Czy ktoś się orientuje czy na Disney plus będą u nas wszystkie filmy Marvela? Mam spore braki, a ściągać każdego filmu mi się nie chce. Kupować też nie, bo to drogi interes by był, a jak Disney plus uruchomią to na miesiąc/dwa można by wykupić i nadrobić to, czego nie obejrzałem
Auto Schumachera dosłownie się złamało podczas podnoszenia, a komentatorzy, że porządkowi sobie fatalnie radzą. Trochę dziwnie to brzmiało patrząc na gościa, który wręcz ręką pocierał tor, żeby plamy zetrzeć. Myślę, że auto było po prostu zdewastowane, a porządkowi działali błyskawicznie. Zawsze mnie fascynuje organizacja pracy takiej dużej grupy pracowników, którzy naprawdę uwijają się jak mrówki
Rety. Patrząc jak teraz dali zbliżenie na Leclerca i jak pokonywał te łuki aż mam pietra. Dosłownie miałoby się ochotę krzyknąć "ku.wa zwolnij, bo nas pozabijasz!!!" :D
@pt9 akurat czekam na końcu "szlakówki" w samochodzie, bo miałem małego przewieźć autem, więc nie dysponuję takim profesjonalnym zdjęciem, ale ja mam jeziorko przez okno :D
Dziś koło mojej chaty paliły się hale z odpadami, zniczami itp, kilka metrów od stacji benzynowej. Zastanawiam się czy mój ubezpieczyciel pokryłby szkody wynikające z wysłania chałupy na orbitę...
0
Ale z Fernando Torresa to się dzik zrobił teraz :D Adamy Traore by się pewnie nie bał xD
0
Czy ktoś się orientuje czy na Disney plus będą u nas wszystkie filmy Marvela? Mam spore braki, a ściągać każdego filmu mi się nie chce. Kupować też nie, bo to drogi interes by był, a jak Disney plus uruchomią to na miesiąc/dwa można by wykupić i nadrobić to, czego nie obejrzałem
1
Jak Bottas je.ał inżynierów, że nie słuchają jego (słusznych) wskazówek dotyczących strategii to było "dobry Valtteri, jechać z nimi!"
28
Luis Suarez, Zlatan i Cristiano Ronaldo są jedynymi zawodnikami w historii, którzy strzelali w każdej z minut meczu (1-90)
1
@KapiFCB dżordż, wyciszam cię ziomek.
4
@Colon oglądam kobiecego tenisa dla fabuły
0
@Emhyr Zlatan na początku to była maszyna. Potem coś się odtentegowało
0
Dalej niech się ta "gala" kończy to zaczniecie znów ver l ciekawe rzeczy pisać
0
Auto Schumachera dosłownie się złamało podczas podnoszenia, a komentatorzy, że porządkowi sobie fatalnie radzą. Trochę dziwnie to brzmiało patrząc na gościa, który wręcz ręką pocierał tor, żeby plamy zetrzeć. Myślę, że auto było po prostu zdewastowane, a porządkowi działali błyskawicznie. Zawsze mnie fascynuje organizacja pracy takiej dużej grupy pracowników, którzy naprawdę uwijają się jak mrówki
1
Fajnie to wygląda, jak idą goście z dwóch teamów, walczą o najwyższą stawkę i rozmawiają uśmiechając się szczerze do siebie
8
Piękne są te bolidy Ferrari i Red Bulla
2
Checo co dał teraz :o
0
Rety. Patrząc jak teraz dali zbliżenie na Leclerca i jak pokonywał te łuki aż mam pietra. Dosłownie miałoby się ochotę krzyknąć "ku.wa zwolnij, bo nas pozabijasz!!!" :D
0
@pt9 akurat czekam na końcu "szlakówki" w samochodzie, bo miałem małego przewieźć autem, więc nie dysponuję takim profesjonalnym zdjęciem, ale ja mam jeziorko przez okno :D
1
@pt9 podbijamy i dorzucam do puli jeziorko
0
Co się w ogóle odtentegowało, że Włochy grały w barażach?
1
@LioMessi10 akurat nikogo nie było (co za przypadek)
4
@Azi to były chyba te czasy, że u operatora pierwsze 10 sekund było za darmo
0
Dziś koło mojej chaty paliły się hale z odpadami, zniczami itp, kilka metrów od stacji benzynowej. Zastanawiam się czy mój ubezpieczyciel pokryłby szkody wynikające z wysłania chałupy na orbitę...
1
@Comentateiro jeszcze z 5 razy mogłem mundial napisać to wtedy już na pewno by dostał xD
0
@osa91 szlag, teraz już wiem, czemu nie gram w Barcelonie :o
1
@eckov eh. Przypuszczam, że Aguero by chodził u nas teraz jak przecinak :(
1
@Comentateiro jeśli wprowadzi Portugalię na mundial, a potem poprowadzi do triumfu na mundialu to w sumie można mu dać złotego balona, co nie?
2
@masq ale Ty mi oczy otworzyłeś xD też mi zawsze żarcie przynosi po spinie :D
1
@Introwertyk nie wiesz czy marszczyć czy nie?
0
To ci od Barça Toons?
0
@MesQueUnClub_87 wiedziałem...
0
@Cwaniak4 ponadto z rana przymrozki i boje się trawę obsiać
16
Smacznej kawusi przystojne gno.ki! ;)
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1596263811q9KpyKbuhtDqT6rhWfWDyT,w400.jpg
0
@Antimadridista_WR i to jest tak debilne, że nie mogę tego pojąć. Dlaczego konto solo nie ma 4K?