Oglądam z młodym Buzza Astrala i szczegółowość animacji, tekstur, interakcja z otoczeniem są po prostu porażające. Od strony technicznej wspaniała baja
Są na sali jacyś wprawni ogrodnicy? Zamierzam podsypać tegoroczną trawkę nawozem 2w1 wyniszczającym jednocześnie chwasty. Nie jest jeszcze za późno, jeśli chodzi o czas w roku? Trawnik mam bardzo silnie nasłoneczniony i przez te 2 tygodnie trawa dostała w rzyć, trochę straciła kolor, a chwasty mają teraz eldorado... Zawsze wieczorkiem trawniczek jest podlewany, ale widocznie czegoś mu brakuje.
Właśnie gadałem z żoną, że babusia kupiła naszemu małemu stateczek nad morzem do pływania. Co polecają mi reklamy google? A łódeczkę sterowaną, zdalnie, dla pana? Nie przyda się?
Z ręką na sercu nie googlowalem niczego nawet zbliżonego do tego tematu xD
0
@barcelonaLM factos
2
@ZiX no w tym Renault powinien tam ładnie śmigać
0
Mam nadzieję, że z taką paką to i MAtS znajdzie w sobie pokłady motywacji by znów zachwycać
1
Oglądam z młodym Buzza Astrala i szczegółowość animacji, tekstur, interakcja z otoczeniem są po prostu porażające. Od strony technicznej wspaniała baja
0
@Ozol taki mecz to powinien na YouTube lecieć...
2
Podziwiam Gerarda, jeśli się zgodzi i jednocześnie nie będę miał za źle, jeśli nie. Choć to i tak go guzik obchodzi xD
0
@PatrychoO tu nawet nie chodzi o podobanie się a o jakość, dbałość o szczegóły, pieczołowitość, z jaką charakteryzowano aktorów. Brak konkurencji
0
@panczo przecież on to napisał z błędem, żeby bot mu posta nie usunął xD
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/FpUfGoeUsZkTgwePwazo2lyFZ4WwC9aO.jpg a babinktoniara nie odpuszcza
1
@Luciano99 od tej babie chyba już zostało powiedziane i napisane wszystko, jednak wciąż... Nie mogę sobie wyobrazić życia dwóch godzin z takim tworem
1
@Luciano99 Netflix w tej samej sytuacji: Andrzej, a może by tak dowalić im dodatkowe 15zł za współdzielenie kont?
1
@Uukasz_93 ja tam nigdy złotówki na nich nie przelałem xD
66
I wtedy ja mu mówię. Laporta ty weź kup 7-8 nowych piłkarzy, a mi daj nowy kontrakt z 1/3 pensji.
1
@Hubsao po co te nerwy
0
@Kitek1640 dyszcz poczebny
0
Jaki film by sobie włączyć na odprężenie po nocnej zmianie i wolnym weekendziku na horyzoncie, i dlaczego będzie to władca pierścieni?
0
@Rl9k1nG po prostu trzeba uruchomić dźwignie - jedną, drugą i benc.
1
@Dzemix111 jesteś pewien, że nie podczas manity?
Okej, sprawdziłem, widzę przewagę bieli na trybunach
6
@DLFCB zawsze będę miał sentyment do tego momentu słynnego klasyku na Camp Nou
0
Są na sali jacyś wprawni ogrodnicy? Zamierzam podsypać tegoroczną trawkę nawozem 2w1 wyniszczającym jednocześnie chwasty. Nie jest jeszcze za późno, jeśli chodzi o czas w roku? Trawnik mam bardzo silnie nasłoneczniony i przez te 2 tygodnie trawa dostała w rzyć, trochę straciła kolor, a chwasty mają teraz eldorado... Zawsze wieczorkiem trawniczek jest podlewany, ale widocznie czegoś mu brakuje.
2
Kurde z wypowiedzi nowych grajków można wywnioskować, że są maksymalnie zmotywowani, żeby przywrócić Barçy dawny blask
0
@FCB_dimiC Sony Xperia I
1
Właśnie gadałem z żoną, że babusia kupiła naszemu małemu stateczek nad morzem do pływania. Co polecają mi reklamy google? A łódeczkę sterowaną, zdalnie, dla pana? Nie przyda się?
Z ręką na sercu nie googlowalem niczego nawet zbliżonego do tego tematu xD
0
@Uukasz_93 czyli w jego wypadku powiedzenie, że zwróciło się z koszulek jest słuszne
1
@GeneralXaviLeclercowi się dziś udało
3
Czytam La Ramble. Okej, starczy, idę gdzie indziej. Zamykam La Ramble. Otwieram z powrotem...
0
@Dieselzor o dzień dobry szefuńciu, jak tam żona, dzieci, weekend udany?
0
@kuz Ronaldo przechodził do Juve za 100 baniek i szedł tam jako gwiazdor. Lewy do nas za mniej niż połowę tego przychodzi jako dziadzia :)
1
@Lionel_Messi10 jeśli jutro wygram w eurojackpot to sam zostanę dźwignią xD
7
@FCBparasiempre i Martin Braithwaite