pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Ja kupowałem lapka Lenovo Legion 2 lata temu za 6k i chodzą elegancko gry więc myślę że w 4-5k spokojnie można złożyć
4
@NeroTFP1 A ja kompletnie nie czuje klimatu piłki reprezentacyjnej. Zdecydowanie dla mnie LM wygrywa
8
@HighestInTheRoom Jak są fajne to pewnie. Różowa fuga na czarnych kaflach top
0
Czemu pracownicy traktują auta służbowe jak śmietnik?
2
@FabianekMrozek Problem w tym że nic nie robił a i tak ciągle musiał ktoś być przy asekuracji stwarzając przy tym więcej miejsca innym
3
@Safrani Przyniesie stos pustych teczek?
0
@ArcziArtt Tak oczywiście ale mieli już bliżej zjazdu do bazy co pokazał mundial a Kroos już wtedy prezentował wspaniałą jakość
7
@Transu96
2012 - haha, Modric najgorszy transfer LL a Kroos to cienias przy naszych
0
@bartekvisca My byśmy w takiej sytuacji za Bartomeu ściągnęli Delofeu za 35 mln i dali kontrakt 4+1
0
@bari_94 Wełną izolowałem
0
@MesQueUnClub_87
"Warto tez dodać, że w momencie, gdyby USA postanowiło się biernie przyglądać atakom na członka NATO to w tym momencie ten sojusz przestanie istnieć bo już każdy będzie wiedział, że to pic"
I to pewnie jest niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz
2
@Reviven Michael Owen
1
@baginczyk bez różnicy dpd, dhl, fedex
3
@HighestInTheRoom Wszystkie te stadiony lego wyglądają dla mnie jak kant dupy. Nie rozumiem np. zachwytów nad CN z lego
1
@MesQueUnClub_87 Strasznie żałuje że zrezygnowałem z tej gry po 10 h grania bo fabuła wydaje się świetna ale mechaniki kompletnie mnie odstraszają i przerastają
2
@Rust_Cohle Sprzedaż do United to był majstersztyk za te kwotę
0
@barca__rządzi Jedzenie bardziej wyniszcza. Sam przytyłem na studiach 40 kg w kilka lat mimo że całe życie miałem normalną wagę i kondycyjnie dużo gorzej wypadałem obok kuzyna alkoholika dla którego chlanie 3x w tygodniu to norma
3
@Comentateiro Prawdziwy polak ma za żonę super blond polkę
0
@Michael24 Ja już nie mogę się doczekać. Dzisiaj raporcik sprzedażowy do zrobienia i wypłata + może kukuryny z biura fajnie się poubierają
1
@Kgorecki2500 mam to samo. Nienawidzę latać. W październiku mam lot do USA i już teraz myślę o tym. Najdłużej leciałem 7h i było to siedzenie w stresie. Nie ma bata aby zasnął a do tego dla osób 190 cm siedzenie na tych fotelach to udręka dla nóg
0
@escarabajo taki tam pedziu z wąsem
1
Świetny mecz godny finałów PLK. Trefl wyszarpał zwycięstwo i mamy 1:1. Niesamowite z kolei jak Mazurczak gra 1 na 1 oraz co wyprawia Schenk w tym sezonie
0
@Keson Trefl od zawsze w sumie miał taką politykę, zrównoważony zespół choć Best bardzo mocny gracz. Najbardziej bezużyteczny jest Barnes
1
@Keson
Greer był fenomenalny
0
King jest piekielnie mocny w tych playoff i Trefl nie ma za bardzo argumentów. Tęsknię za dawnymi latami. Trefl Sopot z dawnych lat z Jagodnikiem i Wójcikiem by rozniósł te ligę
2
No i humor trochę gitówa dzięki śledziom
1
@Coutinho007 Oj tak. Chyba tylko Vinicius mnie bardziej drażni z tej ekipy
0
@Marcelinho99 Patrząc na grę BvB a naszą to byłoby to ogromne osiągnięcie gdybyśmy ich przeszli. Byli od nas wyraźnie lepsi w. LM
7
@Herato Najlepszy PO ostatnich 10 lat. Zawsze byłem pod wrażeniem jego gry choć miał słabsze 2 sezony ale nawet najlepszy w historii gwałciciel je miał
1
@GABVI36 Bo Ultimate Team wygrało z Fify a w to ludzie głównie grają