3

Dzięki @EleanoR!

2

@Oskar00 ja mam wręcz taką nadzieję. Włosi stanowią monolit. Mam nadzieję, że ten, jak to się mówi, najsłabszy mecz na turnieju mają już za sobą.

1

Jeżeli ktoś pokusi się o typowanie mistrza przy takiej lewej stronie drabinki to musi być albo szalony, albo mieć trzecie oko. Para finałowa może być bardzo bardzo niespodziewana.

6

Carrasco słaba zmiana. Szpaku podniecony bardziej niż w meczu naszych przy stanie 2:2. Ech, nie da się go słuchać już od wielu lat.

2

Nie no Eden jak mogłeś :(

2

@adi7adi8 ale nie na ludzi, co to to nie

13

To teraz porównajcie ten komentarz do tego, co na mikrofonie wyczyniał wczoraj PAN Rafał Wolski. No szczym do ludzi.

1

Tiboooo, jak tys mi zaimponował...

0

@clyde beznadziejny to Ty jesteś...
Sory, musiałem, stary wywiad z YT mi się przypomniał :D

1

@Stagiryta hehłem aż mi Pepsi nosem poszła xD

1

Ale kopnął z całej pety Ronaldo

1

Czemu on alderweld mówi ciągle xD

1

@koksik2700 Portugalia gra chamsko jak Real z nami za Mou

2

@Qexi ta ta taa.. skamieliny

1

@BorzyKrzys od paru lat mnie drażni gumiś jeden... Kiedyś był materiałem na sędziowski top

4

@Rust_Cohle a rodzinka jaka musi być dumna, ogólnie najbliżsi

2

Chyba Belgia przesadza z tym bronieniem

3

Poczekał, ale chyba za bardzo poczekał xD

2

Jest okazja, była okazja, świetna Żota

0

@avanes może pozycją na boisku :D

3

@Esteban_ przede wszystkim naprawdę świetny w kadrze jest

5

X minut nadziei Portugalczyków na wyrównanie, a kto wie może nawet i ja strzelenie drugiej bramki. No tak, bo Belgia to tam pozbawiona nadziei już. Jaki to beton komentatorski jest...

1

@IMBALEO w 200 nawet

0

@PawkoFCB a która apka to ta z meczami??

2

Ach ten alderweld tyle lat już szpakowi łamie język

3

K.rwa na tym sport tvp pl reklamy chodzą lodzio miodzio, ale o meczu zapomnij. Grrr, czemu na najlepsze mecze jestem poza domem... Ostatni raz nie wziąłem urlopu na turniej :/ bramka Hazarda jak dla mnie najpiękniejsza w turnieju póki co

1

@MarFan o wiele ładniej grają

0

@mekston poza tym obecny silnik Red bulla mocno eksploatuje mghu i mghk. Przynajmniej tak na początku sezonu mówiono. Także Red bulla mogą jeszcze czekać kary za dodatkowe części

3

@zadafcb dłużej niż jakby go tankowali :D

0

Ferrari na oponach z białym paskiem wygląda obłędnie, tak klasycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?