@MesQueUnClub_87 nie kupuj kwiatów. Znając życie wykorzysta sytuację, żeby Ci dopiec, zrewanżować się, nie przyjmie przeprosin i co zrobisz z tymi kwiatami? Oczywiście potem za dzien, dwa się pogodzicie, ale najpierw na pewno Ci szpile wbije ;)
Dostałem na dzień ojca od synusia matero okute. Pytanie czy rzeczywiście mam to całą dobę wyparzać przed pierwszym użyciem? Nie wypróbuję dzisiaj prezentu? :(
Trochę wstyd, że jakaś "kibicka" pisze im ciekawostkę odnośnie punktów zdobytych przez Bottasa i Hamiltona, a oni nie zauważają w tym analogii do numerów ich bolidów. Moja małż też od razu załapała xD
@anxted o wadach mężczyzn możemy pogadać w osobnym wątku. Do koszyczka od siebie mogę wrzucić chroniczne marudzenie i przeświadczenie, że mój problem jest najmójszy (słynne "to jest ch.j" i wcinanie się w czyjeś wypowiedzi) ;)
Taka trochę szowinistyczna myśl mnie naszła. Dlaczego kobiety (tym razem akurat moja żona) tak zaparcie będą brnęły i broniły się w beznadziejnej sytuacji, kiedy są punktowane niepodważalnymi, logicznymi argumentami? Prostymi, wręcz łopatologicznymi. Nie, Panie zawsze i tak będą próbowały wykręcać kota ogonem, czy wręcz magicznie zapominają o własnych słowach sprzed minuty. I kiedy wydaje się, że dyskusja skończona, przychodzi jeszcze jedna fala. A nuż tym razem się uda na swoim postawić :)
3
@MesQueUnClub_87 nie kupuj kwiatów. Znając życie wykorzysta sytuację, żeby Ci dopiec, zrewanżować się, nie przyjmie przeprosin i co zrobisz z tymi kwiatami? Oczywiście potem za dzien, dwa się pogodzicie, ale najpierw na pewno Ci szpile wbije ;)
0
@Joe_Pesci wzbogacenia xD jak mnie to zawsze śmieszy
0
@jacobFCB mi przy Adieu prawie łzy poleciały
0
Był ktoś wczoraj na narodowym na Rammstein? Wspaniałe przeżycie, jaki to jest spektakl ;)
0
@don'T.R.I.P.e siedzisz sobie na pryczy i nagle taka żarówka nad głową: "Powinienem kupić Lewego..."
0
@ElKamil w sumie fakt, bo wygrana z erło jest chyba na złocisze przeliczana
0
W eurojackpot 500 mln do wygrania. Pół miliarda. Co to za kwoty w ogóle :D
1
@Clue prosta matma
0
@Gappeq ja to się zastanawiam jak przestawić okno na tryb 'lato' bo strasznie ciasno mi się zamyka tarasowe xD
1
@Kluivert_P pi.da wyglądająca w ten sposób jest w stanie znęcać się wyłącznie nad słabszym.
0
@Hasszz o, dual sense też już siadają? W PS4 sobie robiłem, ale w tym się na razie sam bym nie podjął. Oddaj do serwisu
1
Heh, a Messi zostanie. Kurde, czekaj...
0
@Chaoss już mu nie kibicujemy, co nie Mati?
1
Co się ogólnie odverstappeniło?
0
@barcelonaLM a co to zmienia w sytuacji, o którą pytałem?
0
https://m.jbzd.com.pl/obr/2504795/kara-za-nierobienie-z-siebie-teczowego-pajaca prawda to to? Jeśli tak to RM są giga Chadami.
0
@LionelM95 nie, spoko. Ogólnie o nastrojach w internecie piszę
2
Wczoraj: *okurdebele ale gorąc, no żyć nie można*
Dzisiaj: *ale depresyjnie, chmury, deszcz. Koszmar!*
Zawsze będzie dobry czas na narzekanie ;)
0
@liberos35 yerbunia pomaga, ale ją można też na zimno walić ;)
0
0
@Azi ogólnie sporo pyłu w tym, w końcu to drewno. Piszą w netach, że zasypać yerbą, zalać wrzątkiem i zostawić na 24...
Kawałek torcika możesz podrzucić ;p
0
Dostałem na dzień ojca od synusia matero okute. Pytanie czy rzeczywiście mam to całą dobę wyparzać przed pierwszym użyciem? Nie wypróbuję dzisiaj prezentu? :(
0
@Kazragore a połączenia telefoniczne z szefem mafii już nie były przełomowe? xD
9
Ciepełko jest zajebiste, pozdrawiam :)
1
Trochę wstyd, że jakaś "kibicka" pisze im ciekawostkę odnośnie punktów zdobytych przez Bottasa i Hamiltona, a oni nie zauważają w tym analogii do numerów ich bolidów. Moja małż też od razu załapała xD
1
@Lionel_Messi10 a dajcie spokój, kto to widział.
35
2 dni lata i już stękanie, że kto to widział takie upały xD
0
@anxted o wadach mężczyzn możemy pogadać w osobnym wątku. Do koszyczka od siebie mogę wrzucić chroniczne marudzenie i przeświadczenie, że mój problem jest najmójszy (słynne "to jest ch.j" i wcinanie się w czyjeś wypowiedzi) ;)
4
@FC1899Barca odruchowo chciałem serduszko dać xD
11
Taka trochę szowinistyczna myśl mnie naszła. Dlaczego kobiety (tym razem akurat moja żona) tak zaparcie będą brnęły i broniły się w beznadziejnej sytuacji, kiedy są punktowane niepodważalnymi, logicznymi argumentami? Prostymi, wręcz łopatologicznymi. Nie, Panie zawsze i tak będą próbowały wykręcać kota ogonem, czy wręcz magicznie zapominają o własnych słowach sprzed minuty. I kiedy wydaje się, że dyskusja skończona, przychodzi jeszcze jedna fala. A nuż tym razem się uda na swoim postawić :)