pt9

1

@pacior95 Szanse mamy ale będzie to ciężki mecz. Barca w nie jest w kosza ostatnio specjalnie mocna a Olympiakos to uznana i mocna marka

pt9

0

@ObiektywnyKibic121 Zasłużyli jak najbardziej. Nie dali sobie wbić bramki, strzelili dwie. Słupek czy poprzeczka to strzał niecelny. PSG niech na treningu strzeleckim sobie poćwiczy.

Piłka nożna to nie jest balet gdzie liczy się to jak ktoś podaję czy w jaki sposób prowadzi piłkę. To są odpowiednie decyzję w odpowiednich momentach, skuteczność , umiejętność obronyi ataku w odpowiednim momencie.

Mieli "farta" bo ich bramkarz więcej obronił a nasz nie? To trzeba było lepiej strzelać lub trenować tak aby nasz bramkarz też tak bronił. Nie sprawdzajmy wszystkiego do szczęścia, lepszego tylko dlatego że więcej razy kopnął piłkę w stronę bramki

pt9

7

@betonito W ogóle najlepsze są tłumaczenia że odpadliśmy przez błąd. W piłce głównie traci się gole przez błędy. Jak strzelaliśmy bramki z PSG to oni też popełniali błędy

pt9

5

@P33ck Ani cieniasz ani wybitny. Przeciętny trener

pt9

0

Füllkrug ze złotą piłką. Ale to będzie piekny widok

pt9

0

@P33ck Do tego mega sympatyczny gość i wydaje się fajnym gościem. Szkoda ze nigdy do nas nie trafił bo było dużo plotek. Profilem pasował zawsze idealnie

pt9

2

Widzę że LE nadal nie nauczył bronić swoich drużyn przy stałych fragmentach. BvB gra o klasę lepiej niż my w dwumeczu.

pt9

1

@Zoker Rower trekingowy będzie cięższy o 2-3 kg i wolniejszy. Baranek daje możliwość różnych chwytów dodatkowo i pewnie treking ma jakiś napęd 3 lub 2 rzędowy no i na gravelu wygląda się seksi (słowa żony)

pt9

1

@Zoker Nie, bardzo uniwersalny rower jeśli zjeżdżamy z szosy na kostkę, żwir czy bruk. Dużo szybszy od MTB i wygodniejszy od szosy. Wszystko zależy jak użytkujesz. Ja nie lubię jeździć po szosie i gravel sprawdza się znakomicie. Do lasu stricte mam full MTB

pt9

0

Z jednej strony pośmiałbym się z United ale gdybyśmy my grali w PL to wyniki pewnie byłby podobne

pt9

1

@creativeopinion To tylko pieniądze. Zostanę oszukany trudno ale jak jest szansa by pomóc to skorzystam

pt9

3

@Arden Skończyło się groźbami i tekstem ze gdybyśmy byli w drugim Kongo (DR) to tam by nam łby ucieli

pt9

7

@Arden Awantura i groźby grupy murzynów z maczetami podczas wyprawy w dżungli w środku Konga

pt9

1

Szok i niedowierzanie

pt9

4

Chyba każdy z nas przepierdzielił przynajmniej raz w życiu 40m euro więc skąd to oburzenie odnośnie Roque'a?

pt9

1

@Zoker Ogólnie to przypadłość wielu mniejszych miast w PL. Jak duże miasta są u nas na prawdę w porządku tak te mniejsze mają problem z wyludnieniem, zaniedbaniem i brzydotą architektoniczną (oczywiście nie wszystkie). W porównaniu do bogatszych krajów to ja tutaj dostrzegam największe różnicę

pt9

0

@Michael24 Tutaj nic w zasadzie nie gra.
Prezydent i dyrekcja sportowa chaotyczna, skład przeciętny patrząc na aspiracje i top, trener który nie pomaga w tym wszystkim. Jak to mawiał mój stary - jeszcze się zesrać na środku a i tak różnicy nie będzie

pt9

1

@ArcziArtt Ja mam katar całe życie w zasadzie. Trzeba z tym żyć. Raz gila wytarłem w siatkę i przez przypadek żona chwyciła. Głupia sytuacja..

pt9

1

@Jakchcesz i tak i nie. To nie jest że tak. Dla Barcelony nic nie ma nie. Nic nie ma nie

pt9

2

@Popitek12 Endrick będzie lepszy o 17%

pt9

0

@RoberDzik Nie wiem czy przełożyłoby się na trofea ale na pewno byłaby to pomoc w gówno meczach w lidze czy PK. Nam potrzebna jest organizacja gry w ataku i w obronie od podstaw i tu jest największy problem

pt9

6

Słuchajcie, @PizzerMan nasz kolega ramblowicz potrzebuje pomocy i wczoraj wrzucił zbiórkę. Przewlekłe migreny to straszne g które paraliżuje życie. Jedna wpłata na tak duża społeczność to bardzo mało.
https://pomagam.pl/t87wdd

pt9

1

@PizzerMan Miałem 3 razy w życiu napad migreny i jest to paskudne. Powodzenia w zbiórce i trzymaj się. I do roboty LR bo na razie jedna wpłata na tak duża spoleczność

pt9

2

@Colon Byłeś lepszy wyraźnie i po prostu błąd sprawił że przegrałeś. Powinieneś wygrać tylko ten błąd. Przeciwnik miał szczęście że nie popełnił błędu

pt9

0

@P33ck Raczej głos jak kaczka

pt9

0

@MOLESTA Balde kompletnie nie nadaje się na piłkarza do pierwszego składu

pt9

1

@Yoohoo Na papierze nasz skład szału nie robi. Kibice sobie tylko wmawiają ze to jakaś top kadra.

pt9

0

@Danny Gaucho Nadal to o 2 więcej niż u nas z czego oboje pracowali łącznie 6 czy 7 lat

pt9

1

@sevs Ogólnie Real ma politykę aby zatrudniać trenerów z topu i zawodników albo top albo największe talenty. Efekt - najbardziej usytuowana drużyna. Niemniej aby tak działać trzeba mieć zarządzanie i środki na to

pt9

1

@barcanawieki Myślę że mało kto się jara rywalizacja ogórkową. Mi strzela wiadomo gdzie jak patrzę gotowanie białych nad nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?