pt9

1

@MesQueUnClub_87 Ja biorę z Solivera w jednolitych kolorach. Na zalando. Decathlon ma też spoko

pt9

0

@Kengo
Entourage, Trailer Park Boys czy produkcje
Guya Ritchiego mają świetny humor. Deadpool pewnie by mi się podobał w wieku 13 lat no ale teraz jest to dla mnie film nie do przejścia. Może inaczej bym go oceniał gdybym widział go po raz pierwszy w gimnazjum, podobny przypadek co American Pie który jest durnowaty ale mam do niego sentyment choć i tak humorem stoi wyżej kilka półek.

pt9

0

@Kengo Zaweze mnie zastanawiał fenomen filmów z Deadpoolem i tego dennego humoru..

pt9

2

@Yamal_Williams Czyli ma szansę coś osiągnąć w tenisie

pt9

0

@Hosh Kto by chciał pracować w miejscu gdzie wszyscy cie nienawidzą i sądzisz się z pracodawcą?

pt9

0

@Safrani Cóż, najprostszym rozwiązaniem będzie zwolnienie bo i tak reszta zespołu jej nienawidzi, robi złą pracę i jeszcze nie myśli. Przy rekrutacji na to stanowisko wybadać u kandydatów czy jarają uwzględniając to jako dodatkową zaletę

pt9

4

@Trojanek23
No chyba logiczne że ludzie ambitniejsi szukają również takich. Lekarka czy stomatolog z tindera nie będzie tracić czasu na kogoś kto spędza 11 rok w Leroyu Merlinie a jeżeli laska jest na prawdę dobra i atrakcyjna to ma również przewagę. Jeżeli to mega seksi lekarka to już musisz mieć łeb jak sklep i być nad wyraz inteligentny i atrakcyjny. Tak działa świat

pt9

0

@MesQueUnClub_87 Mnie kompletnie nie przeszkadza bo siedzę z nim w biurze jak nie jestem na zdalnym.

@Kidd Wygląda na to że wyznaczone miejsce palarni rozwiązuje sprawę

pt9

0

@MesQueUnClub_87 Sytuacja wygląda tak że praktycznie wszyscy w firmie jarają iqosy ale doskonale rozumiem jeśli ktoś nie pali bo to śmierdzi i zrobiłem postanowienie dla zespołów że jest zakaz jarania w środku tylko na zewnątrz ale właścicielowi nie zakaże tego zwłaszcza że w jest sam w biurze.

@Kidd Wychodzi na to że nie można. Ciekawe co jeżeli właściciel uzna swoje biuro jako oficjalną palarnię?

pt9

0

Jest jakiś kodeks albo regulacja która zabrania palić właścicielowi firmy iqosa w jego gabinecie gdzie przebywa on sam? Jedna pracownica kręci od kilku dni afery i grozi właścicielowi sanepidami i mandatami

pt9

0

@Kubsoleon Tak, zgadza się ale zazwyczaj pismaki podają netto. 5 mln to maks jaki powinien być dla tego typu gracza. Nie jest to jeszcze gwiazda futbolu

@Eto'o9 R10 starych kontraktów nawet nie ma co komentować bo to patologia

pt9

1

@clyde U mnie w planach za moment Dolina Baryczy rowerowo na 2-3 dni.

pt9

0

@Reviven 7,5 mln pensji dla 21 letniego gracza. Może dobrze aby nie przychodził bo tak to my nigdy nie uzdrowimy drabinki płacowej

pt9

0

@JaroCoach Barcelona musi kupować tych których wskażą agenci i każą kupić. Mafia

pt9

0

@AxelF Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i sama wie że czekam na to cały rok

pt9

0

@SawneyBean Prawdę mówiąc coroczny wyjazd rowerowy to dla mnie najlepsze chwile, może przez to że jest to raz w roku i jest pełen luz bez hamulców. Gdyby było to częstsze i dłuższe to pewnie straciłoby to magię

pt9

2

@FCB_dimiC Moja żona ma spółkę w UK ale rozlicza się w PL w swojej działalności i pracuje w pelni zdalnie w Poslce. O co zapytać

pt9

5

@malicinho Niestety mam trochę znajomych którzy całkowicie sobie nałożyli hamulec i nawet nie zapytają żony czy pozwoli tylko od razu zakładają ze będzie afera

pt9

1

@Yamal_Williams Ok, jesteśmy na plaży jakby co

pt9

2

@Yamal_Williams Oczywiście, przyjemniej się jeździ a do tego leśnymi drogami więc tylko sobie możemy zrobić krzywdę ale mamy 14 letnie doświadczenie w boju

pt9

1

@Yamal_Williams Inne ;)

pt9

31

Dbajcie o kumpli bo to z nimi się spędza najpiękniejsze chwilę
https://ibb.co/c2LYyMR
https://ibb.co/sVGCvSm
https://ibb.co/84Rfj6c

Tradycja wyjazdu 5 dniowego rowerowego bez żon, dzieci czy innych hamulcowych od 14 lat nadal kontynuowana

pt9

1

@agaFCB Msza mnie zazwyczaj tak męczy psychicznie że wolę już upał

pt9

4

@macio_944 Do życia nie bo podobno nie można spuszczać wody po 22 ale wycieczkę rowerową mam w planach

pt9

1

@Comentateiro No przecież mówiłem że będzie dobrze jak Xavi poleci.

pt9

0

@kaamil1910 Tak, do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu sezonu

pt9

0

@FCB_dimiC @tbas Zapomniałem że ktoś taki jest. Może to i dobrze bo i tak zaraz nie będzie

pt9

2

@GCBW Myślę że na poziomie Pedriego i FdJ - stabilnie

pt9

0

@zadafcb Za szybko ten komentarz. Poczekaj do 1:00

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?