Gdzieś mi przed chwilą mignęło nagranie jak Ronaldo uderza w telefon kibica z innego kąta i gdybym miał ocenić go po samym takim nagraniu, to bym powiedział, że były gwiazdor Realu Madryt jest jeb.niety xD
@Ferran że oni to w ogóle oglądają :D ja nie oglądam Realu nawet w LM, bo mi się nie chce, a ktoś znajduje zaparcie, żeby oglądać odwiecznego rywala w lidze Europy xD
@robsesh bo im wszystkim agenci wmawiają, że są elitarnymi talentami, nowymi Zidanami, Iniestami, Ronaldami. I potem taka dzieciarnia ma od małego ego Zlatana. Każdy chciałby teraz od małego wyhodować sobie nowego Messiego i jak typek umie kopać lewą nogą to już jest Messim. Nawet z naszego Trincao robiono Bóg wie co.
@DonAndresFCB niemniej jak się pomyśli, że domniemany dawca niekoniecznie mógł chcieć się tej wątroby pozbyć to wtedy zdjęcie z góry artykułu robi się przerażające.
1
@Kgorecki2500 Luuk de Jong
11
Luuk po co ci głowa?
Naku.wiam nią ważne gole.
1
@semafor Luuk trochę do Daniela Craiga podobny
0
@Ghotti ale ja telefon w pionie trzymam ;p
0
@kejdzi może nie najlepiej, ale za to jako tako
0
Dobra Pedri dajesz avada kedavra, bo zaraz się tamci rozochocą
29
Pachołki mają pretensje do Gaviego, bo ich kumplowi kostki poskręcał xD
1
Wkleiłbym rozkład jazdy, ale już chyba znany
0
Auba dostaje piłki i od razu co się dzieje
0
Gdzieś mi przed chwilą mignęło nagranie jak Ronaldo uderza w telefon kibica z innego kąta i gdybym miał ocenić go po samym takim nagraniu, to bym powiedział, że były gwiazdor Realu Madryt jest jeb.niety xD
0
Gramy jak gramy, ale mnie np drażni to jak oni ciągle się prują do naszych. Obyśmy ich skrócili, bo nie cierpię cwaniactwa
1
Każdy upadek gracza Levante to krzyki i pretensje do sędziego. Piz.eczki...
0
Ferran 20 okazji Torres
0
Trzeba to wygrać nawet 1:0 i utrzymać głowę na powierzchni. Lipna gra po przerwie reprezentacyjnej jest u nas pewna jak podatki
0
Coś na tę lewą stronę ciapowato przerzucają
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5133756969997049&id=563274450378680 i Benzema w ataku
1
@zodiak_10 bluźnierstwo ;p
3
@Ferran że oni to w ogóle oglądają :D ja nie oglądam Realu nawet w LM, bo mi się nie chce, a ktoś znajduje zaparcie, żeby oglądać odwiecznego rywala w lidze Europy xD
1
@Mario96w gdyby nie to, że płacę już za nc+ i eleven to przyznałbym Ci rację z chęcią.
A tak. Przyznaję ją z niechęcią.
2
Ile się człowiek na tym strumyku musi napier.olić z reklamami, to jest głowa mała. I oczywiście polskie chodzą tak zajebiście, że aż wcale.
0
@Kgorecki2500 to fajna piękna historia :) taka z rozbiorem i w ogóle
1
@Colon ja po dwóch kubkach kawy mogę iść spokojnie spać. Nie wiem jak ludzie to robią, że kawusia z rana stawia ich na nogi
0
@robsesh bo im wszystkim agenci wmawiają, że są elitarnymi talentami, nowymi Zidanami, Iniestami, Ronaldami. I potem taka dzieciarnia ma od małego ego Zlatana. Każdy chciałby teraz od małego wyhodować sobie nowego Messiego i jak typek umie kopać lewą nogą to już jest Messim. Nawet z naszego Trincao robiono Bóg wie co.
0
@ElTomas w sensie no chłop pisał coś o małych puszystych koteczkach, ale tylko komiks mnie interesuje
0
@wojopancer niee, po prostu chyba nie umie w wysyłanie :(
1
Jest ktoś z Lublina i mógłby mi odebrać i wysłać komiks od gościa, który nie chce mi go wysłać?
0
@Emhyr kibicuję Barcelonie od 10 minut i tak mnie już wku.wia tej Real ..
0
@Sau_Ron można, jak najbardziej
13
@DonAndresFCB niemniej jak się pomyśli, że domniemany dawca niekoniecznie mógł chcieć się tej wątroby pozbyć to wtedy zdjęcie z góry artykułu robi się przerażające.
1
@Colin94 to wy dostajecie herby?