pt9

0

@Ruchks 100-150 zł

pt9

5

@MichuZ44 jeden z najgorszych pomysłów UT

pt9

3

@Wizz777 Majstersztyk agentów dawać 19latkowi taki kontrakt

pt9

0

@Bykunn Widać gołym okiem że troll patrząc na te wszystkie głupoty

pt9

0

@koziar genialne

pt9

2

@draxidox
Widzę że cały czas jest jakieś przeswiadczenie że bez wykształcenia nie ma nic. Ja bez studiów jestem dyrektorem handlowym a moja żona wspólniczką w firmie księgowej z analizami finansowymi spółek zagranicznych. Już nawet nie wspomnę że żona zarabia 5x większe kwoty od mojej pensji. Walić studia bo są w większości bezużyteczne.

Druga sprawa dlaczego ktoś mnie zmusza aby płacił tyle samo za etat na jakimś stanowisku jeśli jedna osoba potrafiła sobie wynegocjować lepsze warunki albo pracownik potrafi zrobić dużo więcej w tym samym czasie.

pt9

3

@draxidox 25 lat temu słuchało się w autokarze po prostu innych idiotyzmów jak HUTA99 czy jakieś mp3 DJ Łysy Agnieszka ssała mego orzeszka. Do tego dochodził oczywiście alkohol. Każde pokolenie wyrasta z tego a wiek 12-17 to wiek głupawki

pt9

1

@DonCarletto Dlatego psychole jeszcze bardziej wariują jak jest cieplej

pt9

2

Znowu dałem szansę kobiecej piłce i odpaliłem mecz z Chelsea babeczek ale no nie. Lepiej już się ogląda halową ligę gminy Żukowo niż to.

pt9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pt9

0

@Coutinho007 Mówię wyłącznie o swoich odczuciach. Może masz rację ze to co słyszałem to był jakiś death metal lub coś w tym rodzaju.

pt9

0

@BorzyKrzys Maja wykupione prawa i biznes i ustalają sobie cenę jaka chcą zarobić za swoją ciezka pracę jaka niewątpliwie jest prowadzenie kanału, firmy, walka o prawa, umowy itp.

pt9

0

@Coutinho007 Nie wiesz ze ja jestem prymitywem? Trochę już na LR jestem.. Muzyka jest mi obojętna ale jak już czegoś słucham to electro chilli ale na playliście mam techno, muzyke klasyczna, rock, pop, rap. Nie lubie zamykac sie w jednym gatunku. W zasadzie ciekawe to jak różna muzyka wpływa na każdą osobę inaczej

pt9

1

@bartekvisca Robie tak od 30 lat i nic. Możesz se gadać pffffffff a w dodatku nie zrobiłem teraz tego u siebie więc jeszcze większy ze mnie cham i prostak

pt9

1

A wyrzuciłem se patyczki do uszu do kibla. Taki ze mnie przestępca

pt9

0

@Ermitano a nie szanuje. Darcie ryja do jakiegoś ciężkiego brzmienia

pt9

4

Myślałem że nie ma gorszej muzyki od heavy metalu dopóki nie poszedłem wczoraj i dziś na Jazz nad Odrą. Brzmi to jakby tuzin kotów ryczał w alejce. Tu nic do siebie nie pasuje i nie ma żadnego rytmu

pt9

2

@Arkadio90 Cross to przeżytek i ciężko o coś dobrego w dobrej cenie. Jakieś dziwne wynalazki znajdziesz jak napędy 2x8 , 2x9 czy 3x9. Idź w mtb 1x11, 1x12 lub 2x10

pt9

1

@Yamalessi Gdańsk, Wrocław, Kraków

pt9

0

@Rewolucja123 Gortat zaczął bardzo późno trenować koszykówkę ale to dość specyficzny sport

pt9

0

@kigani United w drugim meczu nas rozgryzlo jak chciało.
Tu już nie chodzi o ubogi warsztat trenerski i znowu fatalne przygotowanie fizyczne ale o gorąca głowę, osłabienie drużyny z PSG i obwinianie wszystkiego dookoła. Przypomnij sobie jak graliśmy w najsłabszej grupie LM oraz frajerskie porażki na CN

pt9

1

@Firestone Ciężko porównywać. Ani Setien ani Koeman nie mieli tyle swobody j zaufania co Xavi

pt9

1

@Barcanajlepszyteam Mam. Chcieć a móc to co innego

pt9

4

@kigani Nie znalazłem ch**a na śmietniku by na Escort chodzić

pt9

3

@Arden Ja tam bym chciał kiedyś spróbować z grubsza ale zadbaną. Bardziej się starają i odemnie ma propsa za fotkę

pt9

1

Czy po 3 latach ujrzymy w końcu jakieś schematy w ataku, grę w trójkątach i organizacje na boisku czy nadal będzie to zlepek piłkarzy którzy się nie rozumieją nawzajem?

Jestem totalnie załamany i bardziej przybity niż po porażce z Liverpoolem. Nasz klub to pieprzona mafia agentów, kolesiostwo i organizacyjne bagno kiszące się w kłamstwach. Laporta, Deco, Xavi, Mendes. Jak sobie myślę o tej czwórce wspaniałych to mi się płakać chce

pt9

0

@4drian0 Świetny serial. Aż dziwię się że jest na Apple gdzie ciężko o coś dobrego

pt9

3

@macio_944 Jakie wiele lat? Do lata już blisko a do tego podobno Neymar wraca

pt9

0

@dAvi_2 to jest fake?

pt9

1

@Popitek12 Lekko się ucieszyłem bo bardziej niż Argentyny nie lubię Francji. Fajnie że Messi zdobył MŚ jednak nie był już piłkarzem w moim ukochanym klubie i nawet celebracji już nie oglądałem. Bardziej się jarałem Euro Hiszpanii 2008 i MŚ 2010. Niemniej piłka reprezentacyjna lata mi koło ch.......

Największe emocje to dla mnie zawsze była Liga Mistrzów i jakieś finały PK z Realem czy ważne klasyki przesądzające o mistrzostwie ligowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?