pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Transu96 Po co przywiązywać uwagę do tego skoro 3 dni przed premierą już każdy będzie latać najlepszym składem a po miesiącu już będzie wysyp kolorowych kart na prawo i lewo gdzie będą łamane pozycje, sztuczki, słabsze nogi itp aby każdy miał 5 na 5
0
@MessiForeverTheBest Za nic tak nie trzymam kciuków jak za jego zdrowie i pełny sezon
1
@Comentateiro Tak na oko to mamy tryplet w kieszeni
0
Tej maszyny już nic nie zatrzyma
0
@Technik Szkoda ze nie przyszedł w 2017
0
Lewy jako napastnik cofa się do środka, Raphinia jako PS gra na ŚPO a Ferran jako PS gra jako LS ale schodzi na napastnika. Zaraz Bilbao się w tym pogubi
1
A wy nadal wierzycie we wszystko co wymyślą te nędzne pismaki? Na moje Olmo dziś zagra i nie ma co słuchać tych wysrywow dziennikarzy
1
@norbi77 No i wychodzi że nie zawsze oczywisty wybór daje topowego zawodnika tylko trzeba mieć pomysł na zespół a u nas chyba od dawna takiego nie ma
4
@Messibestplayerintheworld Wątpię, Barcelona idzie jak burza a w Realu konflikty i Guller nie gra
0
W takim tempie możliwe że się skończy 54:1
0
Olmo nie jest w odpowiednim rytmie treningowym i dlatego nie gra, przecież oficjalnie mówili :>
3
@Faro Ty chyba na siłę szukasz jakiś argumentów i przekonań że Guller źle skończy mimo że minęła 1 kolejka.
1
@PaCo Jak zaczniemy dawać adekwatne pensję do poziomu graczy oraz mieć takich którzy poradzą sobie w innym stylu gry i lidze a nie będą przyspawani do DNA
0
@LionelM95 Mnie pomaga totalna ciemnia w sypialni i positivum tabletka przed snem
6
@PIWOSZ89 No i to jest mocny argument. Musi zostać
3
@ViscaelBarca2007 Niestety odjechali bardzo mocno. Ale nie ma co się dziwić, aby sportowo się zgrywało wszystko to trzeba właśnie mieć takie fundamenty jak profesjonalizm w biurach na każdym szczeblu. A u nas przychodzi taki Aguero i się dziwi że siłownia jest zamknięta, Rossel wymienia drukarki na czarno białe, chłopaki z la masii nie mają obiadów i masa innych kwiatków. Jeżeli my nic z tym nie zrobimy to w ciągu kolejnych lat będziemy tracić markę a w kolejnych inne kluby nas wyprzedzą jeśli chodzi o szkółki i skauting a Barcelona pozostanie z ręką w nocniku.
13
@mientusek1407 Pod względem organizacyjnym, obiektów, analiz, miejsca codziennej pracy podejrzewam że dawno nas wyprzedzili oglądając materiały z ich biur i centrum treningowego. Kiedyś podobno Barca uchodziła za wzór ale teraz wszyscy wiemy jak jest. Nic dziwnego że nawet legendy United swoje dzieciaki oddają do szkółek City
1
@Herato Oznacza to też chyba że Olmo może rozwiązać kontrakt
4
@LaportaDimision To jest wyśmienita 9 i nic więcej nie potrzeba. Nie oczekujmy od 9tek , zwłaszcza ze 195 cm że będą rozgrywać, kiwać i grać kombinacyjnie
7
@Deltta Ja dalej nie mogę przeboleć że go zatrudniliśmy
0
@BTW Arthur, Semedo, Gomes, Dest, Pjanic, Alcacer, Braitwhaite, Paulinho, Firpo
Brak sprzedaży Rakitica w odpowiednim momencie, podwyżki dla Lengleta, chora pensja FDJ (chyba 12 mln na start) , Alby, Messiego, Suareza.
Każdy który do nas przychodził dostawał horrendalną pensję, gazety już od 2016-2017 roku pisały i ostrzegały przed granicznymi limitami ale Bartomeu miał to w pompce. Każdy kto miał choć trochę oleju w głowie wiedział że trzeba było iść po Rodriego bo Busi nie dojeżdżał ale my się uparliśmy na Griezmana mając w składzie Messiego..
Dembele to był idiotyczny transfer bo kto go oglądał to wiedział jak głupi to zawodnik. Griezman z kolei za cholerę nie pasował i też się łapałem za głowę. Jedynie Cou wydawał się idealny do nas ale nie wypalił.
1
@Kidd Chętnie zerknę bo po Sukcesji ciężko mi znaleźć jakąś perełkę
0
@ShawnC No i źle na tym wyszli a w dodatku w PL są zupełnie inne kryteria cenowe.
3
@doc A ile za takiego placka który robi babola z każdym lepszym przeciwnikiem?
2
@Vegeta88
"nie mówię że to jest kwota nieosiągalna dla wszystkich, ale mówienie że w PL można zarobić 10tys euro"
No ale on powiedział ze swojej perspektywy o zarobkach 10k euro. Wiadomo że w większości miejsc na świecie ta kwota jest nierealna ale też nie jest tak że jest to coś zupełnie nieosiągalnego te 40-45k/miesięcznie. Nasuwa też się pytanie czy się pracuje dla firmy z PL czy zagranicznej ale zakładanie że takie kwoty są tylko z przekrętów jest błędne.
1
@Cule2013 psg, BvB, Juventus, Inter
2
@Comentateiro Taa a potem przeziębienie i katar. A idź z takimi pomysłami. Zresztą dzieciaki teraz marzą aby być jak Frenkie de Jong i to jest wymarzona praca a nie jakiś Dubaj
1
@Comentateiro Wolę to robić za darmo w domu, przynajmniej słońce tak nie pali
0
Co z tym Leao w końcu? Jest blisko?
1
@Popitek12
Cristiano 8,97
Messi 9.21
Iniesta 8.56
Goetze 6.85
Edit: po przemyśleniu Iniesta dostaje 8.84