O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 637
  • Liczba komentarzy 511
  • Polecenia 571

Komentarze

0

@JimMorrisonFCB robią ruch na stronie, to prawda :)

0

@TheNekro94 widzę, że śmieszne jest Twoje rozumienie tekstu pisanego. Ale Ciebie tutaj często widuję i wcale nie jest to czymś zaskakującym.

0

@P33ck nie mam zamiaru, pisałem ogólnikowo.

1

Ale tu jest chorągiewek... Jeszcze niedawno beczeli, że Dembele odchodzi, że ten klub to pośmiewisko (styl i warunki odejścia Dembele, były trochę pośmiewiskiem), a teraz cieszą japy, że to była najlepsza decyzja klubu... Następnie Felix to będzie niewypał, po co nam zawodnik, który nie przewyższa tych, których już mamy, a teraz to nasze zbawienie...
Trochę śmieszni jesteście (większość).
A co do meczu, to najbardziej cieszy mnie to, że wreszcie widać jakiś pomysł. OK, póki co, graliśmy przeciwko słabej drużynie, ale czasem trzeba i takich meczy, żeby drużyna się poukładała. Następnie, moim zdaniem, podobał mi się Lewy. Mógł mieć z dwie bramki, tak, ale widzę postęp w jego grze i mam nadzieję, że i powrót do formy. Ogromna ilość akcji przechodziła przez niego i fajnie sobie z tym radził. Dobrze odnajdywał się w polu karnym, ogólnie na duży plus.
I żeby nie było, nie zmieniłem zdania, co do Xaviego, nie jest moim ulubieńcem i nie widzę go na ławce, ale może i się mylę i gość się wyrobi.

0

@barcelonaLM nawet nie pamiętam, jak im wtedy poszło. Ale to nie zmienia faktu, że skład mają topowy od 2000 r. Cały czas uważam, że mieli beznadziejnych trenerów, tak samo dziwi mnie to, że Belgia tak długo trzymała tego Martineza. Zasługiwali na lepszego trenera i lepsze wyniki.

Zobacz wszystkie

20

smutne jest to, że tak wielu ludzi ujawnia się ze swoją głupotą usprawiedliwiając czy wyśmiewając wczorajszy faul na Viniciusie. Można nie lubić piłkarza itp. ale życzyć komuś takich fauli to czysta ignorancja. Przez tego typu faule ludzie kończą kariery, patrz wejście Roya Keana w starego Hallanda.
Już wystarczająco dużo młodych piłkarzy potraciło swój talent przez kontuzje, Jese, Fati, Kaka (on już wcale taki młody nie był).
Zastanówcie się co piszecie. Ciekawe czy te osoby są tak samo głupi w życiu rzeczywistym, czy tylko w necie...

18

@DaPidejpi chłopaku, nie on się ośmiesza, lecz Ty wypisując tego typu komentarze, jak w tej dyskusji. CR7 nie rywalizuje już w Europie, nie rywalizuje z Messim, ma pewnie z 38 lat, jest po trudnym okresie w swoim życiu prywatnym i zawodowym. A Ty ni z dupy ni z pietruchy wyśmiewasz się z niego w żenujący sposób.
Żeby nie było, nie jestem jakimś obrońcą jego talentu, szanuję go za osiągnięcia i sukcesy, ale nigdy za nim nie przepadałem, jednak tego typu opinie mające swoje źródło w głupocie rażą. Przecież to nawet nie jest zabawne, co napisałeś...

11

@Emhyr aż się włączę w tę dyskusję, jak przeczytałem Twój komentarz, bo lubię pośmiać się z rana z głupich komentarzy.
Strona Barcy będzie miała w swoich zasobach artykuły o Realu lub o piłkarzach, którzy nie grają w Barcelonie, ale są w jakikolwiek sposób łączone z tym klubem. I tak samo ma się ze stroną Realu. Trzeba być ograniczonym, żeby myśleć, jak Ty w tym temacie.
Nawet teraz na stronie Barcy masz artykuł o Fede... A temat nie dotyczy Barcy.
Po prostu warto poszerzać wiedzę i czytać, co dzieje się obok. A jak Ci się nie podoba, to omijasz. Takie to wszystko proste i właściwe, a ludzie robią z tego problemy...

11

@shahman czytając to oraz Twoje komentarze (obronę swojej tezy) można stwierdzić, że:
1. nie znasz się na piłce nożnej
2. Twoje komentarze nadają się do kompilek
3. jesteś mniej niż średni.

10

@Elosek ale tak jest od wieków. Starożytni Grecy czy Persowie mieli dużo lepiej rozwiniętą inteligencję odpowiadającą za logiczne myślenie oraz pamięć. Później, nastały wieki ciemne spowodowane chrześcijaństwem, jednak nadal gdy człowiek mógł się kształcić to ponownie wykazywał większe wspomniane zdolności niż "my". To wszystko prowadziło do rozwoju cywilizacyjnego, przynosiło udogodnienia, co prowadziło do mniejszego zapotrzebowania na rozwój pewnych umiejętności. Dzisiaj wydaje nam się, że młodsze pokolenie idiocieje, ale ja np. nie zgodzę się z tym. Po prostu rozwijają inne cechy, bardziej potrzebne do ich przyszłego życia.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?