pt9

0

@karszun Gavi i FdJ nie wrócą nigdy mój drogi

pt9

0

@Rust_Cohle Zupełnie inny typ gracza. Guller na pewno jest bardziej przebojowy ale niech zagra tyle meczów co Pedri na wysokim poziomie. Z kolei Pedri ma tyle kontuzji że ciężko cokolwiek wyrokować. Do Bellinghama, Wirtza i Musiali na razie jednemu i drugiemu brakuje

pt9

1

pt9

1

@sen Szczerze to przez 10 lat w pracy miałem może z kilka stresujących sytuacji, nie jestem osobą która przeżywa mocno jakieś zdarzenia, kłótnie itp.

A tak po pracy to lubię pobyć sam, mam piwnice gdzie mam męska jaskinie - siłka, pokój z grami itp. Wieczorem jakiś rower czy chill na bujance w ogródku. Ogólnie odkąd się wyprowadziłem z miasta do domu to człowiek o wiele bardziej wypoczywa. Nakpepsza decyzja w życiu

pt9

0

@kanver_ Żaden Bayern bo są o klasę i tak lepszą drużyną. Oby jak najłatwiejsi przeciwnicy patrząc na naszą ubogą kadrę

pt9

1

@Kinginiesta Jest to największa zakała piłki nożnej. Ochrona i krycie nieudacznictwa i partactwa. Do tego idiotyczne przepisy o używaniu Varu i mamy jedno wielkie szambo.

pt9

1

Czyli nie mamy ani jednego ŚPD, nie mamy zastępcy na PO i LO w razie kontuzji i jedziemy na 3 rezerwowych ŚO. Na dodatek nie mamy LS. Hansi musi wejść na wyżyny

pt9

1

@KamQiX Rak. 500 zł

pt9

0

@Cvzx Najlepsze jest to że wobok Esnaf, Sapko czy Efes które również zbierają świetne opinie. Niestety jutro wracam i nie przetestuje

pt9

1

@Culer9002 Widać, bo czekałem 40 minut na niego a mamy środek tygodnia

pt9

0

@Roobo Nie ma zastępcy na PO i LO którzy szału nie robią, nie ma ani jednego ŚPD, nie mamy obecnie rezerwowych ŚO oraz nie ma LS i rezerwowego N.

pt9

0

Kebab Tendur w Warszawie to jakaś inna liga kebabowa. Szkoda ze w Gdańsku taka bieda jest z kebsem

pt9

1

@Cvzx Ciężko ocenić bo przez ten skrzeczący głos nie zrozumiałem ani jednego słowa

pt9

0

@PizzerMan jazda zarobasy którzy zgarnęli hajs za buka z meczu z Rayo. Oddawać trochę na leczenie

pt9

1

@Comentateiro 3 kolejka a mamy już akcje sezonu LL.

pt9

2

@tbas Raczej za 13 miesięcy

pt9

9

Ferran w chwili obecnej to wrak piłkarza i chyba człowieka. Nie ma ani jednego dobrego powodu by został w Barcelonie tylko kto go zakupi i tyle zapłaci za pensję.

pt9

0

@Odcinkowy Ktoś kto miał wątpliwości co do jego jakości czy pozycji mało go oglądał. Najgorsze to zdrowie i oby dopisało bo piłkarsko jest bardzo jakościowy

pt9

0

@Pinek5 Gdybyś to zrobił to byś płakał poskładany z urwaną nogą

pt9

0

Przecież miało nie być kontuzji w tym sezonie. O co tu chodzi

pt9

2

Olmo ma strasznie długą twarz

pt9

0

Ja na prawdę nie rozumiem w czym jest problem aby VAR interweniował częściej przy faulach, symulkach czy karnych. To co mamy obecnie zabiją futbol, jest to niekompetencja sędziów + niekonsekwencja używania technologii co daje w ostateczności wielkie gowno gdzie piłkarze są bezkarni za symulki a sędziowie gwiżdżą jak chcą. VAR to świetna sprawa ale sposób i przepisy używania to kompromitacja

pt9

0

@alone49 Ważę obecnie 118 przy 190 cm i gdybym według kalkulatora mam ok. 3300 kalorii ale waga leci w dół dopiero przy diecie ok 2000-2200. Przy 2500-2800 nie ma szans

pt9

0

Od tego Martina to lepiej by zagrał Wawrzyniak wyciągnięty z emerytury. Co chłop ma pelne porty

pt9

1

@KacperVEB Przecież od samego początku zadeklarowany fan Barcelony. Niemniej nie znoszę gościa

pt9

0

@Technik Ale po dwóch meczach został okrzyknięty na LR najlepszym PO świata

pt9

0

Będzie dość zabawnie (ale nie dla nas) jak Balde wypadnie na dłużej i zostaniemy bez LO gdzie sam Balde daje poziom bardzo przeciętny na tej pozycji

pt9

2

Żałosne są symulki Yamala

pt9

1

@tomek8756 Nigdy nie jechałem. W Gdańsku nie ma takich dziwactw

pt9

1

@MesQueUnClub_87 Jednak pobyt u nich a u nas to zupełnie inne światy, inne podejście do pracy, obowiązków, rozwoju itp. zwłaszcza że w Kongo są uznawani jako ta rodzina z wyższych sfer.

Co do tematu to wiadomo że bym na wstępie nie odrzucił związku z kobietą z egzotycznego kraju ale na pewno dokładnie bym to przeanalizował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?