O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Socrates, Zico, Maradona, van Basten, del Piero, Davids, Raul, Ronaldinho, Puyol, Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3729
  • Liczba komentarzy 1613
  • Polecenia 6419

Komentarze

38

Uprzedzę wszystkie komentarze maruderów. Messi to największa legenda FC Barcelony i tak, chce czytać jak najwięcej artykułów o nim pomimo, że nie jest już naszym piłkarzem. Cieszę się z każdego sukcesu tego GOATa i w imieniu starszych i rozsądniejszych użytkowników strony, proszę o dalsze artykuły o tym wirtuozie.

0

Mądre zmiany, nasi odpoczywają na ważniejsze mecze.

5

Taki Nico na lewe w Barcy to byłby sztos...

0

@norbi77 a ja nie znoszę braku kompetencji Szpakowskiego. Szanuję go jako sympatycznego starszego pana. Komentował piłkę gdy w tym zawodzie była jeszcze niewielka konkurencja, ale w tym momencie dla mnie to parodia komentatora. Nie rozumie schematów gry, nie zna zawodników, już nie mówię o tym przekręceniu nazwisk. To mityczne już podkręcanie atmosfery nie przykryje braku wiedzy i przygotowania do zawodu. Jestem przerażony że on nadal komentuje mecze, obecnie jest wielu dużo lepszych od niego.

1

Wreszcie nie ma wstydu, brawo Polacy!

Zobacz wszystkie

106

Martin zalicza taka asyste, ze w przypadku kogos innego, ochòw i achów nie byłoby końca, a komentator: Dunczyk nie popsuł tej akcji.
Rece opadaja...

103

Za te wszystkie gwizdy marzyłem ,żeby Pique dokończył manitę. Niestety pojawił się Munir "Higuain" El Haddadi...
Podsumowując, wspaniały mecz, gra z pierwszej piłki niczym z czasów Guardioli. Pięknie! Po prostu pięknie!

101

Ramos zły, Ronaldo smutny, Benzema humor w kratkę...

91

Jeśli nie wypali plan A to należy jak najszybciej wdrożyć plan B C D - Bartomeu Czas Dymisji...

86

Może wyłapię bana, ale dziś widziałem yebaną walkę, grę do ostatniej minuty. W końcu były emocje. Jak waliłem pięścią w stół i wrzeszczałem przy 2:2 to żona i syn patrzyli na mnie jak na pacjenta. To dlatego, że nie wierzyłem w to, że to wyciągną. Wiem, że to tylko Granada, ale trzeba zrozumieć, że jesteśmy drużyną w totalnej przebudowie, więc należy cieszyć się z takich małych sukcesów, jak ten dzisiejszy. W następnej rundzie jest dwumecz, zatem jestem spokojniejszy, a w finale wszystko może się zdarzyć. Vamos Barca! Po trofeum waszego króla jak mawiał klasyk ;)

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?