pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Ja biorę z Solivera w jednolitych kolorach. Na zalando. Decathlon ma też spoko
0
@Kengo
Entourage, Trailer Park Boys czy produkcje
Guya Ritchiego mają świetny humor. Deadpool pewnie by mi się podobał w wieku 13 lat no ale teraz jest to dla mnie film nie do przejścia. Może inaczej bym go oceniał gdybym widział go po raz pierwszy w gimnazjum, podobny przypadek co American Pie który jest durnowaty ale mam do niego sentyment choć i tak humorem stoi wyżej kilka półek.
0
@Kengo Zaweze mnie zastanawiał fenomen filmów z Deadpoolem i tego dennego humoru..
2
@Yamal_Williams Czyli ma szansę coś osiągnąć w tenisie
0
@Hosh Kto by chciał pracować w miejscu gdzie wszyscy cie nienawidzą i sądzisz się z pracodawcą?
1
@mrboom
1. Dzień pętla Stawy Milickie 80km
https://polskanarowerze.pl/rowerowy-szlak-stawy-milickie/
2. Dzień- niebieski szlak
https://velomapa.pl/szlaki/niebieski-szlak-stawo%CC%81w-milickich#map=9.8/51.4921/17.16
0
@Safrani Cóż, najprostszym rozwiązaniem będzie zwolnienie bo i tak reszta zespołu jej nienawidzi, robi złą pracę i jeszcze nie myśli. Przy rekrutacji na to stanowisko wybadać u kandydatów czy jarają uwzględniając to jako dodatkową zaletę
4
@Trojanek23
No chyba logiczne że ludzie ambitniejsi szukają również takich. Lekarka czy stomatolog z tindera nie będzie tracić czasu na kogoś kto spędza 11 rok w Leroyu Merlinie a jeżeli laska jest na prawdę dobra i atrakcyjna to ma również przewagę. Jeżeli to mega seksi lekarka to już musisz mieć łeb jak sklep i być nad wyraz inteligentny i atrakcyjny. Tak działa świat
0
@MesQueUnClub_87 Mnie kompletnie nie przeszkadza bo siedzę z nim w biurze jak nie jestem na zdalnym.
@Kidd Wygląda na to że wyznaczone miejsce palarni rozwiązuje sprawę
0
@MesQueUnClub_87 Sytuacja wygląda tak że praktycznie wszyscy w firmie jarają iqosy ale doskonale rozumiem jeśli ktoś nie pali bo to śmierdzi i zrobiłem postanowienie dla zespołów że jest zakaz jarania w środku tylko na zewnątrz ale właścicielowi nie zakaże tego zwłaszcza że w jest sam w biurze.
@Kidd Wychodzi na to że nie można. Ciekawe co jeżeli właściciel uzna swoje biuro jako oficjalną palarnię?
0
Jest jakiś kodeks albo regulacja która zabrania palić właścicielowi firmy iqosa w jego gabinecie gdzie przebywa on sam? Jedna pracownica kręci od kilku dni afery i grozi właścicielowi sanepidami i mandatami
0
@Kubsoleon Tak, zgadza się ale zazwyczaj pismaki podają netto. 5 mln to maks jaki powinien być dla tego typu gracza. Nie jest to jeszcze gwiazda futbolu
@Eto'o9 R10 starych kontraktów nawet nie ma co komentować bo to patologia
1
@clyde U mnie w planach za moment Dolina Baryczy rowerowo na 2-3 dni.
0
@Reviven 7,5 mln pensji dla 21 letniego gracza. Może dobrze aby nie przychodził bo tak to my nigdy nie uzdrowimy drabinki płacowej
0
@JaroCoach Barcelona musi kupować tych których wskażą agenci i każą kupić. Mafia
0
@AxelF Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i sama wie że czekam na to cały rok
0
@SawneyBean Prawdę mówiąc coroczny wyjazd rowerowy to dla mnie najlepsze chwile, może przez to że jest to raz w roku i jest pełen luz bez hamulców. Gdyby było to częstsze i dłuższe to pewnie straciłoby to magię
2
@FCB_dimiC Moja żona ma spółkę w UK ale rozlicza się w PL w swojej działalności i pracuje w pelni zdalnie w Poslce. O co zapytać
5
@malicinho Niestety mam trochę znajomych którzy całkowicie sobie nałożyli hamulec i nawet nie zapytają żony czy pozwoli tylko od razu zakładają ze będzie afera
1
@Yamal_Williams Ok, jesteśmy na plaży jakby co
2
@Yamal_Williams Oczywiście, przyjemniej się jeździ a do tego leśnymi drogami więc tylko sobie możemy zrobić krzywdę ale mamy 14 letnie doświadczenie w boju
1
@Yamal_Williams Inne ;)
31
Dbajcie o kumpli bo to z nimi się spędza najpiękniejsze chwilę
https://ibb.co/c2LYyMR
https://ibb.co/sVGCvSm
https://ibb.co/84Rfj6c
Tradycja wyjazdu 5 dniowego rowerowego bez żon, dzieci czy innych hamulcowych od 14 lat nadal kontynuowana
1
@agaFCB Msza mnie zazwyczaj tak męczy psychicznie że wolę już upał
4
@macio_944 Do życia nie bo podobno nie można spuszczać wody po 22 ale wycieczkę rowerową mam w planach
1
@Comentateiro No przecież mówiłem że będzie dobrze jak Xavi poleci.
0
@kaamil1910 Tak, do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu sezonu
0
@FCB_dimiC @tbas Zapomniałem że ktoś taki jest. Może to i dobrze bo i tak zaraz nie będzie
2
@GCBW Myślę że na poziomie Pedriego i FdJ - stabilnie
0
@zadafcb Za szybko ten komentarz. Poczekaj do 1:00