pt9

1

@Zoker Ja kupowałem lapka Lenovo Legion 2 lata temu za 6k i chodzą elegancko gry więc myślę że w 4-5k spokojnie można złożyć

pt9

4

@NeroTFP1 A ja kompletnie nie czuje klimatu piłki reprezentacyjnej. Zdecydowanie dla mnie LM wygrywa

pt9

8

@HighestInTheRoom Jak są fajne to pewnie. Różowa fuga na czarnych kaflach top

pt9

0

Czemu pracownicy traktują auta służbowe jak śmietnik?

pt9

2

@FabianekMrozek Problem w tym że nic nie robił a i tak ciągle musiał ktoś być przy asekuracji stwarzając przy tym więcej miejsca innym

pt9

3

@Safrani Przyniesie stos pustych teczek?

pt9

0

@ArcziArtt Tak oczywiście ale mieli już bliżej zjazdu do bazy co pokazał mundial a Kroos już wtedy prezentował wspaniałą jakość

pt9

7

@Transu96
2012 - haha, Modric najgorszy transfer LL a Kroos to cienias przy naszych

pt9

0

@bartekvisca My byśmy w takiej sytuacji za Bartomeu ściągnęli Delofeu za 35 mln i dali kontrakt 4+1

pt9

0

@bari_94 Wełną izolowałem

pt9

0

@MesQueUnClub_87
"Warto tez dodać, że w momencie, gdyby USA postanowiło się biernie przyglądać atakom na członka NATO to w tym momencie ten sojusz przestanie istnieć bo już każdy będzie wiedział, że to pic"

I to pewnie jest niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz

pt9

2

@Reviven Michael Owen

pt9

1

@baginczyk bez różnicy dpd, dhl, fedex

pt9

3

@HighestInTheRoom Wszystkie te stadiony lego wyglądają dla mnie jak kant dupy. Nie rozumiem np. zachwytów nad CN z lego

pt9

1

@MesQueUnClub_87 Strasznie żałuje że zrezygnowałem z tej gry po 10 h grania bo fabuła wydaje się świetna ale mechaniki kompletnie mnie odstraszają i przerastają

pt9

2

@Rust_Cohle Sprzedaż do United to był majstersztyk za te kwotę

pt9

0

@barca__rządzi Jedzenie bardziej wyniszcza. Sam przytyłem na studiach 40 kg w kilka lat mimo że całe życie miałem normalną wagę i kondycyjnie dużo gorzej wypadałem obok kuzyna alkoholika dla którego chlanie 3x w tygodniu to norma

pt9

3

@Comentateiro Prawdziwy polak ma za żonę super blond polkę

pt9

0

@Michael24 Ja już nie mogę się doczekać. Dzisiaj raporcik sprzedażowy do zrobienia i wypłata + może kukuryny z biura fajnie się poubierają

pt9

1

@Kgorecki2500 mam to samo. Nienawidzę latać. W październiku mam lot do USA i już teraz myślę o tym. Najdłużej leciałem 7h i było to siedzenie w stresie. Nie ma bata aby zasnął a do tego dla osób 190 cm siedzenie na tych fotelach to udręka dla nóg

pt9

0

@escarabajo taki tam pedziu z wąsem

pt9

1

Świetny mecz godny finałów PLK. Trefl wyszarpał zwycięstwo i mamy 1:1. Niesamowite z kolei jak Mazurczak gra 1 na 1 oraz co wyprawia Schenk w tym sezonie

pt9

0

@Keson Trefl od zawsze w sumie miał taką politykę, zrównoważony zespół choć Best bardzo mocny gracz. Najbardziej bezużyteczny jest Barnes

pt9

1

@Keson
Greer był fenomenalny

pt9

0

King jest piekielnie mocny w tych playoff i Trefl nie ma za bardzo argumentów. Tęsknię za dawnymi latami. Trefl Sopot z dawnych lat z Jagodnikiem i Wójcikiem by rozniósł te ligę

pt9

2

No i humor trochę gitówa dzięki śledziom

pt9

1

@Coutinho007 Oj tak. Chyba tylko Vinicius mnie bardziej drażni z tej ekipy

pt9

0

@Marcelinho99 Patrząc na grę BvB a naszą to byłoby to ogromne osiągnięcie gdybyśmy ich przeszli. Byli od nas wyraźnie lepsi w. LM

pt9

7

@Herato Najlepszy PO ostatnich 10 lat. Zawsze byłem pod wrażeniem jego gry choć miał słabsze 2 sezony ale nawet najlepszy w historii gwałciciel je miał

pt9

1

@GABVI36 Bo Ultimate Team wygrało z Fify a w to ludzie głównie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?