pt9

0

Okres sparingowy się rozpoczyna tak więc gala przyszłych złotych piłek dla naszych młodzików również. Kto w tym roku będzie zdobywcą przyszłej ZP? Pamiętam jak
Yusuf Demir był bardzo mocnym kandydatem

pt9

0

@lucca87 Bo nie można na nich liczyć.

pt9

0

@MesQueUnClub_87 Patrząc na Pedriego, FdJ, Araujo to można tak stwierdzić. Nie ma co na nich liczyć. Mamy trupiarską kadrę patrząc na wymagania kibiców (walka o mistrza i 1/2 LM)

pt9

1

Raphinia Lewy Yamal
Gundogan Cristensen Fermin
Balde Cubarsi Inigo Kounde
Ter Stegen

no ludzie kochani, przy mocniejszym zestawieniu w LM będzie krucho. Jeden Olmo czy Nico tego nie zbawi

pt9

4

@xVENUMx Ja wczoraj sobie zagrałem po dłuższej przerwie i gość grał na czas od 50 minuty i ani razu piłki nie miałem przy 1:0 po czym po meczu wysłał mi wiadomość z uciszającą buźką. Piękna społeczność. Zacząłem wyzywać jego matke, on moją a moja żona patrzyła się na mnie jak na debila. Polecam grę

pt9

1

@AndresCuccittini Nie, nie zostawiłbym rodziców na starość, rodziny i przyjaciół. Polska zresztą jest świetnym krajem do zycia

pt9

4

@Arden Myślę że przez to miał łatwość skupienia się tylko na jednej rzeczy/czynności - graniu w piłkę. Ale ze mnie psycholog jak z koziej dupy trąba więc to tylko moje domysły.

pt9

4

@szkutnik91 Co zyskujemy jeśli byłby skłonny przyjść za rok a my go nie będziemy chcieli? Musimy patrzeć na budowę drużyny przyszłościowo a nie na tu i teraz a taki skrzydłowy za 60 mln to bardzo dobra okazja. W dodatku nie jesteśmy na pozycji gdzie piłkarze do nas pukają drzwiami i oknami

pt9

0

@Kubox Restauracja Boreczna

pt9

0

@sen odcinek Naughty America

pt9

0

@tbas W sumie chciałbym mieć pretekst przed żoną by kupić sobie nowy a to byłby dobry powód:D

pt9

6

Nie ma nic lepszego niż wypad na rower. Mała pętla po Gdańsku

1. Zbiornik Świętokrzyska
https://ibb.co/y0PjmPG
2. Zbiornik Świętokrzyska 2
https://ibb.co/RQ65fvz
3. Gdańsk południe
https://ibb.co/WcNYx0s
4. Park Oruński
https://ibb.co/0YNcnY6
5. Szlak wzdłuż Raduni
https://ibb.co/mtLVz5x

pt9

6

@NeroTFP1 Myślę że przy Tebasie nawet z takim wynikiem będzie ciężko

pt9

0

Jak zrobić łóżko albo znowu otwarcie igrzysk. Nic tu nie ma, nie ma czego plądrować. Idę na rower

pt9

2

@Comentateiro Jak to mawiają, elita umysłowa była i jest zawsze w mniejszości.

pt9

0

@lucas/catalan Dziwne bardzo że poszedł do jednego z najgorszych teamów. Wydawał mi się idealny do Merca

pt9

1

@Lola120 Federer bo mój teść go lubił. Ja się nie znam na tenisie

pt9

0

@Comentateiro
"Uznają przestępczą kastę za swój autorytet i się jej podporządkowują. To niedopuszczalne."

Czy aby na pewno wierzący uznają i się podporządkowują "kaście"? Przecież jest wielu którzy żyją zgodnie z katechizmem, modlą się do Boga i to jest dla nich najważniejsze i najbardziej wartościowe w życiu. Katechizm powstał wiele lat temu i jest dla wierzących czymś ponad ludźmi i władzami kościoła.

" Popierasz te działania frekwencją. Oczywiście można twierdzić "nie każdy kto głosuje na X go popiera" ale to sprzeczność.
Ty tego może nie widzisz, i nie zobaczysz, bo stosujesz wyparcie."

Czy nie jest to podobne przy dyskusjach politycznych kiedy władze danej partii mają różne rzeczy za uszami, afery itp.a jest tłumaczenie że przecież głosowałem na daną osobę z partii lub że to tylko odsetek? Czy chodząc na wyboru oddając głos na zgrupowanie X nie popieram działań przestępczych tej partii?

@Azi
"chłopie ty jesteś mentalnie faktycznie taki płaski czy tylko udajesz?"
Jako pierwszy wyskoczyłeś z wycieczkami osobistymi to jak ta dyskusja ma dalej wyglądać normalnie?

pt9

1

@MesQueUnClub_87 Bardzo rzadko, zawsze dostaję na święta od mamy i wtedy raz śpię a potem lezy w szafie

pt9

1

@ViscaElBarca98 Wydaje mi się że zapis jest niezgodny z prawem pracy

pt9

0

@heniusss Myślałem że dopiero w 2012 odszedł. No to rzeczywiście był żwawy

pt9

2

Iść do pracy czy nie iść? Oto jest pytanie

pt9

0

@Destroyer_of_Worlds Fabregas, Villa..

pt9

0

@PatrykBarca Alba to był jeden z topowych LO a Balde to przy nim kopacz

pt9

1

@xvcWinterSoldier Raz z konieczności obejrzałem Deadpoola w samolocie i chyba nigdy nie czułem takie zażenowania oglądając film

pt9

2

A od kiedy Barcelona gra lewym skrzydłem moi mili aby przychodził tu jakiś Nico? Chyba zapominacie ze najważniejsze aby grać samotnym Balde na lewej części boiska by było mu ciężej, szkoła przetrwania dla gówniarza.

pt9

0

@Pawlak1992 Mogliby zrobić, każdy ten sam bolid

pt9

2

@ranger3120 Zapytaj żony czemu odczytuje na drugim telefonie

pt9

0

@BORO_12 W Leeds grał podobnie i był chimeryczny więc wątpię abyśmy zobaczyli coś lepszego. Jedyna przedzkoda jest amortyzacja księgowa i dlatego Barca go nie sprzeda

pt9

0

@draxidox Fajna, ładna ma coś w sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?