La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

86

Może wyłapię bana, ale dziś widziałem yebaną walkę, grę do ostatniej minuty. W końcu były emocje. Jak waliłem pięścią w stół i wrzeszczałem przy 2:2 to żona i syn patrzyli na mnie jak na pacjenta. To dlatego, że nie wierzyłem w to, że to wyciągną. Wiem, że to tylko Granada, ale trzeba zrozumieć, że jesteśmy drużyną w totalnej przebudowie, więc należy cieszyć się z takich małych sukcesów, jak ten dzisiejszy. W następnej rundzie jest dwumecz, zatem jestem spokojniejszy, a w finale wszystko może się zdarzyć. Vamos Barca! Po trofeum waszego króla jak mawiał klasyk ;)

6

@axegrinder Jak zwykle w punkt. ;) A ja dodam tylko, że takie spotkania dodają niesamowitego kopa całej drużynie.

3

@axegrinder Ja jak walnąłem w biurko to aż mojemu staremu piwo wylało się na kolana, ostatni raz to takie emocje towarzyszyły mi w meczu z PSG 6-1

6

@axegrinder 5 bramek w 30 minut, morale pójdą ostro w góre

2

@axegrinder ja wierzyłem, czekałem na pierwszą bramkę, a po niej... :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?