Jeżeli ktoś pokusi się o typowanie mistrza przy takiej lewej stronie drabinki to musi być albo szalony, albo mieć trzecie oko. Para finałowa może być bardzo bardzo niespodziewana.
X minut nadziei Portugalczyków na wyrównanie, a kto wie może nawet i ja strzelenie drugiej bramki. No tak, bo Belgia to tam pozbawiona nadziei już. Jaki to beton komentatorski jest...
K.rwa na tym sport tvp pl reklamy chodzą lodzio miodzio, ale o meczu zapomnij. Grrr, czemu na najlepsze mecze jestem poza domem... Ostatni raz nie wziąłem urlopu na turniej :/ bramka Hazarda jak dla mnie najpiękniejsza w turnieju póki co
@mekston poza tym obecny silnik Red bulla mocno eksploatuje mghu i mghk. Przynajmniej tak na początku sezonu mówiono. Także Red bulla mogą jeszcze czekać kary za dodatkowe części
3
Dzięki @EleanoR!
2
@Oskar00 ja mam wręcz taką nadzieję. Włosi stanowią monolit. Mam nadzieję, że ten, jak to się mówi, najsłabszy mecz na turnieju mają już za sobą.
1
Jeżeli ktoś pokusi się o typowanie mistrza przy takiej lewej stronie drabinki to musi być albo szalony, albo mieć trzecie oko. Para finałowa może być bardzo bardzo niespodziewana.
6
Carrasco słaba zmiana. Szpaku podniecony bardziej niż w meczu naszych przy stanie 2:2. Ech, nie da się go słuchać już od wielu lat.
2
Nie no Eden jak mogłeś :(
2
@adi7adi8 ale nie na ludzi, co to to nie
13
To teraz porównajcie ten komentarz do tego, co na mikrofonie wyczyniał wczoraj PAN Rafał Wolski. No szczym do ludzi.
1
Tiboooo, jak tys mi zaimponował...
0
@clyde beznadziejny to Ty jesteś...
Sory, musiałem, stary wywiad z YT mi się przypomniał :D
1
@Stagiryta hehłem aż mi Pepsi nosem poszła xD
1
Ale kopnął z całej pety Ronaldo
1
Czemu on alderweld mówi ciągle xD
1
@koksik2700 Portugalia gra chamsko jak Real z nami za Mou
2
@Qexi ta ta taa.. skamieliny
1
@BorzyKrzys od paru lat mnie drażni gumiś jeden... Kiedyś był materiałem na sędziowski top
4
@Rust_Cohle a rodzinka jaka musi być dumna, ogólnie najbliżsi
2
Chyba Belgia przesadza z tym bronieniem
3
Poczekał, ale chyba za bardzo poczekał xD
2
Jest okazja, była okazja, świetna Żota
0
@avanes może pozycją na boisku :D
3
@Esteban_ przede wszystkim naprawdę świetny w kadrze jest
5
X minut nadziei Portugalczyków na wyrównanie, a kto wie może nawet i ja strzelenie drugiej bramki. No tak, bo Belgia to tam pozbawiona nadziei już. Jaki to beton komentatorski jest...
1
@IMBALEO w 200 nawet
0
@PawkoFCB a która apka to ta z meczami??
2
Ach ten alderweld tyle lat już szpakowi łamie język
3
K.rwa na tym sport tvp pl reklamy chodzą lodzio miodzio, ale o meczu zapomnij. Grrr, czemu na najlepsze mecze jestem poza domem... Ostatni raz nie wziąłem urlopu na turniej :/ bramka Hazarda jak dla mnie najpiękniejsza w turnieju póki co
1
@MarFan o wiele ładniej grają
0
@mekston poza tym obecny silnik Red bulla mocno eksploatuje mghu i mghk. Przynajmniej tak na początku sezonu mówiono. Także Red bulla mogą jeszcze czekać kary za dodatkowe części
3
@zadafcb dłużej niż jakby go tankowali :D
0
Ferrari na oponach z białym paskiem wygląda obłędnie, tak klasycznie.