O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona i Machester City
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3006
  • Liczba komentarzy 3849
  • Polecenia 6399

Komentarze

1

@NGTRX tak wygląda futbol w ostatnich kilku latach, poziom topki jest dużo niższy

0

@krzychu1526 Fizyka kwantowa to również wiedza o świecie, zresztą dużo bardziej użyteczna niż wykucie na pamięć wszystkich państw i ich stolic, podczas gdy jedyne co o nich wiadomo to to, że istnieją. Geografia powinna się skupiać na czymś innym, na wyłapywaniu zależności, na rozumieniu pewnych mechanizmów, nie na znajomości położenia Namibii, bo to jest coś co można sprawdzić w internecie w 5 sekund o ile się kiedykolwiek taka wiedza przyda.

2

@Armude14 nie mam pojęcia jak Liverpool wygrywa te mecze, mają więcej farta niż Real Zidane'a

11

@kerouac w LM brakło szczęścia, najpierw zostali okradzeni przez sędziego z Liverpoolem, po czym rok później wprowadzono VAR, w następnym sezonie odpadli po bramce gdzie zawodnik Tottenhamu dotknął piłki ręką, a w następnym sezonie zmieniono przepisy i każda ręka w ataku jest gwizdana. W tym sezonie bym ich jeszcze nie skreślał, poziom topowych drużyn jest śmiesznie niski obecnie

26

Guardiola zaczął od porażki z Numancią, a Enrique był na wylocie po pół roku, dajmy trochę czasu

Zobacz wszystkie

97

"Czy rozumiem zamieszanie? Tak, trzeba napisać odpowiednią liczbę artykułów. Nie zaskakuje nas to." Chyba Ernesto brał kursy u Enrique jak cisnąć dziennikarzy.

84

Jakby Barcelona grała jak City dzisiaj to by wywożono Valverde na taczkach

82

Ostatnia wypowiedź o Dembele to zdecydowanie poziom Enrique

81

Przeprowadził 5 zmian i ledwo u siebie wygrał 1-0 z Espanyolem. Jakby Barca wygrała u siebie 1-0 to byście zwalniali Valverde, bo styl nie taki.

65

W tym meczu trzeba się cieszyć, że nikt się nie połamał, a nie płakać na styl, zwłaszcza po przerwie świątecznej, która często źle działa na drużynę