pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ruchks 100-150 zł
5
@MichuZ44 jeden z najgorszych pomysłów UT
3
@Wizz777 Majstersztyk agentów dawać 19latkowi taki kontrakt
0
@Bykunn Widać gołym okiem że troll patrząc na te wszystkie głupoty
0
@koziar genialne
2
@draxidox
Widzę że cały czas jest jakieś przeswiadczenie że bez wykształcenia nie ma nic. Ja bez studiów jestem dyrektorem handlowym a moja żona wspólniczką w firmie księgowej z analizami finansowymi spółek zagranicznych. Już nawet nie wspomnę że żona zarabia 5x większe kwoty od mojej pensji. Walić studia bo są w większości bezużyteczne.
Druga sprawa dlaczego ktoś mnie zmusza aby płacił tyle samo za etat na jakimś stanowisku jeśli jedna osoba potrafiła sobie wynegocjować lepsze warunki albo pracownik potrafi zrobić dużo więcej w tym samym czasie.
3
@draxidox 25 lat temu słuchało się w autokarze po prostu innych idiotyzmów jak HUTA99 czy jakieś mp3 DJ Łysy Agnieszka ssała mego orzeszka. Do tego dochodził oczywiście alkohol. Każde pokolenie wyrasta z tego a wiek 12-17 to wiek głupawki
1
@DonCarletto Dlatego psychole jeszcze bardziej wariują jak jest cieplej
2
Znowu dałem szansę kobiecej piłce i odpaliłem mecz z Chelsea babeczek ale no nie. Lepiej już się ogląda halową ligę gminy Żukowo niż to.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 Mówię wyłącznie o swoich odczuciach. Może masz rację ze to co słyszałem to był jakiś death metal lub coś w tym rodzaju.
0
@BorzyKrzys Maja wykupione prawa i biznes i ustalają sobie cenę jaka chcą zarobić za swoją ciezka pracę jaka niewątpliwie jest prowadzenie kanału, firmy, walka o prawa, umowy itp.
0
@Coutinho007 Nie wiesz ze ja jestem prymitywem? Trochę już na LR jestem.. Muzyka jest mi obojętna ale jak już czegoś słucham to electro chilli ale na playliście mam techno, muzyke klasyczna, rock, pop, rap. Nie lubie zamykac sie w jednym gatunku. W zasadzie ciekawe to jak różna muzyka wpływa na każdą osobę inaczej
1
@bartekvisca Robie tak od 30 lat i nic. Możesz se gadać pffffffff a w dodatku nie zrobiłem teraz tego u siebie więc jeszcze większy ze mnie cham i prostak
1
A wyrzuciłem se patyczki do uszu do kibla. Taki ze mnie przestępca
0
@Ermitano a nie szanuje. Darcie ryja do jakiegoś ciężkiego brzmienia
4
Myślałem że nie ma gorszej muzyki od heavy metalu dopóki nie poszedłem wczoraj i dziś na Jazz nad Odrą. Brzmi to jakby tuzin kotów ryczał w alejce. Tu nic do siebie nie pasuje i nie ma żadnego rytmu
2
@Arkadio90 Cross to przeżytek i ciężko o coś dobrego w dobrej cenie. Jakieś dziwne wynalazki znajdziesz jak napędy 2x8 , 2x9 czy 3x9. Idź w mtb 1x11, 1x12 lub 2x10
1
@Yamalessi Gdańsk, Wrocław, Kraków
0
@Rewolucja123 Gortat zaczął bardzo późno trenować koszykówkę ale to dość specyficzny sport
0
@kigani United w drugim meczu nas rozgryzlo jak chciało.
Tu już nie chodzi o ubogi warsztat trenerski i znowu fatalne przygotowanie fizyczne ale o gorąca głowę, osłabienie drużyny z PSG i obwinianie wszystkiego dookoła. Przypomnij sobie jak graliśmy w najsłabszej grupie LM oraz frajerskie porażki na CN
1
@Firestone Ciężko porównywać. Ani Setien ani Koeman nie mieli tyle swobody j zaufania co Xavi
1
@Barcanajlepszyteam Mam. Chcieć a móc to co innego
4
@kigani Nie znalazłem ch**a na śmietniku by na Escort chodzić
3
@Arden Ja tam bym chciał kiedyś spróbować z grubsza ale zadbaną. Bardziej się starają i odemnie ma propsa za fotkę
1
Czy po 3 latach ujrzymy w końcu jakieś schematy w ataku, grę w trójkątach i organizacje na boisku czy nadal będzie to zlepek piłkarzy którzy się nie rozumieją nawzajem?
Jestem totalnie załamany i bardziej przybity niż po porażce z Liverpoolem. Nasz klub to pieprzona mafia agentów, kolesiostwo i organizacyjne bagno kiszące się w kłamstwach. Laporta, Deco, Xavi, Mendes. Jak sobie myślę o tej czwórce wspaniałych to mi się płakać chce
0
@4drian0 Świetny serial. Aż dziwię się że jest na Apple gdzie ciężko o coś dobrego
3
@macio_944 Jakie wiele lat? Do lata już blisko a do tego podobno Neymar wraca
0
@dAvi_2 to jest fake?
1
@Popitek12 Lekko się ucieszyłem bo bardziej niż Argentyny nie lubię Francji. Fajnie że Messi zdobył MŚ jednak nie był już piłkarzem w moim ukochanym klubie i nawet celebracji już nie oglądałem. Bardziej się jarałem Euro Hiszpanii 2008 i MŚ 2010. Niemniej piłka reprezentacyjna lata mi koło ch.......
Największe emocje to dla mnie zawsze była Liga Mistrzów i jakieś finały PK z Realem czy ważne klasyki przesądzające o mistrzostwie ligowym