O sobie

  • Zainteresowania informatyka
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2002 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3663
  • Liczba komentarzy 11217
  • Polecenia 27135

Komentarze

2

@Comentateiro Niestety mam obawy że Kylian we wtorek odbije sobie ten dyskretny występ w 1 spotkaniu :/

1

@Comentateiro Co do potencjalnego odpadnięcia, wynik z 1 spotkania cieszy ale też trzeba se powiedzieć że ten mecz mógł(zwłaszcza 2 połowie) różnie sie potoczyć. Na minus na pewno było nasze klasyczne wyjście za Xaviego w drugą połowę gdzie przed oczami stal klasyk po golu na 2:1. Na plus to reakcja gdzie tym razem jak nie my sie z tego podnieśliśmy. Jaka jest gwarancja że Mbappe zagra drugi taki dyskretny mecz, bo tu jest właśnie zasadnicze pytanie, czy to on w głównej wierze nie dojechał czy może chciał ale nasza obrona systemowa go zneutralizowała tak jak trzeba?

1

@macio_944 Dodatkowo Vini sie spłacze że go szkalują i jakoś to będzie..

1

@Comentateiro Koeman miał swoje na sumieniu ale tamta drużyna była zbyt mocno przesiąknięta tym genem przegrywu w ważnych momentach. To nie miała prawa sie udać mając takich impostorów jak np. Lenglet który w tamtym sezonie to był jakiś komediant z elementami dramatu. Alba, Pique i Busquets na większość lelaków starczali doświadczeniem ale przychodziły ważne mecze i wychodziły ich bolączki którzy zawodnicy pokroju Mbappe wykorzystywali bezlitośnie. A dorzucając młodzików i zawodników o pewnej charakterystyce to nie mogło sie skończyć dobrze.

5

@Rewolucja123 @Comentateiro @arasz1819 @MesQueUnClub_87

Pamiętam z tego sezonu że Lenglet to był one man army ale w destrukcji swojej własnej drużyny. Pikej który ledwo wskoczył do składu. Dest do pewnego momentu radził sobie z żółwiem ale dramatycznie w asekuracji grał oczywiście Dembele który przy stanie 1:0 miał dobrą okazję ale powtórzył "Liverpool" a potem odpuścił Kurzawę, De Jong dołożył do pieca nie pilnując Verattiego( skąd my to znamy?) a potem Kylian ograł Lengleta jak dziecko i poszło....

Ogólnie tamta obrona była dramtyczna, sam Cubarsi to wciągnął Pikeja i Lengleta jedną dziurką swoim środowym występem a to o czymś świadczy.

Zobacz wszystkie

323

Osasuna- ulubiona ofiara Mascherano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

180

Znalezione na fejsie:

"Congratulations Ajax for knocking Real Madrid fans out of Champions league twice in the same season"

:D

108

Wnioskuję o ocenę 10 dla Lengleta za akcje z Ramosem :D

96

@masq Napiszę ci tak. Po tym jak stworzyłeś temat syna Neymara mało osób chcę z tobą już merytorycznie rozmawiać. Bez urazy ale ten temat był kompletnie niepotrzebny.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?