pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czego oczekujecie w ciągu najbliższych 2 lat od Barcelony Flicka? Jeżeli osiągniemy 1/4 LM i 2-3 miejsce po walce w lidze ale przy tym gracze się rozwiną i dojdą fundamenty z młodszych piłkarzy przy niezłej grze to będziecie zadowoleni?
2
@tbas Ja bym wolał darmowe wypożyczenie na rok bez niczego mega jakościowego skrzydłowego niż nic. Nawet niech coś da ekstra w tych 10 meczach
2
@tbas Lepszy Coman za darmo niż gdyby nikt nie przychodził mimo wszystko
0
@MrKozamm
1. Teściowie chcieli dobrze dla córki ale kompletnie nie liczą się z Tobą i waszymi planami na przyszłość. Mogli poczekać z tą decyzją do podjęcia przez was pracy i zakończenia studiów.
2. Ja na twoim miejscu bym się wyprowadził i nie mieszkał z partnerką. Bym poczekał jak się sytuacja rozwinie w kolejnych latach. Wygląda z opisu że ona jest egoistyczna i myśli głównie o sobie więc to jest znak bo tego nie zmieni już do końca życia.
Po takich akcjach skup się na sobie w najbliższych latach aby zakończyć studia i złapać dobrą pracę by nie być zalezny od drugiej rodziny
2
@norbi77 kto to
0
Luje żujący ochraniacze w gębie. Dzieci to oglądają i powinna być dyskwalifikacja za takie obrzydlistwo. Szkoda Serbii
2
@MrKozamm Ja dostałem na studiach mieszkanie od rodziców i nawet by im przez gardło nie przeszła propozycja by moja dziewczyna z którą mieszkałem miała się do czegoś dokładać, ba nawet to jej przelali hajs na urządzenie bo stwierdzili że zrobi to lepiej ode mnie (racja) więc wychodzi że teściowie są do ciebie źle nastawieni i nie widzą kandydata na męża lub po prostu chcą robić zwykły biznes. Poprana sytuacja na prawdę
0
@Arden Właśnie stwierdziłem że strasznie nudna jest i mało się dzieje w dodatku po każdej akcji cieszynka
1
Siatkówka wydaje się bardzo prostą grą w porównaniu do piłki nożnej czy koszykówki zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty taktyczne i rozegrania.
6
Przypominam że jak sezon wystartuje i człowiek nie będzie mógł się doczekać kolejnego meczu to od 31.08-15.09 wjeżdża cała na biało przerwa reprezentacyjna.
2
@MesQueUnClub_87 Myślę że będziemy próbować grać jednocześnie Olmo z Raphinią którzy będą się wymieniali na lewej stronie i na ŚPO. A Pedri Gavi, Gundo, Fermin, FDJ będą walczyć o 2 miejsca w składzie. Tak czy siak trzeba założyć że połowa będzie w szpitalu.
0
@Kidd Wtedy będzie wystawać od góry, coś ty teraz wymyślił. Mały/zwykły jest zresztą w porządku. To z dużą parówą jest problem
0
@panczo Nie sądzę. Każdy normalny widzi ten problem. Pytanie czy duże korporacje BP, Orlen, Shel itp będą chcieli wysłuchać klientów i podjąć dialog
5
W dużym hotdogu zawsze parówka się za szybko kończy i zostaje ta dupka bułkowa na końcu w jeziorze sosów. Lepiej brać małego
0
@Uukasz_93 Znając życie będą razem w szpitalu
2
@sergio5 Stawiam że nie przebije 10 goli w lidze
0
@karolup Czemu śmieszna?
0
@mientusek1407 Na papierze przed sezonem niestety są oraz patrząc na ostatnią dekadę w Europie
1
@mientusek1407 Lepiej z bratem o top 6 niż bez brata o top 4. Przecież Barca nie ma żadnej perspektywy na zdobycie LM w najbliższym czasie. Na mistrza też za bardzo nie patrząc na skład.
4
@lucca87 Czemu ma zmarnować karierę? Chętnych nie będzie na niego brakowało za rok
1
@Kidd Do dziś pamiętam artykuł z analizą jego gry, jakis atutach gdzie każdy zdrowo myślący wiedział że to wałek :)
1
O której Nike wpłaca kasę?
0
@MarFan Problemem jest szkolenie trenerów co przekłada się na szkolenie dzieciaków. Brak struktur i procesów. Są to procesy trwające po kilkanaście czy kilkadziesiąt lat.
0
@gregory9609 sprawdz na globkurier
0
@tbas Mnie zastanawia jak Guller się rozwinie bo wygląda bardzo dobrze
0
@Lucyfffer Przecież poziom igrzysk a euro to dwa różne światy.
1
@Comentateiro Bardziej niż jej muzyka przerażające jest to że artyści czy aktorzy mają wpływ na poglądy swoich fanów. Co do muzyki to dla mnie może sobie być jako pop dla nastolatek ale ogólnie zachowanie mediów i otoczki jest niesmaczne. Zachowują się jakby przyleciał nadczłowiek. Co do artyzmu to i tak jest to lepsze niż obrzydliwe otwarcie igrzysk (tych 20 minut)
1
@Yamal_Williams Ale ruchy Messiego i jego potencjał był na pierwszy rzut oka z innej ligi niż Yamala. Yamal gra dość zachowawczo a Messi brał piłkę i robił wiatr
1
@MesQueUnClub_87 Ja biorę z Solivera w jednolitych kolorach. Na zalando. Decathlon ma też spoko
0
@Kengo
Entourage, Trailer Park Boys czy produkcje
Guya Ritchiego mają świetny humor. Deadpool pewnie by mi się podobał w wieku 13 lat no ale teraz jest to dla mnie film nie do przejścia. Może inaczej bym go oceniał gdybym widział go po raz pierwszy w gimnazjum, podobny przypadek co American Pie który jest durnowaty ale mam do niego sentyment choć i tak humorem stoi wyżej kilka półek.