pt9

3

@Transu96 Po co przywiązywać uwagę do tego skoro 3 dni przed premierą już każdy będzie latać najlepszym składem a po miesiącu już będzie wysyp kolorowych kart na prawo i lewo gdzie będą łamane pozycje, sztuczki, słabsze nogi itp aby każdy miał 5 na 5

pt9

0

@MessiForeverTheBest Za nic tak nie trzymam kciuków jak za jego zdrowie i pełny sezon

pt9

1

@Comentateiro Tak na oko to mamy tryplet w kieszeni

pt9

0

Tej maszyny już nic nie zatrzyma

pt9

0

@Technik Szkoda ze nie przyszedł w 2017

pt9

0

Lewy jako napastnik cofa się do środka, Raphinia jako PS gra na ŚPO a Ferran jako PS gra jako LS ale schodzi na napastnika. Zaraz Bilbao się w tym pogubi

pt9

1

A wy nadal wierzycie we wszystko co wymyślą te nędzne pismaki? Na moje Olmo dziś zagra i nie ma co słuchać tych wysrywow dziennikarzy

pt9

1

@norbi77 No i wychodzi że nie zawsze oczywisty wybór daje topowego zawodnika tylko trzeba mieć pomysł na zespół a u nas chyba od dawna takiego nie ma

pt9

4

@Messibestplayerintheworld Wątpię, Barcelona idzie jak burza a w Realu konflikty i Guller nie gra

pt9

0

W takim tempie możliwe że się skończy 54:1

pt9

0

Olmo nie jest w odpowiednim rytmie treningowym i dlatego nie gra, przecież oficjalnie mówili :>

pt9

3

@Faro Ty chyba na siłę szukasz jakiś argumentów i przekonań że Guller źle skończy mimo że minęła 1 kolejka.

pt9

1

@PaCo Jak zaczniemy dawać adekwatne pensję do poziomu graczy oraz mieć takich którzy poradzą sobie w innym stylu gry i lidze a nie będą przyspawani do DNA

pt9

0

@LionelM95 Mnie pomaga totalna ciemnia w sypialni i positivum tabletka przed snem

pt9

6

@PIWOSZ89 No i to jest mocny argument. Musi zostać

pt9

3

@ViscaelBarca2007 Niestety odjechali bardzo mocno. Ale nie ma co się dziwić, aby sportowo się zgrywało wszystko to trzeba właśnie mieć takie fundamenty jak profesjonalizm w biurach na każdym szczeblu. A u nas przychodzi taki Aguero i się dziwi że siłownia jest zamknięta, Rossel wymienia drukarki na czarno białe, chłopaki z la masii nie mają obiadów i masa innych kwiatków. Jeżeli my nic z tym nie zrobimy to w ciągu kolejnych lat będziemy tracić markę a w kolejnych inne kluby nas wyprzedzą jeśli chodzi o szkółki i skauting a Barcelona pozostanie z ręką w nocniku.

pt9

13

@mientusek1407 Pod względem organizacyjnym, obiektów, analiz, miejsca codziennej pracy podejrzewam że dawno nas wyprzedzili oglądając materiały z ich biur i centrum treningowego. Kiedyś podobno Barca uchodziła za wzór ale teraz wszyscy wiemy jak jest. Nic dziwnego że nawet legendy United swoje dzieciaki oddają do szkółek City

pt9

1

@Herato Oznacza to też chyba że Olmo może rozwiązać kontrakt

pt9

4

@LaportaDimision To jest wyśmienita 9 i nic więcej nie potrzeba. Nie oczekujmy od 9tek , zwłaszcza ze 195 cm że będą rozgrywać, kiwać i grać kombinacyjnie

pt9

7

@Deltta Ja dalej nie mogę przeboleć że go zatrudniliśmy

pt9

0

@BTW Arthur, Semedo, Gomes, Dest, Pjanic, Alcacer, Braitwhaite, Paulinho, Firpo

Brak sprzedaży Rakitica w odpowiednim momencie, podwyżki dla Lengleta, chora pensja FDJ (chyba 12 mln na start) , Alby, Messiego, Suareza.

Każdy który do nas przychodził dostawał horrendalną pensję, gazety już od 2016-2017 roku pisały i ostrzegały przed granicznymi limitami ale Bartomeu miał to w pompce. Każdy kto miał choć trochę oleju w głowie wiedział że trzeba było iść po Rodriego bo Busi nie dojeżdżał ale my się uparliśmy na Griezmana mając w składzie Messiego..

Dembele to był idiotyczny transfer bo kto go oglądał to wiedział jak głupi to zawodnik. Griezman z kolei za cholerę nie pasował i też się łapałem za głowę. Jedynie Cou wydawał się idealny do nas ale nie wypalił.

pt9

1

@Kidd Chętnie zerknę bo po Sukcesji ciężko mi znaleźć jakąś perełkę

pt9

0

@ShawnC No i źle na tym wyszli a w dodatku w PL są zupełnie inne kryteria cenowe.

pt9

3

@doc A ile za takiego placka który robi babola z każdym lepszym przeciwnikiem?

pt9

2

@Vegeta88
"nie mówię że to jest kwota nieosiągalna dla wszystkich, ale mówienie że w PL można zarobić 10tys euro"

No ale on powiedział ze swojej perspektywy o zarobkach 10k euro. Wiadomo że w większości miejsc na świecie ta kwota jest nierealna ale też nie jest tak że jest to coś zupełnie nieosiągalnego te 40-45k/miesięcznie. Nasuwa też się pytanie czy się pracuje dla firmy z PL czy zagranicznej ale zakładanie że takie kwoty są tylko z przekrętów jest błędne.

pt9

1

@Cule2013 psg, BvB, Juventus, Inter

pt9

2

@Comentateiro Taa a potem przeziębienie i katar. A idź z takimi pomysłami. Zresztą dzieciaki teraz marzą aby być jak Frenkie de Jong i to jest wymarzona praca a nie jakiś Dubaj

pt9

1

@Comentateiro Wolę to robić za darmo w domu, przynajmniej słońce tak nie pali

pt9

0

Co z tym Leao w końcu? Jest blisko?

pt9

1

@Popitek12
Cristiano 8,97
Messi 9.21
Iniesta 8.56
Goetze 6.85

Edit: po przemyśleniu Iniesta dostaje 8.84

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?