pt9

0

@BartqRKO Dlatego zmiany nie są dobre i nie tyka się czegoś jak dobrze działa

pt9

2

@TheNekro94 Że im się chce ten chłam produkować. Jestem po prostu zdumiony że taki gniot ma ocenę 7,1 na filmwebie a na imdb 8. Ludzie to bezguścia

pt9

0

@Comentateiro A co to za ubogacenie? Zapytasz się i dowiesz że jedzą borsuka z ryżem na obiad w regionie gdzie się urodzili a oni dowiedzą się że ty schabowego z mizerią. W dupie mam to co robią i jedzą

pt9

0

@MesQueUnClub_87 kleszcze, psy i pająki są gorsze

pt9

1

@NeroTFP1 Patologia umysłowa. Psów nie lubię, nie miałem nigdy jakiś specjalnych więzi z psami które miałem, nie widzę problemu z usypianiem tych agresywnych ale nigdy bym nie porzucił ani nie zrobił krzywdy

pt9

3



Przerażający odcinek o perspektywach na starość. Wiele mniejszych miast i miasteczek się wyludnia, osoby starsze i schorowane zostają same bez opieki z głodową emeryturą a dzieci wyjechały za lepszym życiem i pracą. Do tego braki personelu będą drastyczne dla nas wszystkich.

pt9

0

@kakusus
W sumie jak jest Entry + Sport za 70 zł + Netlix 60 zł + HBO 30 zł = 160 zł więc 148 zł taniej w pakiecie niż brać osobno

pt9

0

@kakusus Wkurza mnie w online opóźnienie w meczu . Do tego jakbym osobno kupił online + netflix + HBO to też pewnie podobnie by wyszło

pt9

0

Jaką można cenę wyhaczyć od C+ satelitarną?
Obecnie mam za 130 zł TV z pakietami sport (C+, eleveny i polsaty) + HBO MAXX i Netflix4k. Zadzwonili z przedłużeniem i zaproponowali 148 zł

pt9

0

@Cvzx Warto założyć konto. Dużo śmiesznych rzeczy, drastycznych i zakazanych. Nie ma takiej cenzury jak na FB czy innych

pt9

5

@draxidox Debilne psy pójdą do uśpienia a debil straci auto. Jakieś pozytywy są

pt9

0

@tristan87
Od razu mi się skojarzyło


pt9

1

@FabianekMrozek W sumie dołączyli w podobnym wieku co Puyol do nas. Zresztą co za różnica. Dla mnie nie ma kompletnego znaczenia czy ktoś jest wychowankiem czy nie.

pt9

8

@Arden Rzygałem Rakiticem człapającym i podającym do najbliższego i Alba-Messi ale przy Xavim to była maestria. Niemniej bardzo mi obrzydził Barcelonę

pt9

1

@Kidd Convoy s2+. Bardzo popularna lampka.

Ja kupiłem sobie Lampka przednia MACTRONIC Noise XTR 04 i ma super uchwyt ale jest to droższa wersja.

pt9

1

@Bocheno1 Tak tak, na bank twoje.
https://ibb.co/zxLG1SW

pt9

0

Nie chcę mieć córki muszę mieć syna. Tak myśli prawidłowa rodzina

pt9

3

@draxidox Może i jechał szybko ale bezpiecznie dlatego nie przyjął. Zdziwi się jak będzie ponosił dodatkowe koszty za nieprzyjęcie mandatu

pt9

0

No i mamy sensancję w pierwszej fazie play off koszykarzy. Anwil Włocławek odpada mając najlepszy bilans sezonu zasadniczego i wygrywając 2:0 ze Spójnią

pt9

0

@Conradxc W tej cenie osprzęt będzie z tych najgorszych więc zwracaj uwagę czy wygodnie ci się siedzi choć dla mnie wymiana siodła i chwytów na początku tyczy się każdego roweru. Decathlon będzie miał najlepsze oferty pod kątem jakość cena aczkolwiek ten Romet w tej cenie wydaje się ok

pt9

0

@Cule1234 Na pewno uda się go sprzedać powyżej 30 mln. Kolejki zaraz się zaczną ustawiać.

Pójdzie do Benfici na wypożyczenie gdzie dostaniemy 2 mln + 50% pensji i tam będzie grzał ławę i strzeli 2 gole w pucharze portugalii

pt9

2

@Pawel13sz ale tylko do grudnia

pt9

2

@ranger3120 Ja płaciłem normalną z PL. Nie chciało mi się bawić w Revoluta by zaoszczędzić 15 zł na kursach podczas pobytu

pt9

2

@Faro Przypominam że przed transferem holender pobiegł jak piesek za PSG i trzeba było go przekonywać ogromnymi ilościami pieniędzy by nas pokochał

pt9

1

@MichalZZZ Na mnie bardzo mocno wpłynęło zarządzanie naszym klubem. Od idiotycznych kontraktów i podwyżek, wypowiedzi trenerów i zarządzających, zachowania, płacenie Neigerze (nie wiem jak kibice nie mogą widzieć nic złego w tym) , brak dyrekcji sportowej i wiele innych.

Przykładowo kibicuje równolegle Treflowi Sopot w kosza i tam ta pasja i przeżywanie cały czas jest bo widzę jak w niektórych sezonach zarząd się stara aby zbudować drużynę. Wyniki są różne ale w porównaniu do Barcelony nie ma tak idiotycznych i irracjonalnych decyzji czy wypowiedzi.

pt9

0

@MichalZZZ Właśnie praktycznie wszystkie osoby z kręgu moich znajomych po 30stce kompletnie przestało przeżywać mecze i się ekscytować. Czasem ktoś pojedzie na jakiś ale nie są to już czasy gdzie każdy ogląda wszystkie mecze swojej drużyny. To samo zauważyłem u ojca i jego znajomych. Mają już piłkę głęboko w tyłkach.

Ja jeszcze oglądam powiedzmy te 90% meczy (głównie i tak na telefonie spędzam bo emocje jak na grzybach) ale nie jara mnie to tak jak wtedy gdy miałem 15 czy 20 lat. Planuje wyjazd kolejny na mecz ale gdy sobie to układam w głowie to po prostu szkoda mi czasu i chęci w sytuacji gdzie klub pluje od kilku lat na kibiców.

pt9

1

@bartekvisca Ja po Realu sobie odpuściłem oglądanie bo w zasadzie po co mam to robić. Ani nie dodam im otuchy na stadionie, wiem jak będzie wyglądała gra oraz jacy zawodnicy wejdą w pierwszej 11stce. Nic to w sumie w moim życiu nie zmieniło i w pewnym wieku człowiek sobie zdaje sprawę że piłka nożna to mało ważna rzecz.

Najgorsze jest to że większość widzi tę padlinę, złe decyzje w zarządzaniu, niezrozumiałe decyzje a zarząd i tak je popełnia.

Co innego oglądać przegrane mecze gdzie widać że drużyna robi wszystko by je wygrać a zarząd chce zmienić obraz sytuacji

pt9

3

Czytam że podjąłem słuszną decyzję o nie oglądaniu dziś rzygowin Xaviniety?

pt9

2

Pamiętacie naszą brazylijską 9tkę Keirrisona? Ależ to był napadzior

pt9

0

@Arden "Czyli ty porównujesz nas do Ajaxu, Napoli, Lipska, Milanu? Barcelona w kryzysie jest kilka stopni nad nimi. Oni od zawsze sprzedają kluczowych zawodników. "

Kilka stopni nad nimi w kwestii marketingowych jak i w kwestii długów. Na poziomie sportowym jakoś dużo wyżej nie jesteśmy.

Druga kwestia że sprzedając gracza za 100 mln to na pewno nie będziemy przeznaczać całego hajsu na zakup innego. Musimy zrozumieć w jak beznadziejnej sytuacji jesteśmy. Po prostu musimy sprzedawać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?