pt9

10

@Rewolucja123 każdy metr przebiegnięty to dobry wynik

pt9

3

Co u was na obiad dziś?
https://ibb.co/JrQddx6

pt9

0

@BORO_12 Jak dla mnie to wielką ma szybkość. Talentu u niego nie widzę

pt9

0

@BORO_12 Balde to żaden wielki talent. Ma przeogromne braki w wielu aspektach.

pt9

41

@Transu96 W tym roku wystawili skrzydłowych i pomocnika i sobie wchodzą po dublet

pt9

2

Po godzinnym wywiadzie nie mogę wyjść z podziwu jakie dno prezentuje Dariusz Michalczewski. Wcześniej zawsze unikałem jego wypowiedzi i bardzo dobrze. Nic dziwnego że dzieci nie chcą mieć kontaktu

pt9

0

@Tomek_TF zupełnie nie ta skala talentu. Suarez to ktoś kto się rodzi raz na 10 czy 15 lat

pt9

1

@FcPortoFan1999 Odkąd Euroliga zmieniła format to straciłem szanse na oglądanie moich drużyn. Format powinien być taki ze mistrz kraju ma możliwość kwalifikacji a superliga to eliminuje

pt9

0

@Kamiloza91 A jaka jest dokładna?

pt9

0

Czy Real Mou z 2010-2013 był mocniejszy niż ten późniejszy który zdobywał LM jak leci?

pt9

0

@mmaciass do 2015 tak oraz w całej historii

pt9

7

@kigani Mówisz o najlepszym PO ostatnich dziesięciu lat przeciętnym?

pt9

1

@Zoker No i oczywiście Carvajal. Jestem ogromnym fanem jego gry (nie mylić z bucowatością i wredną mordą). Co to jest za pan piłkarz. Najlepszy PO w ostatnich 10 latach

pt9

14

@MesQueUnClub96 Bo masz o wiele więcej i dużo gorsze powody do wstydu

pt9

11

@takisobiektos Tuchel pokazuje że można być geniuszem i idiotą jednocześnie

pt9

1

@Zoker Kupno Toniego i Modrica to ich najlepsza decyzją w historii transferów. Jak sobie myślę że mają Tchoumameniego, Camavinge i Bellinghama + Valverde czy Diaza to szczena opada

pt9

2

@Zoker Ja jestem pewny wygranej Realu i jak BVB wygra to wysyłam Ci 100 zł w kopercie z kartką. Nie ma cienia szansy dla Niemców. Zobacz jaki Real ma skład, jaką fizyczność, jak skaczą po głowach. To są zwierza

pt9

0

@Encore Bo nie ma

pt9

3

Stworzyłem w Simsach postać Viniciusa i wsadziłem do basenu. Zgadnijcie co zrobiłem z drabinką?

pt9

4

@SelloutCrowd Perez juz od lat przygotowywał taki stan rzeczy, były sezony z oszczędnościami trochę przejściowe, było kupowanie młodych zawodników oraz trzymanie drabinki płacowej.

pt9

3

Kimmich od dwóch lat nie jest topowym zawodnikiem którym był a nadal byłby u nas sporym wzmocnieniem. Bardzo smutne

pt9

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Nas podłączał Donnaruma

pt9

1

@Gibbon_FCB Pamiętaj że było to po gwizdku i widzieli pilakrze chorągiewkę w górze

pt9

1

Ściąganie ofensywnych zawodników i bronienie gdy i tak już było ciężko z rozegraniem. Widziałem ten scenariusz w piłce milion razy i aż się dziwię że Tuchel coś takiego odwalił

pt9

0

@kondzik47 Remontada z Milanem

pt9

4

Tak się kończy ściąganie zawodników którzy jedyni w miarę wiedzą co grać

pt9

7

Przerażające jest to że Vinicius, Rodrygo mają 23 lata dopiero. Opłaciło się stawiać na nich mimo różnych i gorszych chwil. Chciałbym to samo z naszym młodym Brazylijczykiem.

pt9

0

@barcanazawsze94 Od ponad roku szuka formy

pt9

0

W sumie to fajnie że rewanż na Bernabeu bo będzie ich bardziej boleć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?