pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@sidi12843 Ja wolę alkohol. Nie lubię zielska, źle się czuje po tym
2
@fart Ja w jakimś 2012 roku totalnie przestałem się interesować NBA. Zbyt dużo meczy na hurra, taktyki oddawania rzutów w 20 sekundzie i brak obrony, masa reklam i przeciągnięć, taka sztuczna papka. Od playoff jedynie idzie to oglądać
1
@NeroTFP1 Po prostu jest myślenie typowe że pewne zawody są pewne i jest tam kasa ale jeżeli ktoś jest zajebiście dobry w swojej dziedzinie to będzie miał z tego pieniądze. Często też się nie rozumie że można pracować i robić coś co się lubi. Mnie całe liceum namawiali na studia techniczne i koniec końców na 4 roku zrezygnowałem i poszedłem do pracy męcząc się niemiłosiernie na nich.
1
Cytując klasyka odnośnie piłkarzy Barcy - Ale to będą konie nie do zajebania w tym sezonie
1
@TankerHunter Bayern bardzo mocno się zbroi.
2
@Jakchcesz Komunbijki top
0
@dv7wisnia Otóż myśle że nie. Ciągle smutna mina
0
Simons ma 20 lat a ma twarz jak stary dziad
0
@ACMaldini3 Tak do 32 roku życia graliśmy. Teraz nikomu się nie chce. Człowiek się czuje jak kupa gówna na drugi dzień
0
Aż się przypomniała sytuacja Alves Pepe
0
@joloskyy Niesamowite jakie te przepisy są durne i tak proste do zmiany na lepsze..
0
@messi33 Przeciwnik wlacza pressing i twoi zawodnicy mają nagle wylew
2
@macio_944 To w końu Flick jest trenerem? Xavi nie został czy jak? Pogubiłem się w tym wszystkim
1
@marcin62 Recepta jest bardzo prosta na moim przykładzie. Ustalone na początku:
-żona sprząta, robi pranie i prasuje
- ja gotuje, wynoszę śmieci i koszę trawnik
Oboje pracujemy
Działa
2
@Arden Powinny być kary za takie zachowania nawet po meczach. Od razu by się oduczyli takich zachowań.
@NeroTFP1 Zdecydowana większość piłkarzy to są czyste półgłówki których obchodzi najbardziej fryzura na meczu i to jaki ubiór będzie miał a podejrzewam że partnerki są jeszcze bardziej oderwane od rzeczywistości i nie znają uczucia zażenowania.
1
@MOLESTA Moim zdaniem ma bardzo podobny styl gry do Mahreza
4
@krol211 Zgarnia MŚ za 2 lata
1
Mam nadzieje ze juz wszyscy teraz rozumieją dlaczego Dembele to nie jest żadna topka skrzydłowych ani świetny piłkarz?
4
Wygrała piłka nożna
2
Borek zapesza..
2
Dawać kolejne. Pokazać że cały czas technika wygrywa z fizolami
0
@Comentateiro pedziu
0
@pyku91 Bo gra w piłkę reczną
0
@TheNekro94 Messi, Xavi i Iniesta mieli kawał udka
0
@NoswaR Niech gwiżdżą na FIFE bo to nie jego wina że przepisy i sędziowie są durni. Do dziś nie wiem jak można było tego nie zagwizdac
1
@ACMaldini3 Porro?
1
Jak takie chucherka mają wygrać z takimi zwierzami jak Francja gdzie jedno udo takiego czarnego jest większe od takiego Olmo
0
Ma ktoś może domowy serwer nas Sybology?
2
@barteq Laporta dał taki kontrakt
2
@pikass14 Listonic