O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, RL9
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 3930
  • Liczba komentarzy 75
  • Polecenia 129

Komentarze

5

@talizmo oczywiście, że Dembele - cały piłkarski świat go chciał. A jak wyszło...

0

@clyde niestety, mam nadzieję, że najbliższa przyszłość trochę nam rozjaśni to, co obecnie się dzieję. Nie chce wierzyć, że Messi powiedział "nie" tylko dlatego, że musiałby poczekać dłuzej.. nie oszukujmy się, inne kluby złożyłyby mu ofertę nawet w ostatnim tygodniu okienka transferowego, gdyby jego potencjalny transfer nie wypalił.

0

@Borneo a co by dał ten tydzień dłużej? Myslisz, że w tydzień pozbylibyśmy się takiego Ferrana czy innej pijawki? Ja myślę, ze to będzie się ciągnęło do końca okienka a i tak może się nie udać...

2

@Survier mimo Glapińskiego i pisu to przez konflikt na Ukrainie (i nie tylko) geopolitycznie nasza gospodarka ma bardzo duże szanse na co raz to większy rozwój a co za tym idzie, wzmocnienie waluty. Nasz kapitał ludzki jest top od lat, firmy coraz to bardziej w nas inwestują a dodatkowo stajemy się kluczowym krajem UE dla USA. Warszawa jest obecnie wskazywana w raportach na 4 miejscu jako najlepsze stolice do życia dla mieszkańców, nie mamy też wielu "migrantów" (pochodzenia afrykańskiego), co jest plagą innych Państw UE. Co więcej, jeżeli Ukraina wyjdzie obronną ręką z tego konfliktu, możemy zyskać jeszcze więcej jako Państwo o strategicznym położeniu handlowym oraz obronnym (mimo że nie jestem fanem pis, to pokazaliśmy, że bierzemy na siebie rolę "lidera" oraz chcemy mocno rozwijać obronność).

0

@Kitek1640 jak zawsze

Zobacz wszystkie

13

@tomek8756 przecież to "Hala dzieci"... po ostatnim klasyku większość chciała zwalniać trenera, tak samo będzie w niedzielę. Będę szczery: piecze mnie, że nie mamy Pedriego i Dembele ale i tak wierzę, że wygramy - chociaż pewnie nie w takim stylu w jakim byśmy sobie tego życzyli.

9

@sintesox i Dembele psujący setkę w tym samym meczu...

8

A kogo my tu mamy? Mały Gavi już wtedy nieźle sobie radził. Filmik z 2017 r. więc miał tu 13 lat :D https://www.youtube.com/watch?v=FKTN4HAZaV8&ab_channel=FutbolBase024

8

@draxidox nas w byciu frajerami nie przebiją:)

5

@talizmo oczywiście, że Dembele - cały piłkarski świat go chciał. A jak wyszło...

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?