pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba pamiętam to auto jak 14 lat temu przejeżdżało
0
@Pressinho Jutro King Szcecin zrobi to samo i mistrzostwo w koszykówce po 16 latach wróci do Trefla
0
@RivaldoVitorBorba Jakiś rezonans robiłeś odnośnie guzów, tętniaków, torbieli itp? Sam się zastanawiam czy się nie zbadać bo 3-4 razy w miesiącu dopada mnie ból głowy często związany ze zmianami pogodowymi
0
Ale słaba ta gra Way Out w porównaniu do It takes two. Nawet moja żona się nudzi i mówi że zbyt prosta mimo że jest pokraką jeśli chodzi o pada
0
@PizzerMan Na prawdę współczuję bo sam w ostatnim miesiącu miałem 3x ostry bol glowy i sparaliżowało mnie to totalnie, nie mogłem pracować a w domu lęk i niemoc. Szkoda że idzie tak wolno zbiórka przy tak dużej społeczności
1
@MesQueUnClub_87 To Juliana Gorito na instagramie powinna Ci przypasić
0
@sevs Żadnych medali. Albo złoto albo chłosta i potępienie
3
@Criss18Barca Wieczorami i rankami w mieście piździ niemiłosiernie
1
@PatrychoO Zawsze to mnie odrzucało od gier fabularnych kiedy postać była niemową. Nigdy nie mogłem przekonać się przez to do Elder Scrollsów
1
@TaleOfUs @FCB24 Xavi jest mniej żenujący od Laporty ale i tak w wywiadzie powie że był lepszy
3
Trefl - King 3:3 i ostatni mecz w Ergo Arenie. Niesamowite finały
0
Trefl blisko wyrównania finałów do 3-3 i decydującego meczu u siebie. Pytanie czy znowu w końcówce stracą koncentrację
0
@TheNekro94 Pracowników żerujących jest również dużo. Ta wojna się nigdy nie skończy chyba
0
@Barcasub W zasadzie i tak żona przynosi 80% dochodów więc jest to jakaś myśl. Tylko czy nie kopnie mnie w dupe jak będę grał całymi dniami w mojej jamie?
0
Taki cel do końca roku mam bo w zasadzie łupie tylko w fife.
Kingdom Come
Last of US2
Cyberpunk
GTA 5
Uncharted
RDR2
Ghost of Tsushima
Tylko jak znaleźć czas na to?
3
Ktoś wie czy grają dziś wrotkarze?
3
Matko co za żenada
1
@Pawlak1992
- McDonald (kiedyś KFC ale od kilku lat kurczaki są bardzo suche)
- Kebab
- Słodycze
- Filmy DC
- HBO Max
- Władca Pierścieni
- Czytanie La Ramblii
- Twitter
- Android
- Xbox (choć mam obecnie PS5)
1
@lntrowertyk Najczęściej korzystam przy rekrutacji z pracuj.pl oraz lokalny portal , u mnie w tym przypadku trojmaisto.pl
0
@peetwithbarca Dla mnie wystarczy że będziemy grać mądrze taktycznie. Próbować dominować z piłką słabsze ekipy a z mocniejszymi gryźć trawę i mądrze się bronić. Fajnie byłoby zobaczyć takich zadziorów jak 21/22 w drugiej połowie sezonu i jakieś pomysły na akcje + elastyczność taktyczną. Materiał piłkarski mamy średni zwłaszcza w ataku więc duża rola trenera
2
@DLFCB
0
@norbo80
Proste zasady:
- typujemy dokładny wynik
3 pkt za trafiony
1 pkt za trafionego zwycięzcę / remis
Przykład:
Andora - Malta 1-2
Było: 1-2 czyli 4 pkt
0
@Gronek drą ryja ze spać się nie da
0
@arasz1819 ta i zaraz jeszcze przejebia...
0
Trefl pozostaje w grze. King dzisiaj całkowicie zneutralizowany
1
@tomek8756 Bogini milfów
0
To niech lepiej poszukają klucza do tych drzwi
1
@bartekvisca Zazwyczaj w wielu przypadkach sport kobiecy wygląda śmiesznie. Odpaliłem sobie ostatnio Barcelone Femeni finał LM i dziwiłem się jak można to śledzić na co dzień choć koszykówka kobieca to jeszcze większa karykatura
2
@doc Ten który więcej kosztował. Chyba nie ten który będzie lepszy
0
@Pawlak1992 dla mnie potencjał to akurat wicemistrz i 1/4 LM niemniej styl to już były rzygowiny choć pezy dobrych wiatrach w tym sezonie mógłby być nawet i final LM jednak jest to dla mnie jednorazowy wyskok w perspektywie przyszłych lat