz usunięty