O sobie

  • Zainteresowania muzyka, rower, fotografia, gry planszowe, piłka nożna, literatura podróżnicza, film
  • Ulubiony zawodnik Było ich wielu, ale najważniejsi to: Socrates, Zico, Maradona, van Basten, del Piero, Davids, Raul, Ronaldinho, Puyol, Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Od kiedy interesuję się piłką nożną

Statystyki

  • Dni w serwisie 2277
  • Liczba komentarzy 891
  • Polecenia 3634

Komentarze

5

Wszyscy po meczu rozpływają się nad naszym młodym pomocnikiem, ale jak pomyślę że za Guardioli taką ruchliwość i szukanie wolnych przestrzeni prezentowała cała nasza pomoc oraz atak i boczni obrońcy to mamy odpowiedź dlaczego gra wygląda w taki sposób. Jeszcze kilka lat temu jak było 10 minut do końca to byłem pewien że coś jeszcze wcisną, teraz jest odwrotnie. Im bliżej końca tym gra staje się bardziej statyczna, mimo niekorzystnego rezultatu. Są pojedyncze przebłyski ale to za mało. Coraz mocniej przekonuje się, że konieczny jest reset i ponowne ułożenie tych (lub w innych) klocków przez kogoś z wizją i autorytetem.

0

@th@les Trafnie. Też mnie dziwią młodzi wyborcy PIS, ale po wypowiedziach choćby na tym forum jasno widać, że to w zdecydowanej większości nie cynicy lecz ideowcy, a z osobą zindoktrynowaną ciężko dyskutować na racjonalne argumenty.

6

Martina Braithwaite'a nie udało mi się jeszcze poznać pod kątem czysto piłkarskim, czy współpracy z zespołem, ale na podstawie udzielonych wywiadów oraz zachowania chociażby po strzeleniu debiutanckiej bramki, imponuje mi przede wszystkim jego mentalność. Wydaje się być człowiekiem, który nie zniechęca się drobnymi porażkami i nie podnieca małym sukcesami. Ma obrany cel i metodycznie do niego dąży. Wygląda na naprawdę niezłe wzmocnienie. Brawo!

0

@Encore z calym szacunkiem dla Le Browna I wszystkiego co osiagnal. Jest wspanialym koszykarzem, podobnie jak byl nim Magic czy Bryant, ale na razie nie widzialem na parkiecie nikogo lepszego od MJ ☺

2

Wreszcie czołowy polski band wydał album koncertowy. Jest moc, klimat i ciary. Robią wrażenie na żywo, ale jeśli ktoś nie miał przyjemności, na YT został opublikowany koncert, a ma być dostępne również audio za free. Polecam wszystkim wtajemniczonym i... odważnym ;)
https://www.youtube.com/watch?v=MwR1HSRlWq4&feature=youtu.be

Zobacz wszystkie

103

Za te wszystkie gwizdy marzyłem ,żeby Pique dokończył manitę. Niestety pojawił się Munir "Higuain" El Haddadi...
Podsumowując, wspaniały mecz, gra z pierwszej piłki niczym z czasów Guardioli. Pięknie! Po prostu pięknie!

101

Ramos zły, Ronaldo smutny, Benzema humor w kratkę...

90

Jeśli nie wypali plan A to należy jak najszybciej wdrożyć plan B C D - Bartomeu Czas Dymisji...

83

Obrońcy MC powinni zacząć kryć Messiego zaraz po jego wyjściu z samolotu...

81

Widzę zmiany pod Real, żeby nie musiał grać kwalifikacji ;)

Media

Liga typerów

1 lefreux 78 pkt
2 Tridente2015 75 pkt
3 maryjan240282 73 pkt
4 mario1966 71 pkt
5 KingLeonidas 70 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?