@max1982 nie spotkałem się z tym, ale ja łączę optykiem, bo za pomocą HDMI arc jest za dużo kabli wystających z soundbara potem. W mnie w bar 5.1 jest taki problem, że jak na ułamek sekundy z telefonu przestaje być odtwarzany dźwięk, to przełącza źródło na aux. No potwornie wkurzająca sprawa. I pilot to jakaś tragedia.
Ależ chójowo się siedzi na nocnej zmianie w wigilię :| zazdraszczam Wam wszystkim, jak tak czytam, że sobie świętujecie, sączycie jakieś smakowite trunki, nóżki wygodnie przed siebie i pyk Kevin odpalony. Miłego wypoczynku wszystkim ;)
@msmsms pięknie go Perez podciągnął, bardzo dobra zagrywka Red bulla. Plus Hamilton startuje na średniej mieszance, a Red bulle na miękkiej, więc jest szansa uciec na pierwszych okrążeniach
Pomyśleć, że kiedyś mieliśmy do obrony gości typu Marquez, Milito, Adriano - i to byli grajkowie raczej do rotacji. Coś tu się bardzo niefortunnie odbartolomowało...
0
@Messiah10 ależ złamałem regulamin. Zacytowałem film xD
0
@draxidox Ji proszem Pana @Chaoss jaki pociąg? :D to sprawdzę w dzienniku
0
@michal26 będę Ci na bieżąco wysyłał zdjęcie sprzed mojego osiedla jak przyjdą roztopy :D
0
@Transu96 człowieku. W życiu nie brałem żadnych sterydów.
0
@Michael24 tak też myślałem, ale znajoma mnie tu zakręciła
0
Teściu był szczepiony i ma koronkę, a miał kontakt ze mną w wigilię. Czy powinienem iść na izolacje? Nie byłem szczepiony
0
@michal26 nie ma to jak błotko i ulewa :)
0
@max1982 nie spotkałem się z tym, ale ja łączę optykiem, bo za pomocą HDMI arc jest za dużo kabli wystających z soundbara potem. W mnie w bar 5.1 jest taki problem, że jak na ułamek sekundy z telefonu przestaje być odtwarzany dźwięk, to przełącza źródło na aux. No potwornie wkurzająca sprawa. I pilot to jakaś tragedia.
0
@Chaoss koło Inowrocławia
8
@barcelonaLM @Gh0st stacja, ale kolejowa ;p jestem dyżurnym ruchu
@Witekk10 w sylwestra też mam nockę w tym roku xD
53
Ależ chójowo się siedzi na nocnej zmianie w wigilię :| zazdraszczam Wam wszystkim, jak tak czytam, że sobie świętujecie, sączycie jakieś smakowite trunki, nóżki wygodnie przed siebie i pyk Kevin odpalony. Miłego wypoczynku wszystkim ;)
1
@cchesterr43 można było przez cały dzień ;)
1
@Remi70 czyli znów wina Tuska
1
Ciekawe skont na to pjenioszki...
1
@Sulimo a pogoń na szczyt została ukazana w LEGO lord of the rings :)
0
Good moaning!
Rety, allo allo to jest mistrzostwo
2
@PePeMasta el quattro do końca umowy i 80% pensji z ZUSu xD
7
xD chyba o autograf
0
@msmsms pięknie go Perez podciągnął, bardzo dobra zagrywka Red bulla. Plus Hamilton startuje na średniej mieszance, a Red bulle na miękkiej, więc jest szansa uciec na pierwszych okrążeniach
2
@AFA90 no Borussia to naprawdę może nam napier.olić
0
@tristan87 mniej niż Verma mimo wszystko ;)
0
@Messibestplayerintheworld a kto to w ogóle jest ten gość?
1
Pomyśleć, że kiedyś mieliśmy do obrony gości typu Marquez, Milito, Adriano - i to byli grajkowie raczej do rotacji. Coś tu się bardzo niefortunnie odbartolomowało...
0
Chu, idę oglądać Gumballa. Tam trochę wyższy poziom mimo wszystko.
0
Czy my w ogóle byśmy chcieli wyjścia z tej grupy i zebrania kolejnego wpierdalanto?
1
A któż to odje.ał? Zgadnijcie. Zaczyna się na M, a kończy na ingueza
0
Studio Polsatu oraz ich komentarze to spotkanie ziomeczkow przy piwku i frytkach, to co się dziwić, że tak wygląda komentowanie xD
1
Wszystko fajnie dopóki nie trzeba strzelać...
16
Szpaku choćby miał sobie język połamać to w trakcie ataku Bayernu wymieni Lewego z imienia i nazwiska xD
0
Ciekawe czy MAtS ma z automatu porty pełne jak widzi swojego rodaka w bramce naprzeciwko :]