pt9

0

@TR3YWAY Koło 40 płacę od kolegi tylko jest w Gdańsku kilka razy w roku

pt9

2

Czy w tym roku Neymar chce wrócić do Barcelony?

pt9

0

@Foro Spoko, przynajmniej Ci odpisują. Ja zamówiłem Subaru i chce domówić dodatki typu hak itp. aby na wakacje już było bo zaraz odbiór auta i leją na mnie ciepłym moczem. Nikt nic nie wie co jak i gdzie

pt9

0

@Zoker Tylko pytanie jak czujesz się ruchany? Czy jak normalni ludzie czy inaczej?


pt9

2

Jako że sezon piłkarski się skończył to co tam pany w polityce?

pt9

1

@Comentateiro Czy to już ten czas by maturę 2025 z polskiego zastąpić niemieckim?

pt9

0

@TR3YWAY To zatem nie jest takim wariatem jak myślałem

pt9

0

@TR3YWAY Pocałuje?

pt9

0

@TR3YWAY Chyba Flick poleciał bo go nie widać

pt9

1

@ToWinaSedziego Wkurza mnie w padach PS5 dość słaba bateria. Ciekawe jak w tych Xboxowych. Niemniej wybrałem PS5 w tej generacji i trzeba żyć z tym padem

pt9

2

@Luciano99 A wszyscy dookoła mówili jaka to baba a ty wierzyłeś że znalazłeś fajna, robotną. Zero zdziwienia

pt9

1

@jaras121 Niemniej Trefl ma przewagę parkietu co może mieć ogromne znaczenie

pt9

1

Trefl Sopot z King Szczecin w finałach PLK. Długo czekałem na powrót Trefla w finałach

pt9

0

@jacobFCB Dla mnie coś pięknego. Żona ostatnio się zastanawia i chodzę cały w skowronkach choć te ze zdjęcia za duże

pt9

2

Xavi mój ty geniuszu. Od nas więcej goli strzeliła Girona..

pt9

0

@Emhyr Przecież Fabian Ruiz bardzo dobrze grał

pt9

5

@Gaz Rijkaarda Barcę wielbiłem a bywało różnie. Xaviego Barcy nie jestem w stanie oglądać a potem czytać kopocołów w wypowiedziach. Druga rzecz to nie oczekuje dużo lepszych wyników z taką kadrą niemniej oczekuje lepszej gry i wyciąganie wniosków. Barca Xaviego była spoko 21/22 bo było mnóstwo pasji i agresji.

Przypomnij sobie statystyki Xaviego w pucharach europejskich

pt9

0

@Dironixu Przeciw od 2 lat obniżył loty
Za I tak jest lepszy niż cala nasza zgraja

pt9

0

@MesQueUnClub96 Wyscig jest w Monaco

pt9

1

@Mario96w Dla mnie spoko było może z 10 meczów w tym sezonie a reszta to kopanina. Schematów od 3 lat w ataku nie ujrzałem, zajeżdżanie Lewego, obrona na wczasach i zero agresji która była w 21/22.

pt9

3

@Mario96w Lepiej aby realia dążyły do wymagań. Słabsze drużyny potrafią grać przyjemnie dla oka

pt9

0

@Uukasz_93 U mnie masa pod miastem ale mam mnóstwo drzew i mały łaś wokół domu. Co kilka dni mój koteczek przynosi w zębach osobnika

pt9

24

@Emhyr No to nie masz zbyt wielkich wymagań a właściwie to bardzo minimalne odnośnie stylu i obrazu gry

pt9

3

@NeroTFP1 Przehajpowana drużyna jak Real czy City. Barcelona była najlepsza ale te nieszczęsne błędy..

pt9

6

Można gdzieś w FM najnowszym wpuścić kibiców na trening aby zmotywowali drużynę?

pt9

1

@ranger3120 Mógłbym ewentualnie założyć jak będę po 60 w białej koszuli i spodniach nad basenem z opłaconymi dziewczynami. Teraz nigdy w życiu

pt9

0

@Szmulek 190k to bardzo mizerny wynik jak na taki mecz a to chyba był główny kanał transmisji?

pt9

0

@Szmulek pytanie na ile to się rozwinie bo pompowana jest kasa, marketing i wciskanie wszędzie tego a podejrzewam że oglądalność to nadal mały odsetek w porównaniu do męskiej LM a poziomu pewnego to nie przeskoczy który jest mizerny.

pt9

2

@Lucyfffer Raczej treningi z takimi maluchami nie polegają na zasuwaniu fizycznym tylko zajawkowym i wyładowaniu energii więc chyba nie ma co się martwić. Ja do 6 klasy potrafiłem grać codziennie przez kilka godzin w piłkę i dopiero w 6 klasie zacząłem odczuwać zakwasy

pt9

2

@PatrykBarca
Do tego Fury to beznadziejny bokser bo przegrał a Verstappen to szkoda gadać, zenujacy bo p6 w Monako.

Dodajmy beznadziejna lalige, serię a, bundeslige, premierleague czy ligue1. Beznadziejny Haaland i Mbappe no i przesłaby Real na farcie. Tylko Iga na tej stronie jest dobra w sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?