@bodzio10 bo wiesz, wymiana pokolenia jest to już można deprecjonować rywala :) mieliśmy jeszcze setkę po wrzutce lewego i bardzo groźny strzał z początku spotkania. Groźnych, ale naprawdę groźnych akcji Hiszpanów wymienilibyśmy zapewne podobną ilość, ale pomarudźmy, tak z przyzwyczajenia.
Wstydu niby nie ma, Hiszpania też uja gra, tylko klepu klepu klepu, a konkretów prawie żadnych. Żaden z nich materiał na mistrzów w takiej formie. Ale teraz to się można pocieszać tylko tak, bo Hiszpania obligatoryjnie musi to wygrać. My euro przegraliśmy pierwszym meczem.
Ale się te mecze dobrze ogląda, nawet jak wynik beznadziejny, to przegrywający próbują. Ciekawe czy nasi dziś przynajmniej pazur pokażą, czy tylko obgryzione paznokcie
@tobiasson92 choć też do czasu, bo był okres, kiedy Messi naprawdę był kluczowy w spotkaniach z gigantami i radził sobie z presją znacznie lepiej. Nie wiem czy to ostatnie Euro Cristiano, ale zamierzam się delektować jego występami.
Nie chcę się podpalać, ale bardzo chętnie będę śledził poczynania Portugalczyków. Mam nadzieję, że odgryzą się Francuzom, a z ich mecze z Niemcami to zawsze ogień w szopie :D
0
Pepe wyjaśnia ymbapa :D
1
@neeed prawda... Alby nie przerósł, ale nie przypominam sobie nikogo lepszego na zmiennika po Lucasie
1
Czy Lucas Digne naprawdę był aż tak słaby, żeby go nie zostawić na zmiennika Alby?
7
Ymbape chyba zahaczył hitboxem
0
Ale nokaut... Co by nie powiedzieć to jak na moje Portugalia tutaj prowadzi w grę.
8
Wygrajmy jutro ze Szwecją, a potem będziemy się martwić na kogo trafimy w finale ;p
1
@bodzio10 bo wiesz, wymiana pokolenia jest to już można deprecjonować rywala :) mieliśmy jeszcze setkę po wrzutce lewego i bardzo groźny strzał z początku spotkania. Groźnych, ale naprawdę groźnych akcji Hiszpanów wymienilibyśmy zapewne podobną ilość, ale pomarudźmy, tak z przyzwyczajenia.
0
@Kitek1640 no tak, powinni się łzami teraz zalać. Tak samo Węgrzy, nie wiem po co się cieszyli.
0
@MSN30 wygrać ze Szwecją, a Hiszpania nie może przegrać...
Chociaż w sumie może, kto im zabroni xD
3
Wstydu niby nie ma, Hiszpania też uja gra, tylko klepu klepu klepu, a konkretów prawie żadnych. Żaden z nich materiał na mistrzów w takiej formie. Ale teraz to się można pocieszać tylko tak, bo Hiszpania obligatoryjnie musi to wygrać. My euro przegraliśmy pierwszym meczem.
6
Sieg krzyczą Niemcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@D10SLEO popraw literówkę i komentarz dnia xD
2
"dzisiaj też w reprezentacji Bayernu najwięcej zawodników właśnie z tego klubu" :)
1
Ale się te mecze dobrze ogląda, nawet jak wynik beznadziejny, to przegrywający próbują. Ciekawe czy nasi dziś przynajmniej pazur pokażą, czy tylko obgryzione paznokcie
0
I się okazuje, że Francja zagrała wyśmienicie w swoim wyrachowaniu
0
@pt9 spoko avek
0
Włochy - Francja. Ale to by był mecz
1
Laga w pole karne, a ten mówi, że krótko rozegrany ten rzut rożny xD
2
Już wącha palucha
7
Trzeba przyznać, że naszła Hummelsowi elegancko
1
@VirtuoZ ja również. Niezmiernie mnie też cieszy, że pokazuje podobno najlepszemu na świecie RL jak się prowadzi zespół.
0
@Kacper1432 ty, rzeczywiście :D ale już nie poprawiam xD
1
@tobiasson92 choć też do czasu, bo był okres, kiedy Messi naprawdę był kluczowy w spotkaniach z gigantami i radził sobie z presją znacznie lepiej. Nie wiem czy to ostatnie Euro Cristiano, ale zamierzam się delektować jego występami.
1
Nie chcę się podpalać, ale bardzo chętnie będę śledził poczynania Portugalczyków. Mam nadzieję, że odgryzą się Francuzom, a z ich mecze z Niemcami to zawsze ogień w szopie :D
0
Nie wiem na ile to wina tego, że od rana woziłem mamie gruz pod garaż, a na ile ten mecz jest taki ciekawy, ale przespałem go od 55 minuty :x
1
Jako że mam absolutnie gdzieś kto wygra te mistrzostwa, w każdym meczu zamierzam kibicować po prostu słabszemu. Emocje jakby większe wtedy
3
234-31 w podaniach po 25 minutach. Kosmos. Ciekawe czy my dotkniemy piłki
0
5 gości koło niego :D A on nic. Istny Messi!
19
Niby człowiek wiedzioł... Ale nie, ja się nie łudziłem xD
4
No nic, spokojnie. Nadal mamy takie same szanse na mistrzostwo jak Brazylia.