pt9

0

@KamQiX Ja jakiś czas temu obejrzałem ponownie pierwszą część i dla mnie bardzo źle się zestarzał ten film. Dialogi pełne patosu, mimika aktorów, fabuła. Po prostu było to dobre w starych filmach gdzie człowiek nie widział jeszcze tyle tego i niektóre rzeczy były nowością. Gdybym oglądał go po raz pierwszy w obecnej chwili dałbym ocenę z 5-6/10

pt9

0

@FcPortoFan1999 To czemu dziadek się znowu kłóci a drugi piszę jakieś idiotyczne porównania z Realem?

pt9

2

Dobry wieczór, wracam ze szpitala i widzę jakieś grobowe nastroje i znowu kłótnie w gorących. Nie można was na prawdę zostawić nawet na chwilę samych.

pt9

1

@Amidamaru Higuain strzelił bramkę prawidłowo moim zdaniem

pt9

1

@xavi890 Od 2 lat strasznie obniżył loty i jest spowalniaczem w Bayernie

pt9

2

@reloaded Tylko buraki robią chrzciny, wesela czy imprezy przeliczając to na pieniądze licząc na zwrot więc daj tyle ile masz, ile uważasz a to jaki prezent zależy od ciebie. Nikt normalny nie spojrzy na ciebie krzywo jak prezent będzie nietrafiony czy kwota za niska. W imprezach i wydarzeniach liczy się obecność przyjaciół i bliskich

pt9

2

@BorzyKrzys Jedna z najlepszych lasek w showbiz

pt9

3

@partymaker I dobrze, paskudna repka prowokatorów

pt9

1

@Kapitan hawk zapach maczka

pt9

1

@Popitek12 Luis Enrique

pt9

0

@Arkon Foden patrząc jak miał dobry sezon

pt9

0

@PatrychoO 2k się skończyło już dawno temu. Jak wchodzili z NBA to było to coś wspaniałego ale potem dobijali tę grę. Fifa od lat jest coraz gorsza ale wyniki finansowe ma coraz lepsze. Ich interesuje masowy odbiorca. UCL na YT nawet ani trochę nie umywa się do fify niestety i będzie to jedna wielka klapa.

pt9

0

@Essos W tygodniu między 6 a 7 bo dłużej jednym ciągiem nie mogę i tak spać. W weekend wlatują drzemki za dnia jak jest czas

pt9

2

@marcin62 No masakra z nimi jest
https://ibb.co/F3ZDYg3

pt9

1

@PatrychoO Widzę że trzymają się idiotycznego pomysłu z kobietami

pt9

6

Wiedziałem że LR jest specjalistą w wielu dziedzinach ale nie wiedziałem że również od płaczu ludzkiego. Tyle lat na rynku a człowiek jeszcze potrafi się pozytywnie zaskoczyć

pt9

2

@matirix20 Rodri ale wybór był ciężki

pt9

0

Co jak Flick nie polubi Yamala za jeszcze niezrobione zęby?

pt9

0

@barcowy1899 W sumie można się zgodzić bo ta 2010 i 2012 była pragmatyczna do bólu. Zasypiałem czasem

pt9

7

@clyde On wyglądał staro jak miał 20 lat

pt9

0

@Amadeo1996 Nie polecam do navi. Mam Fenixa 5 i jest super do treningów ale nawigowanie na nim słabe jest, za mały ekran

pt9

1

@Pawlak1992 Dla mnie żałosne jest cieszenie się ze srebra

pt9

0

@Szmulek Bo to mega gracz ale do lepszej drużyny niż Lipsk

pt9

0

Wiedziałem że Cucurella coś odwali bo kompletnie dziś w obronie sobie nie radzi

pt9

41

Carvajal jest spoko gdy gra w drużynie której się kibicuje. Nie zapominajmy jednak ze to menda

pt9

0

@axegrinder Ja od komentatora oczekuje emocji, ciekawostek itp. Widzę przecież kto jest przy piłce i jak grają

pt9

2

@axegrinder elegancko. Idealnie pasuje na finały

pt9

2

@Tasde Tesla, Apple, Dyson to marki dla fanatyków

pt9

0

@Amadeo1996 Garmin Explore /eTrex

pt9

0

@Popitek12 Niezły bazyl z niej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?