pt9

0

@Sysia11 Nie mialby niemniej Euroligę się ogląda dla mnie o niebo lepiej niż debilne granie milion rzutów NBA

pt9

2

To co gra Real w kosza to czapki z głów. Jedna z najlepszych koszykowek do oglądania.. Oby w finale upadli i glupi ryj sobie rozwalili

pt9

1

@panczo My wolimy Braithwaita i Paco za 60mln

pt9

1

@barpol11 Dla mnie nie ma nic gorszego niż bieganie. Wolę przejechać na raz 200km na rowerze niż przebiec 2 km

pt9

1

@bartekvisca Dla mnie na papierze to nie wygląda zbyt mocno a na boisku widzimy co się dzieje.

@kigani Kimmich od ponad 2 lat szuka formy ale jak twierdzisz że Yamal to top3 PS na świecie tylko po raz kolejny utwierdza jak marne masz pojęcie o piłce.

pt9

3

@ngif Ja ani razu nie zatęskniłem za Valverde mimo dwóch mistrzostw

pt9

9

No i Xavi dotrzymał słowa że odejdzie po sezonie. Tęsknić nie będę

pt9

1

@R_da_Souza_Faria Patrząc na sytuację finansową to mamy ruchy jak właśnie taki klub. Kogoś sprzedać będzie trzeba za grube pieniądze. Mamy FdJ, Araujo, Pedriego, Kounde, Raphinie, Yamaha za których ktoś coś wyłoży konkretnego. Reszta to szrot na rynku

pt9

0

Ale fajny musiał być program Kubusia


pt9

1

@ranger3120 Jesteś nudny

pt9

2

Obstawiłem wszystkie nasze mecze na przyszły sezon że wygramy 8:2

pt9

0

@Gaz Presja i wymagania napędzają do sukcesu zwłaszcza u ludzi którzy sami nie potrafią jej sobie narzucić

pt9

0

Oby z Flickiem przyszedł do nas Muller na last dance z Lewandowskim

pt9

1

@TR3YWAY Zgłaszam się. Nie dość że jest to kraj ze świetnymi Kebabami a Bayern Monachium to najpiękniejsza drużyna zaraz po Barcelonie

pt9

1

@MichuZ44 Jakoś dziwnie te auta skręcają

pt9

0

@Hindus A to tak, ja kompletnie nie mam żadnych oczekiwać już od tej drużyny. Zresztą patrząc na skład to Guardiola mając za asystenta Kloppa gówno by z tego urzeźbili

pt9

1

@A4ron Zwycięstwo albo nic. Całowanie srebrnego medalu to żenada mając w dodatku lepszą drużynę. Sam na turniejach jak grałem to zachowałem tylko te złote a inne szły do kosza. Tak jakby pracownik w firmie przegrał przetarg bo zjebał ofertę ale chodził dumny że ją złożył. Liczy się zawsze wygrana nieważne w czym. W dodatku nikt nie rozpamiętuje finalistów tylko wygranych

pt9

0

@Hindus Nie jest stracony ale musi dostać nowy impuls i przygotowanie do sezonu. Pedri przed kontuzjami był strasznie wybiegany na boisku

pt9

0

@RoberDzik Piłkarsko to Rodri ale marketingowo Mbappe/Haaland

pt9

1

@norbi77 Niemniej pokłony dla nich za ten sezon

pt9

4

Nawet Xavi się wypowiedział o finale LE. "Atalanta nie chciała grać w piłkę"

pt9

0

Czy Leverkusen to beznadziejna drużyna tak jak Tyson Fury to beznadziejny bokser?

pt9

1

Xavi zostanie zwolniony przez Laporte ale tak na prawdę zostanie mimo zatrudnienia Flicka oficjalnie którego nie będziemy mogli zarejestrować więc wtedy wkroczy Marquez.

Takie combo widzę

pt9

3

@Michael24 Na ślub zapraszałem ale na wesele tylko prawdziwych przyjaciół z pracy

pt9

4

@Zoker Tak, jedna z nielicznych gier do których po prostu mogę wracać non stop. Tam klimat wylewa się z ekranu

pt9

1

@MichuZ44 Najważniejsze że uratowali planetę

pt9

0

@KrychaFCB To trzeba było przez lata się nie zadłużać i nie zalegać z pensjami i mieć problemów z płynnością finansową w hiszpańskiej piłce. Na pewno my siedząc przed komputerami łatwo możemy ocenić biurową i administracyjną pracę prezesa ligi bo co jakiś czas pojawi się jakiś news.

pt9

2

@DLFCB Największa patologia jaka obserwuje u nawiedzonych rodziców. Pytanie się o zgodę o wszystko bąbelków ale tak to jest jak się czyta nawiedzone blogi o wychowywaniu

pt9

0

@Kozinho. Cały czas uważam że jako rezerwowy powinien więcej grać i wnosić ale jak to robić jak my ze slabeuszami walczymy jak równy z równym a potem Xavi całkowicie go przekreślił

pt9

0

@doc Zajezdnik idealnie pasuje do drużyny zajezdników. Mało się w ogóle mówi o Atletico i ich kolejnym słabym sezonie patrząc na możliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?