1

Klemą :D.

4

Zajebiste spodnie dzisiaj Panie Xavi. Polóweczka też spoko.

5

Araujo to jest istny cyborg

0

Czy do maszynki do popcornu tam gdzie wsypuję kukurydzę mogę dodać masło? Są tu jacyś amatorzy pyk-kurydzy?

0

@Tomason czekaj. Biorę naklejkę i przylepiam na czoło. Uwaga. "Sarkazm"

0

Lewis Hamilton? Top mental.

0

Gdzie obecnie nadaje Maestro Makłowicz?

0

@tristan87 to tera skok wiary

3

Reklama audio? Powaga? To naprawdę jest już poniżej pewnego poziomu...

0

Unai a powiedz good evening

1

@VegetaPolska chyba jednak Helenka. Chloe pewnie ma wąsa

5

Ale gość się musi wyginać i nadstawiać dupy z każdej strony, żeby wyciągnąć teraz klub z długów. Byle debil by tego nie uzdrowił.

1

@Wilczeq musisz skasować wszystko po znaku zapytania (nie wiem czy znaku czasem też nie)

0

@Pogba mhmm, gdzie ta moja 13 i 14 na kolei? :)

0

@Wittgenstein jaką masz opinie o jblach? Kupiłem żonce, ponad 4 stówy wydałem i dźwięk jest tak płaski, że jestem w szoku. Mojej mamie udało mi się dorwać razery hammerhead wireless i głębia dźwięku, w połączeniu z konkretnym bassem przyprawia o ciary, a te JBL to jakaś popierdółka

1

@barcanawieki myjnia z turbopianą? Kuźwa, żałuję, że nie mam kapitału, bo na tym moim zadupiu nie ma, trzeba 25 kilasów jechać na najbliższą, a ludzie dość majętni tu mieszkają i miałbym pewnie zajebisty obrót...

0

@Kengo ale ten zmienny prześwit toru jest przerażający xD

1

@FCB_dimiC dziecko czuje się pewniej przy matce. I mimo że stwarzam mu naprawdę komfortowe warunki, gdy jesteśmy sami, bo nie chcę być "panem tatą", którego ma się bać, to widać taką... rezerwę? Jakby większy respekt. Ale mama wraca i już czuje się bezpieczniejszy. Tak to chyba działa w tych kochanych główkach.

0

Tatuśkowie, czy Wasze pociechy też zamieniają się w żywe demony z ADHD jak matula wraca? Cały dzień ze mną cisza, spokój, fajna zabawa. Matka wróciła i już diabeł...

6

Jaka to fobia? Ja się ich przecież nie boję

5

@PatrychoO Syriusza, choć w filmie rozpacz Harrego jest chyba niedostatecznie pokazana.
Porusza mnie też nie tyle śmierć, co drżenie w głosie Snape'a podczas zabijania Dumbledora.

Poza tym to jeszcze śmierć Aragoga ;p

0

@Essos a pamiętam jak była premiera zakonu Feniksa w kinie to tak psioczyli wszyscy w necie na tą scenę, że bez ładu, jakieś świsty i że Voldemort ujowo zdubbingowany i ciągle stęka xD nie podpisuję się pod żadnym z tych i uważam, że dobrze mu dobrali głos. Do oryginału nie ma podejścia, ale jest bardzo dobrze.

1

100 razy szybciej i łatwiej jest mi przyswoić wiadomości o zjawiskach zachodzących we wszechświecie niż pojąć marketingowo - ekonomiczny bełkot

2

Zawsze jak uruchomię telefon ponownie to mi wyświetla na belce, że real remisuje z granadą 0:0 w 1. minucie xD

1

@Medium ja wycieram lampy z kurzu, też dbam

2

@macio_944 widziałem na astrofazie i teraz pytanie - skoro istnieje, to czym to cholerstwo jest naprawdę? Czy dowiemy się w przeciągu kilku dekad, czy zajmie to kolejne stulecie? Wszystko zależy od postępu technologicznego, a ludzkość codzien coś wynajduje

0

@Uukasz_93 u mnie silnik cichutki, odejście eleganckie, obroty równe, a öldruck od rana wku.wia. Także też jestem ciekaw czy paneweczki, czy czujnik ogłupiał od ładnej pogody

0

Może i nie najlepiej, ale za to jako tako

0

@barcelonaLM a komu to potrzebne?

7

Od świąt w donicy trzymam choinkę, miałem ją teraz wsadzić w ziemię, patrzę raz, drugi, wróbel lata w tą i z powrotem. Po 2 dniach piękne gniazdo, a dziś już pani wysiaduje :D ech, no i nie przesadzę za szybko jak taki ładny domek wybudowała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?