Jakaś fajna apka do szachów, która nie woła pieniędzy za wszystko? Ściągnąłem chess.com, było ekstra. Pierwsze wrażenie bomba, tutoriale, teoria, debiuty, analizy. A po dwóch lekcjach STOOOOP!! Proszem kupić premium za 479zł xD
@tigerekxd a ja nie. Nigdy nie włączyłem meczu PSG dla Neymara, a jak już ich oglądałem to grali albo z nami, albo z Realem. A teraz tym bardziej nie włączę.
@Foton ja tam nigdy w życiu nie byłem na dyskotece ani w klubie. Mam piękna żonę i niesamowitego synka. Nie każdy musi się wyszaleć w weekend, żeby lepiej funkcjonować. Mi wystarczy kubek ciepłej herbatki z miodkiem, bez cytrynki, książka/pad i gitara. A najpiękniejsze jest to, że moja żona również podziela moje zainteresowania, czasami wręcz jest większym freakiem niż ja w dziedzinie grania, bo jak są targi E3 to jest nie do wytrzymania xD Także ten. Co kto lubi.
Tak patrząc na klasyfikację medalową, można śmiało powiedzieć, że nie ma wstydu. Jasne, że nie możemy nawet patrzeć w stronę potęg, ale ja osobiście jestem dumny ze starań naszych. Nie stanę się nagle wielkim fanem rzutu oszczepem... Chociaż dla Pani Marii być może :P Niemniej w klasyfikacji stoimy elegancko. Plus jeszcze w międzyczasie chluby przysporzył nam Jan Krzysztof Duda :) Piękny był to miesiąc dla polskiego kibica :]
0
https://classic11football.com/collections/legendary-jerseys co sądzicie o tej stronce? Zamowiłbym Barcelonę z sezonu 2005/06 Ronaldinho, ale nie wiem czy w praniu nie zejdą naprasowanki jak z allegrowych podróbek...
0
@Encore tyle że to Michael Angelo
1
@kkbarca właśnie dziś się dowiedziałem, że dobra znajoma ma raka piersi. Mamy kur.a po 28 lat...
1
@LeoMessiah @DonAndrzejos zdania ekspertów są podzielone
0
@Nazio87 w sensie ktoś jeszcze nie przywykł?
1
Lepszy remis niż w du.ie bezniz
3
Któryś raz już widać, że póki co Griezmann i Depay nie rozumieją się kompletnie
0
@Uukasz_93 dziwnie piszesz Marcelo xD
0
Zastanawiam się czy trzeci bramkarz wyglądałby dużo gorzej
9
Ja pierdziu, ale bym chciał mieć taką posturę jak Depay. Niestety jestem leniwą kluchą.
1
Jakaś fajna apka do szachów, która nie woła pieniędzy za wszystko? Ściągnąłem chess.com, było ekstra. Pierwsze wrażenie bomba, tutoriale, teoria, debiuty, analizy. A po dwóch lekcjach STOOOOP!! Proszem kupić premium za 479zł xD
0
Tak przelotem przez TVN, co ta Chylińska? :D
0
@adiczak albo pytania są przetłumaczone po łebkach
1
"wejście w piłkę, ale to nie ma absolutnie żadnego znaczenia" co proszę? Mascherano napierd.lał takie wślizgi po 5 razy w meczu.
1
@zadafcb zdążyłem napisać xD
0
Nazarioooooo!!!!
1
@zadafcb aż mnie dziwi, że przy takim zaangażowaniu nie wychodzi absolutnie nic
1
A Messi ostatecznie nie zdążył się wykartkować
2
O kurde faja, ubzdurało mi się, że mecz jest dziś o 15, ja w robocie, a tu niespodziewanka, że o 20 ^^
2
My name is Giovanni Giorgio
0
@tigerekxd a ja nie. Nigdy nie włączyłem meczu PSG dla Neymara, a jak już ich oglądałem to grali albo z nami, albo z Realem. A teraz tym bardziej nie włączę.
5
@Foton ja tam nigdy w życiu nie byłem na dyskotece ani w klubie. Mam piękna żonę i niesamowitego synka. Nie każdy musi się wyszaleć w weekend, żeby lepiej funkcjonować. Mi wystarczy kubek ciepłej herbatki z miodkiem, bez cytrynki, książka/pad i gitara. A najpiękniejsze jest to, że moja żona również podziela moje zainteresowania, czasami wręcz jest większym freakiem niż ja w dziedzinie grania, bo jak są targi E3 to jest nie do wytrzymania xD
Także ten. Co kto lubi.
8
Tak patrząc na klasyfikację medalową, można śmiało powiedzieć, że nie ma wstydu. Jasne, że nie możemy nawet patrzeć w stronę potęg, ale ja osobiście jestem dumny ze starań naszych. Nie stanę się nagle wielkim fanem rzutu oszczepem... Chociaż dla Pani Marii być może :P Niemniej w klasyfikacji stoimy elegancko.
Plus jeszcze w międzyczasie chluby przysporzył nam Jan Krzysztof Duda :)
Piękny był to miesiąc dla polskiego kibica :]
2
@krissu8 każden zegarmistrz ogarnie. Chociaż... Różni fachowcy się zdarzają xD
5
Nie chcę zabrzmieć jak stuleja, ale Pani Maria Andrejczyk jest tak piękna... Potężna, ale uroda wspaniała :)
9
https://pbs.twimg.com/media/E6kUQvjWQAA_jMM?format=jpg&name=medium
Alonso wczoraj
6
Nie wiem czy było: drugie miejsce Vettela zagrożone po tym jak okazało się, że w baku nie została wystarczająco duża próbka paliwa (minimum 1 litr)...
Dobra, było xD
4
Niebezpieczne manewry xD się odezwał
1
Serio transmisja postanowiła teraz jebnąć? :/
6
Ale Alonso to jest stary wyga