1

Niby Rafa i Ronald, ale pewnie połowa userow patrzy z kim zagra goat ;)

1

Niestety, bardzo mi z tego powodu przykro, ale gra Roberta od mistrzostw świata wygląda parodystycznie. Jest ruch do piłki, ale jak już piłkę dostanie, nie ma przyjęcia, nie ma zwrotności, szybkości, wreszcie, co najważniejsze, nie ma dobrego strzału. W ostatnim czasie jest to zawodnik który osłabia naszą linię ataku. Trzymam kciuki żeby się odrodził, ale póki co wygląda to bardzo kiepsko.

0

@MaryNara Wygrałeś! :)

0

Niestety nic się od lat nie zmienia. Barca nie potrafi grać z autobusami.

2

Gol jak Messi w finale Ligi Mistrzów

0

@against_modern_football czemu uważasz że nocka Labogi i Çwiąkały będzie smutna? Akurat u tych dziennikarze nie widzę jakiejś stronniczości. Czy ja czegoś nie zauważam, czy ktoś jest przewrażliwiony?

10

Dzięki Redakcjo, że nie musimy już czytać konferencji Xaviego od dołu do góry.
#dobrazmiana

1

@MesQueUnClub_87 Jestem pewien, że to wreszcie koniec. Będzie lepiej.

0

@mate92 chyba nie zrozumiałeś nic z tego, co napisałem.

0

@mate92 jeśli wszyscy obcy wpuszczeni prze PIS za $$$ zaczną dymić, to może tak być...

1

@mate92 żegnamy migrantów PIS

4

Komentarz usunięty

1

Ośmiogwiazdkowi Generałowie jednak górą?

1

@MesQueUnClub_87 Spox, ja się pojawiłem w uniwersum 15 przed Tobą i pamiętam jeszcze wystąpienia rzecznika PZPR Jerzego Urbana. I uwierz mi, że nie były to tak cyniczne oratoria, jak za TVPis. Ale nie obrażajmy się na batonik za to, że ktoś go ukradł. Jestem spokojny, że wszystko wróci do normalności i media publiczne zaczną pełnić swoją dawną rolę.

0

@Kgorecki2500 @Robo @EkspertzOrlikq Pożyjemy, zobaczymy. Ja na pewno nie będę bezrefleksyjnym wyznawcą opozycji. Zamierzam patrzeć im na ręce i rozliczać z obietnic przy kolejnych wyborach.
Myślę, że KO + koalicjanci, ale zwłaszcza Tusk, nie może sobie w tej chwili pozwolić na danie ciała i taką arogancję, jak wtedy, gdy mówili, że nie ma z kim przegrać. Dajmy im kolejną szansę i po 4 latach powiedzmy "sprawdzaj". Nie uda się to trudno. Na pewno nie będzie gorzej niż za PIS, poszukamy wtedy nowej oferty.

0

@MesQueUnClub_87 Wiesz, TVP pełniło rolę TVPis tylko w małym ułamku mojego życia. Ja pamiętam teleranek, Dobranockę, 5-10-15, Kobrę, Klosa, 4 Pancernych, a potem po 89 normalną telewizję. To samo jeśli chodzi o PR, zwłaszcza Trójkę, którą słuchałem od pierwszych notowań LP3 w każdą sobotę (potem, dużo później przeniesiona na pt).
Ja mocno wierzę, że to powróci do normalności, a przejęcie państwowych mediów przez PIS, będziemy traktować jako niechlubny epizod.

4

Prócz NAPRAWY kluczowych obszarów, drugą najważniejszą kwestią jest ROZLICZENIE wszystkich polityków PIS i Suwerennej. Nie mogę się doczekać widoku Ziobry wyprowadzanego w kajdankach.
Różnicę stanowi to, że w 2005-2007 PIS i CBA robili takie pokazówki wobec politycznych oponentów, a teraz raczej nie będzie trudno o dowody wobec Zjednoczonej Prawicy na wszelkie większe i mniejsze afery.

5

Kto tak jak ja, jeszcze tęskni za normalną TVP i PR, zwłaszcza Trójką?

2

A Konfederacja to chyba zdobyła poparcie wszystkich zakompleksionych panów, którzy nie znają życia albo boją się kobiet.

19

Każda dotychczas partia rządząca ma coś za uszami, ale przypomnę Lewicę wysadziła afera Rywina, PO - ośmiorniczki i zegarki Nowaka, natomiast PIS od ośmiu lat jedzie bez trzymanki, udając że pada deszcz, przekręcił wszystko co się dało, nosz kurna. ludzie, chyb każdy rozsądny człowiek widzi proporcje...

14

Przejąc w sposób demokratyczny władze, rozliczyć wszystkie afery, zasądzić zwrot wszystkich zaje***ych publicznych (czyli naszych) pieniędzy - personalnie i bez litości, uzdrowić sądy, trybunał konstytucyjny, Orlen i Obajtka z Pcimia, spółki skarbu państwa, szkołę, stosunki z UE oraz z Ukrainą, rozdawnictwo Czarnka Willa +, rozliczyć aferę wizową, wybory kopertowe, Polski Ład, sprzedaż Lotosu, respiratory, loty Kuchcińskiego, Mejzę, wycinkę drzew, Srebrną i na koniec przywrócić media państwowe oraz moją ukochaną Trójkę.
Tego życzę wszystkim Polakom, nawet tym głosującym na PIS.

4

@arasz1819 Jestem pewien, że kolejne 4 lata rządów PIS doprowadziłoby to tego.Dlatego były to najważniejsze wybory od ponad 30 lat.

6

Prócz przewagi opozycji demokratycznej, równie mocno cieszy wynik Konfederacji.

19

Powiem tak: w 1989 miałem 17 lat, zabrakło mi 1 roku, żeby wesprzeć Polskę w odzyskaniu niepodległości. W stanie wojennym oraz później, ojciec działał w Solidarności, tej prawdziwej, a nie tej wymyślnej prze PIS.

Dzisiaj mogłem w tym uczestniczyć, z czego się bardzo cieszę i jestem z tego dumny.
I nie, nie sądzę, że są to za duże słowa. Jestem przekonany, iż dalsze rządy PIS to byłaby katastrofa, X kroków wstecz, monowładza na wzór węgierski, brak wolnych mediów, brak wolnych sądów, permanentny konflikt z UE itp. itd.

BTW, bierzemy udział w największym wydarzeniu w historii wolnej Polski, frekwencja 73% to jet absolutny rekord i cieszmy się z tego!

0

@marcin62 każdy głos oddamy nie na obecne szambo jest na wagę złota

1

@Lionel_Messi10
@Don-Corleone podsylam, bo lubujesz się w statystykach na temat boga futbolu.

0

Czemu wszystkie statystyki są wyzerowane?

0

@Seba_89_ bo konfederacja nie ma nic ciekawego do powiedzenia

0

@FcBforever221 tak oczywiście chodziło mi o ligę mistrzów, bo w La Liga byliśmy mistrzami wyników 1.0. W lidze mistrzów niestety zabrakło umiejętności wygrywania tego typu spotkań.

0

Moje wrażenia po meczu to, że w tym sezonie udaje nam się przepychać mecze, których nie potrafiliśmy wygrać rok i dwa lata temu

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?