0

@Messiah10 ależ złamałem regulamin. Zacytowałem film xD

0

@draxidox Ji proszem Pana @Chaoss jaki pociąg? :D to sprawdzę w dzienniku

0

@michal26 będę Ci na bieżąco wysyłał zdjęcie sprzed mojego osiedla jak przyjdą roztopy :D

0

@Transu96 człowieku. W życiu nie brałem żadnych sterydów.

0

@Michael24 tak też myślałem, ale znajoma mnie tu zakręciła

0

Teściu był szczepiony i ma koronkę, a miał kontakt ze mną w wigilię. Czy powinienem iść na izolacje? Nie byłem szczepiony

0

@michal26 nie ma to jak błotko i ulewa :)

0

@max1982 nie spotkałem się z tym, ale ja łączę optykiem, bo za pomocą HDMI arc jest za dużo kabli wystających z soundbara potem. W mnie w bar 5.1 jest taki problem, że jak na ułamek sekundy z telefonu przestaje być odtwarzany dźwięk, to przełącza źródło na aux. No potwornie wkurzająca sprawa. I pilot to jakaś tragedia.

0

@Chaoss koło Inowrocławia

8

@barcelonaLM @Gh0st stacja, ale kolejowa ;p jestem dyżurnym ruchu
@Witekk10 w sylwestra też mam nockę w tym roku xD

53

Ależ chójowo się siedzi na nocnej zmianie w wigilię :| zazdraszczam Wam wszystkim, jak tak czytam, że sobie świętujecie, sączycie jakieś smakowite trunki, nóżki wygodnie przed siebie i pyk Kevin odpalony. Miłego wypoczynku wszystkim ;)

1

@cchesterr43 można było przez cały dzień ;)

1

@Remi70 czyli znów wina Tuska

1

Ciekawe skont na to pjenioszki...

1

@Sulimo a pogoń na szczyt została ukazana w LEGO lord of the rings :)

0

Good moaning!
Rety, allo allo to jest mistrzostwo

2

@PePeMasta el quattro do końca umowy i 80% pensji z ZUSu xD

7

xD chyba o autograf

0

@msmsms pięknie go Perez podciągnął, bardzo dobra zagrywka Red bulla. Plus Hamilton startuje na średniej mieszance, a Red bulle na miękkiej, więc jest szansa uciec na pierwszych okrążeniach

2

@AFA90 no Borussia to naprawdę może nam napier.olić

0

@tristan87 mniej niż Verma mimo wszystko ;)

0

@Messibestplayerintheworld a kto to w ogóle jest ten gość?

1

Pomyśleć, że kiedyś mieliśmy do obrony gości typu Marquez, Milito, Adriano - i to byli grajkowie raczej do rotacji. Coś tu się bardzo niefortunnie odbartolomowało...

0

Chu, idę oglądać Gumballa. Tam trochę wyższy poziom mimo wszystko.

0

Czy my w ogóle byśmy chcieli wyjścia z tej grupy i zebrania kolejnego wpierdalanto?

1

A któż to odje.ał? Zgadnijcie. Zaczyna się na M, a kończy na ingueza

0

Studio Polsatu oraz ich komentarze to spotkanie ziomeczkow przy piwku i frytkach, to co się dziwić, że tak wygląda komentowanie xD

1

Wszystko fajnie dopóki nie trzeba strzelać...

16

Szpaku choćby miał sobie język połamać to w trakcie ataku Bayernu wymieni Lewego z imienia i nazwiska xD

0

Ciekawe czy MAtS ma z automatu porty pełne jak widzi swojego rodaka w bramce naprzeciwko :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?