pt9

1

@Szmulek Jeśli ma poukładane w głowie to myśli o odejściu z tego burdelu do topowej drużyny

pt9

1

@norbi77 Z charyzmą trzeba się urodzić

pt9

10

@tristan87 Jakaś w ogóle się zrobiła niesmaczna nagonka na alkohol

pt9

1

@Tomason Wysoko się siedzi co jest ogromnym plusem dla mnie

pt9

2

Nie widziałem nigdy ani jednego dobrego meczu Bednarka. Ależ on jest daremny

pt9

1

@Bzyczekk Dla mnie za bardzo przecenianym. Do Modrica to mu brakuje bardzo wiele

pt9

1

@reloaded Niech się wezmą za edukację kierowców i rowerzystów jak należy się poruszać bezpiecznie. Przyniesie to większe korzyści niż kara za brak kasku. Mało gdzie jest takie chamstwo na drogach jak u nas

pt9

3

@FCB_dimiC
Silnik benzyna bez hybrydy 2,5 w automacie, nie ma wyboru w tym modelu. Głównie kupiłem na moje wiejskie drogi i ciężkie zimy, świetnie działa w nim napęd 4x4. No i przewygodne fotele, w żadnym co oglądałem tak mi się dobrze nie siedziało a do tego ma służyć na wypady weekendowe by spać w bagażniku nad jeziorem i brać rower.

Zabezpieczyć trzeba zrobić bo Subaru i Mazdy słyną ze słabych blach choć ponoć w tym modelu jest dobrze fabrycznie

pt9

1

@tbas Bo jestem dziadem

pt9

14

To i ja się pochwalę. Pół roku oczekiwania, pierwsze nowe auto w życiu więc jaram się niemiłosiernie. Prawdziwy samochód dla dziadów i emerytów na ryby - Subaru Outback.
Reakcje znajomych:
"Co ty sobie myślałeś, czemu nie Audi lub BMW?" :D

https://ibb.co/3vRkKkN
https://ibb.co/25zZ3Fj
https://ibb.co/tP1fZzR

pt9

0

@q1 Dobrze wspominam jazdę golfem 5. Ten Leon spoko też się wydaje

pt9

1

@insp1re Nie ma znaczenia. Ja kupowałem za ok 900 zł. Ważne by się podobal. Powiedziałem że i tak ma prawo do zmiany co 5 lat

pt9

4

@insp1re Ja kupowałem u lokalnego jubilera bo miał dużo ładniejsze wzory niż sieciówki apart, Kruk itp.

pt9

1

@fart Też tyle się naczekałem na Trefla w tym roku. Dokładnie 16 lat. Niemniej Boston nie miałby szans w starciu z Sopotem i wejściami Zyskowskiego

pt9

2

@Barcasub Bo nie wychwalają Barcelony przez 90 minut. Każdy jest przeciwko. Nawet w meczu Azerbejdżan - Wyspy Zielonego Przylądka czuć tę nienawiść do Barcy

pt9

2

@Lukikiki Nigdy nie było z tym problemu bo dobrze się znamy i doskonale rozumiemy że każdy potrzebuje czasu dla siebie. Nie jesteśmy typem że wszystko musimy konsultować i spędzać czas razem przyklejeni.

pt9

0

@PatrychoO Nie wolno już tak mówić?

pt9

4

16 lat czekałem na MP i nie myślałem że po finałach 2012 ta drużyna będzie jeszcze coś znaczyć w lidze. Brawo Trefl, co za powrót z 1-3. Tabak rozpracował Kinga i grał prosta koszykówkę wykorzystując przewagi wzrostu pod koszem. Szkoda że PLK jest tak niestabilna i nie wiadomo co będzie jutro z zawodnikami czy drużynami.

pt9

3

@Aferzysta Co z tego że Yamal debiutował rok szybciej jak Messi w wieku 17 lat gdy wchodził do drużyny potrafił niekiedy minąć 3-4 rywali że szczękę trzeba było zbierać z podłogi. Chyba nie pamiętacie jak wyglądał młodziutki Messi, Yamal to ogromna skala talentu ale nie taka choć życzyłbym sobie i wszystkim wam aby się tak rozwinął by przewyższył Messiego.

pt9

0

@yoli A po co mają grać na kontrolę i posiadanie?

pt9

2

@MesQueUnClub96 Mądrze prawisz ekspercie

pt9

1

@Fake69 Jest Grimaldo

pt9

3

Kibicuje Hiszpanii na tym Euro jednak wydaje się że jest zbyt dużo bezpłciowych zawodnikow w składzie i szatni. Sam Rodri nie wystarczy

pt9

2

@Xxxbarca4ever Yamal oddał strzał jak amator. Jak on może grać w 1 składzie

pt9

0

@Criss18Barca Biedujemy a w kosza przepłacamy za gracza Realu..

pt9

2

@J4no Mass effect seria

pt9

2

@MesQueUnClub_87 Ja nie przepadam za posmakiem barana niemniej wygląda bardzo ładnie

pt9

1

@Kapitan hawk Uwielbiam to robić ale warunek jest taki ze musi być to dzika plaża z dala od ludzi i wszystko ma być posprzątane

pt9

0

@PizzerMan I co nic nie wyszło?

pt9

1

@Bagsik88 Dla mnie dziwne że jej były kuzyn i chłopak Patryk nie został dokładnie sprawdzony ani przesłuchany. Ogólnie każdy w tej sprawie miał mnóstwo czasu na zatuszowanie śladów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?