0

https://classic11football.com/collections/legendary-jerseys co sądzicie o tej stronce? Zamowiłbym Barcelonę z sezonu 2005/06 Ronaldinho, ale nie wiem czy w praniu nie zejdą naprasowanki jak z allegrowych podróbek...

0

@Encore tyle że to Michael Angelo

1

@kkbarca właśnie dziś się dowiedziałem, że dobra znajoma ma raka piersi. Mamy kur.a po 28 lat...

1

@LeoMessiah @DonAndrzejos zdania ekspertów są podzielone

0

@Nazio87 w sensie ktoś jeszcze nie przywykł?

1

Lepszy remis niż w du.ie bezniz

3

Któryś raz już widać, że póki co Griezmann i Depay nie rozumieją się kompletnie

0

@Uukasz_93 dziwnie piszesz Marcelo xD

0

Zastanawiam się czy trzeci bramkarz wyglądałby dużo gorzej

9

Ja pierdziu, ale bym chciał mieć taką posturę jak Depay. Niestety jestem leniwą kluchą.

1

Jakaś fajna apka do szachów, która nie woła pieniędzy za wszystko? Ściągnąłem chess.com, było ekstra. Pierwsze wrażenie bomba, tutoriale, teoria, debiuty, analizy. A po dwóch lekcjach STOOOOP!! Proszem kupić premium za 479zł xD

0

Tak przelotem przez TVN, co ta Chylińska? :D

0

@adiczak albo pytania są przetłumaczone po łebkach

1

"wejście w piłkę, ale to nie ma absolutnie żadnego znaczenia" co proszę? Mascherano napierd.lał takie wślizgi po 5 razy w meczu.

1

@zadafcb zdążyłem napisać xD

0

Nazarioooooo!!!!

1

@zadafcb aż mnie dziwi, że przy takim zaangażowaniu nie wychodzi absolutnie nic

1

A Messi ostatecznie nie zdążył się wykartkować

2

O kurde faja, ubzdurało mi się, że mecz jest dziś o 15, ja w robocie, a tu niespodziewanka, że o 20 ^^

2

My name is Giovanni Giorgio

0

@tigerekxd a ja nie. Nigdy nie włączyłem meczu PSG dla Neymara, a jak już ich oglądałem to grali albo z nami, albo z Realem. A teraz tym bardziej nie włączę.

5

@Foton ja tam nigdy w życiu nie byłem na dyskotece ani w klubie. Mam piękna żonę i niesamowitego synka. Nie każdy musi się wyszaleć w weekend, żeby lepiej funkcjonować. Mi wystarczy kubek ciepłej herbatki z miodkiem, bez cytrynki, książka/pad i gitara. A najpiękniejsze jest to, że moja żona również podziela moje zainteresowania, czasami wręcz jest większym freakiem niż ja w dziedzinie grania, bo jak są targi E3 to jest nie do wytrzymania xD
Także ten. Co kto lubi.

8

Tak patrząc na klasyfikację medalową, można śmiało powiedzieć, że nie ma wstydu. Jasne, że nie możemy nawet patrzeć w stronę potęg, ale ja osobiście jestem dumny ze starań naszych. Nie stanę się nagle wielkim fanem rzutu oszczepem... Chociaż dla Pani Marii być może :P Niemniej w klasyfikacji stoimy elegancko.
Plus jeszcze w międzyczasie chluby przysporzył nam Jan Krzysztof Duda :)
Piękny był to miesiąc dla polskiego kibica :]

2

@krissu8 każden zegarmistrz ogarnie. Chociaż... Różni fachowcy się zdarzają xD

5

Nie chcę zabrzmieć jak stuleja, ale Pani Maria Andrejczyk jest tak piękna... Potężna, ale uroda wspaniała :)

6

Nie wiem czy było: drugie miejsce Vettela zagrożone po tym jak okazało się, że w baku nie została wystarczająco duża próbka paliwa (minimum 1 litr)...

Dobra, było xD

4

Niebezpieczne manewry xD się odezwał

1

Serio transmisja postanowiła teraz jebnąć? :/

6

Ale Alonso to jest stary wyga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?