pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX Ja jakiś czas temu obejrzałem ponownie pierwszą część i dla mnie bardzo źle się zestarzał ten film. Dialogi pełne patosu, mimika aktorów, fabuła. Po prostu było to dobre w starych filmach gdzie człowiek nie widział jeszcze tyle tego i niektóre rzeczy były nowością. Gdybym oglądał go po raz pierwszy w obecnej chwili dałbym ocenę z 5-6/10
0
@FcPortoFan1999 To czemu dziadek się znowu kłóci a drugi piszę jakieś idiotyczne porównania z Realem?
2
Dobry wieczór, wracam ze szpitala i widzę jakieś grobowe nastroje i znowu kłótnie w gorących. Nie można was na prawdę zostawić nawet na chwilę samych.
1
@Amidamaru Higuain strzelił bramkę prawidłowo moim zdaniem
1
@xavi890 Od 2 lat strasznie obniżył loty i jest spowalniaczem w Bayernie
2
@reloaded Tylko buraki robią chrzciny, wesela czy imprezy przeliczając to na pieniądze licząc na zwrot więc daj tyle ile masz, ile uważasz a to jaki prezent zależy od ciebie. Nikt normalny nie spojrzy na ciebie krzywo jak prezent będzie nietrafiony czy kwota za niska. W imprezach i wydarzeniach liczy się obecność przyjaciół i bliskich
2
@BorzyKrzys Jedna z najlepszych lasek w showbiz
3
@partymaker I dobrze, paskudna repka prowokatorów
1
@Kapitan hawk zapach maczka
1
@Popitek12 Luis Enrique
0
@Arkon Foden patrząc jak miał dobry sezon
0
@PatrychoO 2k się skończyło już dawno temu. Jak wchodzili z NBA to było to coś wspaniałego ale potem dobijali tę grę. Fifa od lat jest coraz gorsza ale wyniki finansowe ma coraz lepsze. Ich interesuje masowy odbiorca. UCL na YT nawet ani trochę nie umywa się do fify niestety i będzie to jedna wielka klapa.
0
@Essos W tygodniu między 6 a 7 bo dłużej jednym ciągiem nie mogę i tak spać. W weekend wlatują drzemki za dnia jak jest czas
2
@marcin62 No masakra z nimi jest
https://ibb.co/F3ZDYg3
1
@PatrychoO Widzę że trzymają się idiotycznego pomysłu z kobietami
6
Wiedziałem że LR jest specjalistą w wielu dziedzinach ale nie wiedziałem że również od płaczu ludzkiego. Tyle lat na rynku a człowiek jeszcze potrafi się pozytywnie zaskoczyć
2
@matirix20 Rodri ale wybór był ciężki
0
Co jak Flick nie polubi Yamala za jeszcze niezrobione zęby?
0
@barcowy1899 W sumie można się zgodzić bo ta 2010 i 2012 była pragmatyczna do bólu. Zasypiałem czasem
7
@clyde On wyglądał staro jak miał 20 lat
0
@Amadeo1996 Nie polecam do navi. Mam Fenixa 5 i jest super do treningów ale nawigowanie na nim słabe jest, za mały ekran
1
@Pawlak1992 Dla mnie żałosne jest cieszenie się ze srebra
0
@Szmulek Bo to mega gracz ale do lepszej drużyny niż Lipsk
0
Wiedziałem że Cucurella coś odwali bo kompletnie dziś w obronie sobie nie radzi
41
Carvajal jest spoko gdy gra w drużynie której się kibicuje. Nie zapominajmy jednak ze to menda
0
@axegrinder Ja od komentatora oczekuje emocji, ciekawostek itp. Widzę przecież kto jest przy piłce i jak grają
2
@axegrinder elegancko. Idealnie pasuje na finały
2
@Tasde Tesla, Apple, Dyson to marki dla fanatyków
0
@Amadeo1996 Garmin Explore /eTrex
0
@Popitek12 Niezły bazyl z niej