pt9

0

@KrychaFCB Do mnie ostatnio przyszedł kot, wstawiłem ogłoszenie i się okazało że przeszedł 16 km z innej miejscowości w kilka dni. Wlasciciel się odezwał

pt9

2

@LeoKrol Apki typu Duolingo, ćwiczenia online. Niemniej najlepszym wyjściem jest lektor i rozmowa, możesz znać teorię ale nic ci tyle nie da co pogadanka.

@Comentateiro W 0,5 mamy tylko jednego godnego mistrza jeśli chodzi o prezydentów

pt9

4

Wróciła moja kotka której szukałem od 4 dni a tu widzę że trochę się roztyła przez ten czas co jest bardzo podejrzane.
https://ibb.co/kBsFmvf

@Kgorecki2500

pt9

0

@tbas Jak ktoś wierzy w to że Olmo to pomysł trenera to jest strasznie naiwny, przecież od lat jest zainteresowanie i agenci w końcu dopieli swego. Ja z kolei jestem naiwny bo na prawdę wierzę że to fajny gracz który dużo da

pt9

0

@D10SLEO Ale jakie najazdy na Nico były że nie chce do nas przyjść.

pt9

3

@gaucho104 Audi czy BMW?

pt9

0

@AlexDark00 Nawet jeśli to co w tym dziwnego patrząc na to co tu się odpierdala ostatnio? Mamy klaskać i z uśmiechem obserwować patologię?

pt9

1

@AlexDark00 A czemu idziesz w skrajność? Ludzie narzekają na burdel w klubie i słabą kadrę a nie piszą że przegraliśmy wszystko tylko narracja jest taka że będzie cholernie ciężko cokolwiek wyrwać z tym co jest.

pt9

0

@zuang1995 Dobre siodło bo te fabryczne w rowerze to się nadają do niczego. Ja mam np. Brooks Cambium C15 i jest mega, twarde ale wygodne i nie czuje go w ogóle przy trasach powyżej 100km+

Do tego przed dłuższą trasa trzeba pojeździć trochę by tylek się przyzwyczajał. Pozycją na rowerze tez jest ważna aby siodlo nie było za nisko lub za wysoko (zauważyłem że sporo ludzi ma za nisko ustawione)

pt9

1

@NeroTFP1 Jeżeli taki był plan od początku to czemu tak późno to się stało a jeżeli byli zaskoczeni wysoką pensją to pytanie czy ktoś umie w klubie liczyć? W zasadzie sam często niedowierzam ile firm z którymi współpracuje działa na hurra a prosta matematyka to jest jakaś fizyka kwantowa dla właścicieli.

pt9

2

@Zoker Chciałbym móc tyle niemniej liczy się każdy gest

pt9

0

@Bulbulator Też właśnie dostałem ale jaki wybór. Nie lubię przez apke bo jest opóźnienie

pt9

8

Dziwimy się że jak nie urok to sraczka w tym klubie ale ja się nie dziwię bo zasługujemy na to. Kolega @PizzerMan wstawił zbiórkę a na kilkanaście tysięcy użytkowników mało co się posuwa do przodu a chłop ma koszmar na codzień. Pokażmy że nie jesteśmy skłóconymi lamusami tylko potrafimy zadbać o swoich. Dobijemy do tych 30k to będzie mistrz a może nawet i Neymar z Verattim.
Dobro wraca

https://pomagam.pl/pomoc-wojtkowi

pt9

2

@PizzerMan Miałem raptem kilka razy migrenę i sparaliżowało mnie to całkowicie. (Leżałem w ciemni 3 dni) Nie wyobrażam sobie mieć napadów na codzień. Chyba najgorsze jest to że w zasadzie człowiek jest niezdolny do niczego a żadna renta czy orzeczenie nie przysługuje?

Pomóżmy la ramblo na tyle ile możemy

pt9

4

Nic dziwnego że Nico nie chciał przyjść do tego szmaba

pt9

1

@escarabajo Bardzo ciężka przeprawa przez coś takiego

pt9

1

Mimo zapisanego save z 6h gry po raz kolejny odbiłem się od Kingdom Come: Deliverance i żałuje bo klimat wydaje się świetny jednak toporne mechaniki, brak zapisu w każdym momencie, oraz brak widoku z 3 osoby momentalnie mnie odrzuca od tej gry. Szkoda że jest tak mało gier w tych klimatach i chyba czas odświeżyć znowu Gothica 1

pt9

0

@mientusek1407 Nie wiem o czym mówisz do mnie :d
Staram się unikać miasta, galerii, pubów itp na rzecz TPK, Żuław, Otomina itp

pt9

0

@mientusek1407 Uuu, to tu nie pomogę bo nie lubię oglądać poza domem meczy. W pubie na meczu nie byłem z minimum 10 lat od czasów studiów.

pt9

0

@mientusek1407 A co potrzebujesz?

pt9

0

@paweldunajecfcb Ja kupowałem z Marbo Sport - ławeczka, modlitewnik, wyciąg + obciążenie i wyszło jakieś 3000 za wszystko

pt9

2

@Janas11224 Dla mnie w smaku KFC najlepsze ale co się dzieje z brzuchem i dupą po tym to jest to przegięcie. Czasem nie wiem czy na pogotowie nie dzwonić ale co mam powiedzieć - że dupa pali? W dodatku słucham ostatnio podcastu o łowcach skór z Łodzi. Gdyby przyjechała karetka i zobaczyła takiego downa to od razu bym dostał pawulon

pt9

2

@xvcWinterSoldier
S'oliver, Columbia, Patagonia

pt9

0

@RobiS Na zlecenie jako student dostaniesz więcej kasy. Dogadaj się tylko co do urlopów

pt9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pt9

0

@Jonyx Ale kto kupi go z tak ogromną pensją. Nie ma szans aby coś uzyskać za Gundo.

pt9

1

@chavez Wszystkie problemy kadrowe mają ten sam problem - absurdalne pensję. Laporta jak widać nie uczy się na błędach poprzednika i wydaje pieniądze których nie mamy a potem trzeba w brzydki sposób się żegnać bez klasy bo nie potrafią przewidzieć listy płac na rok w przód.

pt9

1

Co tu takie podłe nastroje skoro rok temu mieliśmy zaraz po City najlepszy skład na świecie, Pedri z Gavim był najlepszym duetem pomocników a Balde top2 LO. Przecież do tego doszedł Yamal czyli top2 skrzydłowych świata

pt9

0

@Masnymichael Mam Philips 55OLED707/12 55 i ambilight świetna sprawa aczkolwiek sam ekran OLED to jest jakiś śmiech na sali w grach czy szybko poruszających się obiektach. Ciągnąca poświata pikselowa (np. za piłką w grze fifa). Sprawdzałem u sąsiada na jego OLED i ma to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?