O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, komputer
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Messi, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3074
  • Liczba komentarzy 281
  • Polecenia 145

Komentarze

0

Też nie macie linków do meczu na footybite?

0

@LuisSalvano Jest to po części wina piłkarzy tylko zauważ, że to trener wystawia np. Roberto w pomocy, który jest ewidentnie za słaby na tę pozycję w Barcelonie. Tymczasem utalentowany Puig biega w rezerwach, a Alena został zesłany na trybuny po pierwszym meczu mimo, że nie zagrał wcale gorzej od SR.

0

Z tym chwaleniem Suareza to bym się nie rozpędzał. W tamtym sezonie już zdarzało mu się zagrać kilka dobrych meczów w lidze, a potem znów się kopał po czole (szczególnie w LM). Jeśli chcemy przestać się kompromitować w LM to dobra dyspozycja Luisa w tych rozgrywkach będzie niezbędna bo PD wygramy nawet bez jego pomocy.

0

Dobrze to wygląda. Pytanie czy Valverde to widzi czy dalej będzie stawiał na nazwiska.

0

@derlysy Gdyby nie on to pensje pobierałby ktoś inny. Poza tym jest coś takiego jak amortyzacja. Był o tym artykuł także księgowo wyszliśmy na nim pewnie na plus.

Zobacz wszystkie

28

Najlepsze jest to, że 3/4 użytkowników fcbarca wiedziało, że z bez skrzydłowych (bo ani Roberto ani Cou tak naprawdę nimi nie są) będzie słabo. No i gra rzeczywiście ruszyła dopiero jak wszedł gnębiony przez cały sezon Malcom. Już mi się rzygać chce od tego zagęszczania środka pola i gry bez szybkich skrzydłowych. Valverde funduje nam jakiś archaiczny futbol sprzed 20 lat.

28

Rzadki obrazek Casemiro oglądającego żółtą kartkę :p

21

W takim razie Neymar o swoich zarobkach i bonusach za podpis dowiedział się z gazet? Bo Barcelona nie negocjowała niczego z PSG.

9

A ja uważam, że nie powinno się spełniać wszelkich zachcianek trenera bo trenerzy się zmieniają a ich wynalazki, takie jak Turan czy Gomes, pozostają.

8

Wiem, że tak robił już wcześniej ale wtedy była duża wymienność pozycji. Natomiast od kilku lat jest tak, że jak Leo się nie cofnie to nikt akcji nie popchnie do przodu.