Też nie mialem,a kupiłem mieszkanie. Jak ja to zrobiłem? :O do tego mam długi, a nadal kupuję gierki, monstery, pampersy i nawet bezczelnie eleven sobie opłacam. Pewno kradnę.
@SkN tęsknię za czasami, kiedy Ronaldo miał takie wyliczenia za nic i pakował hattricka du...szy powodując u mnie ból dolnej części pleców. Teraz niestety poddaję w wątpliwość czy stać go jeszcze na dźwignięcie tego. Ciężka sytuacja
Do ostatniej sekundy do przodu, mimo prowadzenia 4:0. Na to chcemy patrzeć. Xavi buduje naszym chłopakom pewność siebie, a dzieciarnia rywalizuje ze sobą w najlepszym tego słowa znaczeniu. Widać, że są ambitni i bardzo utalentowani. Balans między młodzikami, a weteranami jest doskonały. Zobaczymy czy to zatrybi na dobre. Myślę, że zwycięstwo w klasyku mogłoby być kamieniem milowym. Zobaczymy jak to będzie, bo Biali mogą mimo wszystko dojechać nas doświadczeniem. Niemniej na ten mecz dawno już nie oczekiwałem z takim dreszczykiem. Odprawić Galatę i jedziemy na bitwę do Madrytu ;)
Ogląda ktoś może streamy na nowej stronie c+? Dlaczego jak ustawiam najwyższą jakość to i tak wygląda fatalnie? Podłączam laptopa do tv za pomocą HDMI, na stronie wybieram najwyższą jakość a wygląda tak, że szkoda szczempić ryja
@Essos a niech strzela, ja nie czaję jak to może kogomuś wieczór zepsuć xD to już bardziej mnie wkurzyło wczoraj, że po odpaleniu nowego horizona na PS4 mam wrażenie, że jedynka była ładniejsza o.O
@zodiak_10 z drugiej strony jak od czasu do czasu dotrze do mnie, że takie Zlatany, Cristiano itp coś postrzelają to jakoś tak fajnie człowiek się czuje. Piłkarze naszej młodości co by nie mówić. To my będziemy o nich opowiadać.
Ależ Rammstein trafił w moje słabe punkty nowym kawałkiem... Jak jestem sam to się zawsze rozkleję. Piękny tekst, piękny utwór. Jeszcze tak symbolicznie kończy się w niespodziewanym momencie...
Ależ durna moda na youtube się zrobiła z tymi skrótami meczów. Zlepek jakichś dziwnych urywków, zbliżeń, cięć, z kompletnie randomowych momentów i jeszcze do tego niechronologicznie.
@Comentateiro z drugiej strony nasza banda skutecznie nam uniemożliwia przejmowanie się kimś innym na dłużej, bo za chwilę niejeden nie będzie miał co do gara włożyć.
@tbas tak, w piątek po tłustym czwartku krzyczeli, że Polska ma paliwa na 98 dni, więc to chyba się rozumie samo przez się, że kupione po starych cenach, a ceny wzrosły na stacjach w tydzień xD teraz jak cena za baryłkę spada to powiedzą, że muszą najpierw stary zapas wyprzedać :)
4
@AmigoBlancos już nie bądź taki do przodu. Nie taką przewagę Barcelona potrafiła spier.olić xD
2
Też nie mialem,a kupiłem mieszkanie. Jak ja to zrobiłem? :O do tego mam długi, a nadal kupuję gierki, monstery, pampersy i nawet bezczelnie eleven sobie opłacam. Pewno kradnę.
0
@SkN tęsknię za czasami, kiedy Ronaldo miał takie wyliczenia za nic i pakował hattricka du...szy powodując u mnie ból dolnej części pleców. Teraz niestety poddaję w wątpliwość czy stać go jeszcze na dźwignięcie tego. Ciężka sytuacja
0
@qchulainn na jakiej podstawie tak wnosisz?
0
@sergio5 pewnie, że się uda. A w razie wygranej w zaległym meczu oraz wygranej w klasyku liga zapłonie
4
Do ostatniej sekundy do przodu, mimo prowadzenia 4:0. Na to chcemy patrzeć. Xavi buduje naszym chłopakom pewność siebie, a dzieciarnia rywalizuje ze sobą w najlepszym tego słowa znaczeniu. Widać, że są ambitni i bardzo utalentowani. Balans między młodzikami, a weteranami jest doskonały. Zobaczymy czy to zatrybi na dobre. Myślę, że zwycięstwo w klasyku mogłoby być kamieniem milowym. Zobaczymy jak to będzie, bo Biali mogą mimo wszystko dojechać nas doświadczeniem. Niemniej na ten mecz dawno już nie oczekiwałem z takim dreszczykiem. Odprawić Galatę i jedziemy na bitwę do Madrytu ;)
2
Ktoś też widzi jak mocno potrafi podać Dembele i jaką rotację nadać piłce? Dosyć osobliwe, ale wygląda zajebiście
4
Co ten Xavi czyni z tymi zmianami. Prawdziwy horror dla przeciwników
1
@monsterrize nosz ja pier.ole, powinno wyjść inaczej...
1
@Stagiryta ale ten komentarz jest dobry :D
0
Tak żem czuł, że dziś z hattrickiem ktoś u nas będzie ;)
0
Ruszyła maszyna ;)
0
@raku207 zrób ze 2 gwiazdki, bo będzie ban :D
0
@Cule1234 tate, pogadasz z Lapciem, że już nie kcem grać u szejkaaa?
0
@Nazio87 ale to na komóreczce? Też na xperii mam jakość żyleta. Tylko na laptopie kaszanka :/
0
Ogląda ktoś może streamy na nowej stronie c+? Dlaczego jak ustawiam najwyższą jakość to i tak wygląda fatalnie? Podłączam laptopa do tv za pomocą HDMI, na stronie wybieram najwyższą jakość a wygląda tak, że szkoda szczempić ryja
0
Rozkład jazdy znany?
0
@takisobiektos słusznie
1
@LionelM95 trzymaj się tam byczq
0
Sos al-ka'ida? Top.
3
W jeden weekend hat tricki Ronaldo, Lewego i Benzemy. Może ktoś od nas dziś dorzuci? ;)
0
@Essos a niech strzela, ja nie czaję jak to może kogomuś wieczór zepsuć xD to już bardziej mnie wkurzyło wczoraj, że po odpaleniu nowego horizona na PS4 mam wrażenie, że jedynka była ładniejsza o.O
2
@zodiak_10 z drugiej strony jak od czasu do czasu dotrze do mnie, że takie Zlatany, Cristiano itp coś postrzelają to jakoś tak fajnie człowiek się czuje. Piłkarze naszej młodości co by nie mówić. To my będziemy o nich opowiadać.
0
Ależ Rammstein trafił w moje słabe punkty nowym kawałkiem... Jak jestem sam to się zawsze rozkleję. Piękny tekst, piękny utwór. Jeszcze tak symbolicznie kończy się w niespodziewanym momencie...
0
@BART97 albo i tak
25
Ależ durna moda na youtube się zrobiła z tymi skrótami meczów. Zlepek jakichś dziwnych urywków, zbliżeń, cięć, z kompletnie randomowych momentów i jeszcze do tego niechronologicznie.
1
@Comentateiro z drugiej strony nasza banda skutecznie nam uniemożliwia przejmowanie się kimś innym na dłużej, bo za chwilę niejeden nie będzie miał co do gara włożyć.
0
@tbas tak, w piątek po tłustym czwartku krzyczeli, że Polska ma paliwa na 98 dni, więc to chyba się rozumie samo przez się, że kupione po starych cenach, a ceny wzrosły na stacjach w tydzień xD teraz jak cena za baryłkę spada to powiedzą, że muszą najpierw stary zapas wyprzedać :)
0
@pyra92 myślę, że nawet jeśli wróci do La Liga to nie pohasa sobie tak jak dawniej
3
Benzema dojrzewa niczym Zidane