Powiedzmy sobie szczerze. Za Koemana nie byłoby nawet sytuacji, że prowadzimy 3:0, ale jedno jest pewne. Po golu na 1:3 zabrązowilibyśmy majty srogo. Za Xaviego nie ma tej paniki w oczach i drżących nóg. Tchnął w młodzież odwagę!
Niesamowita frustracja nietoperzy. Bardzo mnie to cieszy, bo wku.wia mnie niepomiernie to spinanie się na nas, żeby potem dostać 4 mecze z rzędu w papę od ogórków. Od początku starali się wymusić jakiegoś łatwego karniaczka i fajrant. To jak nasi przyspieszają to jest aż straszne, ale jest niestety jedno ale. Ter Stegen dosłownie stoi na bramce. I tyle. Stoi.
@MESSIah16 gdy grał w Barcelonie nie pokazywał jakoś wielce, że piłka nie jest u niego na pierwszym miejscu. Widocznie wpadł w gorsze towarzystwo w tym PSG
Ależ Messi i Neymar sobie polepszyli tym PSG... Szczególnie ten drugi. On by tu był bogiem. Z resztą już w zasadzie był. Żadnych Coutinhów, Dembelów, Griezmannów by nawet nie było. Messiego szkoda, bo na pewno nie tak sobie końcówkę kariery wyobrażał, ale swoje zrobił za najlepszych lat. Ney najlepsze lata miał u nas.
@Jakchcesz u mnie sobie czeka na półce. Na pewno bez sensu, że kupiłem na premierę, ale kij tam. I tak jeszcze ps5 nie nabyłem, a ma starej generacji bez sensu ogrywać
Sędzia się zesrał. Doliczył uno mas, a skończył 4 sekundy przed końcem, gdzie nasz gotował się do kolejnej wrzuty. Ale chu. Ważne, że te wafelki i tak nie wygrały.
@Bykunn ale takiej dojeb.nej drożyzny w sklepach nie było, więc nikt nie kalkulował, że nie kupię mieszkania, bo może będzie pandemia i żywność oraz usługi tak zdrożeją, że nie starczy na ratę
@JimMorrisonFCB ja u rocznego chłopaka walczyłem z gorączką przez 3 dni. Straszyli, że jak przyjdzie kaszel to szpital murowany, ale udało się opanować sprawę
0
@doc nie w takim stopniu, w jakim chciał
1
@ShawnC var nam pomógł... Brzmi to na pewno nie tak, jak chciałbyś to ująć
9
Powiedzmy sobie szczerze. Za Koemana nie byłoby nawet sytuacji, że prowadzimy 3:0, ale jedno jest pewne. Po golu na 1:3 zabrązowilibyśmy majty srogo. Za Xaviego nie ma tej paniki w oczach i drżących nóg. Tchnął w młodzież odwagę!
1
@Kapitan hawk to jest istny DZIÓB
0
Who needs Haaland?
8
Niesamowita frustracja nietoperzy. Bardzo mnie to cieszy, bo wku.wia mnie niepomiernie to spinanie się na nas, żeby potem dostać 4 mecze z rzędu w papę od ogórków. Od początku starali się wymusić jakiegoś łatwego karniaczka i fajrant. To jak nasi przyspieszają to jest aż straszne, ale jest niestety jedno ale. Ter Stegen dosłownie stoi na bramce. I tyle. Stoi.
0
Na tej nowej apce c+ są tylko te 2 lipne opcje jakości transmisji do wyboru?
2
@MESSIah16 gdy grał w Barcelonie nie pokazywał jakoś wielce, że piłka nie jest u niego na pierwszym miejscu. Widocznie wpadł w gorsze towarzystwo w tym PSG
2
Ależ Messi i Neymar sobie polepszyli tym PSG... Szczególnie ten drugi. On by tu był bogiem. Z resztą już w zasadzie był. Żadnych Coutinhów, Dembelów, Griezmannów by nawet nie było. Messiego szkoda, bo na pewno nie tak sobie końcówkę kariery wyobrażał, ale swoje zrobił za najlepszych lat. Ney najlepsze lata miał u nas.
1
Nie spać tylko pisać coś ciekawego do kawki! ;P
0
@Jakchcesz u mnie sobie czeka na półce. Na pewno bez sensu, że kupiłem na premierę, ale kij tam. I tak jeszcze ps5 nie nabyłem, a ma starej generacji bez sensu ogrywać
0
@Naturopata właśnie to było dziwne jakieś. Graliśmy skrzydłami, które naprawdę dobrze chodziły, a nie było na kogo wrzucać...
5
Sędzia się zesrał. Doliczył uno mas, a skończył 4 sekundy przed końcem, gdzie nasz gotował się do kolejnej wrzuty. Ale chu. Ważne, że te wafelki i tak nie wygrały.
2
Starość nie radość jak zaczynają doskwierać połamane niegdyś kości...
6
@PodkarpackiKibic ćpuny do wora
0
Real Madryt. Następnym razem Cię pokonam. Już tylko 12 straty do lidera :D
14
Ten pomruk na ułamek sekundy zanim strzał Alby wpadł w okienko :D chyba nikt w to nie wierzył
0
@jacobFCB mi ostatnio wyskoczył teaser destiny z 2014 roku. Boziu, jak ja tęsknię za uczuciem włączania tej gry....
1
@szkutnik91 trochę strach się bać. Ale trzymam kciuki..
0
@Bykunn ale takiej dojeb.nej drożyzny w sklepach nie było, więc nikt nie kalkulował, że nie kupię mieszkania, bo może będzie pandemia i żywność oraz usługi tak zdrożeją, że nie starczy na ratę
0
@Bykunn brałem kredyt przed covidem
6
Rata hipoteki z 1750 na 2198 :) idę do sklepu póki na taboret mnie stać, bo sznur to się zawsze z czegoś zrobi
1
@JimMorrisonFCB ja u rocznego chłopaka walczyłem z gorączką przez 3 dni. Straszyli, że jak przyjdzie kaszel to szpital murowany, ale udało się opanować sprawę
0
@Norkusik nie miałem szczepienia, odchorowałem dwa razy. Bez umierania się obyło.
1
@aldewir rozłożone nogi są dla Realu. Dla Barceloneczki mamy kontuzje 2-óch kluczowych zawodników i grę jakbyśmy mieli nóż na gardle.
0
Ludwiczek nie żyje :(
1
@dzagos strzelili w 3.
0
Niepotrzebnie się przyznają publicznie. Powiedzieć że jest cienki i nie przekonuje na treningach, dlatego nie dostał powołania.
2
Microsoft kupił Acti za 70 mld. A pier... Człowiek by kupił 2 Manchestery, PSG i Barcelonę na deser i nie wydałby 10% tego xD
4
Warunki macie jakby Pan Dembele rozegrał co najmniej 80% spotkań od deski do deski i brał udział w połowie zdobytych przez ten czas bramek