O sobie

  • Zainteresowania informatyka
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2002 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3106
  • Liczba komentarzy 10243
  • Polecenia 24869

Komentarze

0

@Barca1992 Oj tam, uruchomimy kolejne dźwignie, może za sezon sie uda :D

3

@Janiama Dając w wyjściowym składzie Raphinhe i Dembele razem to ustawiasz ich tak żeby zbalansować i mieć możlwość ataków dwoma stronami. A że Dembele jest obunożny i gra na lewej stronie po prostu lepiej od Raphy to lepiej go ustawić tam żeby przy okazji Brazylijczyk mógł sie czymś wykazać. Tymczasem Raphinha wychodzi nie dość że na lewą stronę to jeszcze gra bliżej środka boiska i zostawia lewą flankę Alonso który gra bardziej defensywnie. To już trzeba było dać bardziej ofensywnego Albę jak miał obawy że młody Balde nie da sobie rady. Jak w drugiej połowie sie zamienił stronę z Ousmanem to zrobił najlepszą swoją akcje w meczu gdzie Francuz oddał dobry, groźny strzał. Co zrobił Xavi? Chwilę później ściąga go z boiska, to nie tak powinno wyglądać. O ile na Allianz piłkarze są odpowiedzialni mocno za wynik bo nie wykorzystali swojej przewagi kiedy bawarczycy byli słabsi tak mecz z Interem pokazał że Xavi nie przygotował sie do tego spotkania dobrze, nie widziałem żadnego planu na to spotkanie, zawodnicy nie wiedzieli co mają grać a jedyny plan to Dembele, zrób coś. Inter wyszedł bardzo źle i bojaźliwie na to spotkanie ale jak zobaczyli że nic nie gramy i można nas ukąsić to spróbowali i to zrobili.

2

@Wojcio @Comfortable_ Pressing bez odcinania opcji do podania to c..j a nie pressing. Pressing musi być skoordynowany że każdy wie, gdzie i go założyć. Co mi z tego że Messi czy tam Dembele podbiegnie jak reszta nie odczyta jego zamiarów i robią sie zaraz dziury. Bramka Hakana z nami idealnie to pokazuje, Business podszedł niewiadomo po co bliżej Gaviego zamiast pilnować przedpola i klasycznie był spóźniony bo jest za wolny na ten poziom.

1

@Mario96w @masq Kolejny co będzie statementował :D

2

Chyba sztab Xaviego poleciał po bandzie bo to nie jest normalne

Zobacz wszystkie

323

Osasuna- ulubiona ofiara Mascherano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

180

Znalezione na fejsie:

"Congratulations Ajax for knocking Real Madrid fans out of Champions league twice in the same season"

:D

108

Wnioskuję o ocenę 10 dla Lengleta za akcje z Ramosem :D

96

@masq Napiszę ci tak. Po tym jak stworzyłeś temat syna Neymara mało osób chcę z tobą już merytorycznie rozmawiać. Bez urazy ale ten temat był kompletnie niepotrzebny.