1

Ale ten Kowal się postarzał xD

1

@PlanetFCB makgajwer

3

@Michal03 tweet byłby jak złoto

1

Ktoś w pierwszej połowie Lidla, że Angole płaczki, ciągle się kładą. Szczerze mówiąc powiedziałem sobie meh, jakbyśmy nie wiem co grali. Ale teraz naprawdę zaczyna to kładzenie się wkur...ć

1

@Chlebej GRAFIKA NVIDIA

2

@draxidox miałeś mnie w pierwszej połowie, nie będę kłamał.

1

Kocham reklamy "szpszentów" w elektromarketach. Android TV, 4K UHD, SREBRNA RAMKA!!! :O

1

Ludzie, ale dno, aż mnie oczy bolą...
Ale serio, spojówki mam jakieś napuchnięte xD

1

@Mario96w no tu natrafiłem na jakis porachunek kartelowy. Gościowi wycinali serce żywcem, wcześniej go oskurowując, bo okazał strach o.O

0

@Transu96 e, nie dla mnie najwidoczniej.

1

Nie ma to jak nie mając żadnego doświadczenia, odpalić na pewnej stronie dział hard. Sam nie wiem, czego się tam spodziewałem. Rany jeszcze w miarę znośne, ale oglądanie egzekucji, wiedząc, że to nie John Wick przyprawia (przynajmniej mnie) o zawroty głowy...

1

@Mario96w jakby to było jakbym się na zmianę czasu prawie nie spóźnił do pracy :/

2

Człowiek właśnie skończył BioShock infinite. Łojojooooj, co to była za gra :o Już lizałem ściany, zakamarek po zakamarku, śmietnik po śmietniku, a i tak nie zebrałem wszystkich nagrań głosowych :x Szkoda, że nie spolszczone na PS. Na szczęście w trakcie dialogu idzie zapauzować i wygooglować nieznajome słówko ^^

1

@Comentateiro różnie dobrze panu Hamiltonowi można wytknąć hipokryzję. Jeździ sobie taki w krajach arabskich, w których za nic ma się prawa kobiet, a Lgbt kara się tam śmiercią, a wielce obrońca tychże postulatów z niego. Taki sam z niego pan obrońca środowiska i co tydzień uczestniczy w zbiorowym jego zanieczyszczaniu xD

0

@FCB24 masz kwarantannę do północy.

5

Pewnie wałkowaliście to tutaj cały dzień, ale patrząc na tweetera również zamieszczę swoje wypociny. Wielka chryja, że Lewy przyjął od prezydenta order. A co miał niby zrobić? Nie przyjąć? Czy to nie byłoby tak samo opowiedzeniem się za opozycją, swojego rodzaju strajkiem? Co by to zmieniło, gdyby odznaczał go Komorowski, Kwaśniewski czy ś.p. Kaczyński? Co by Lewy nie zrobił, i tak byłoby złe. Można go lubić, nie lubić, może być nam obojętny, ale według mnie Robert postąpił zupełnie słusznie, a przede wszystkim normalnie.
Następna sprawa to coś w stylu "kasjerek, lekarzy, pielęgniarzy nie odznaczają tylko elity". Ludzie, czy nasza rzeczywistość ma orbitować teraz wyłącznie wokół covidowego spie.dolenia, zero normalności, najważniejsza jest dzienna liczba zgonów i zakażeń, liczba zaszczepionych obywateli i komplikacje z pozyskaniem szczepionki. Nic innego już się nie liczy. Nie wychodzimy na dwór, nie chodzimy do kin, teatrów, restauracji, na wydarzenia sportowe, na siłownię, nie spotykamy się że znajomymi i najbliższymi. Odbierzmy więc sobie do tego prawo do rozrywki. Najlepiej w ogóle popełnijmy zbiorowe sudoku, bo życie nie ma już sensu, tylko covid i lockdowny się liczą...

9

Taka ciekawostka. W dzień katastrofy smoleńskiej Barcelona grała z Realem na Bernabeu. Teraz, po 11 latach dokładnie 10.04, również w sobotę, drużyny znów się spotkają w Madrycie. Ot, nic nie wznosząca do naszego życia, acz ciekawa analogia :)

2

Czy godzina 21:00 to oficjalny czas odrywania najbliższego klasyku?

2

Dest czasem za bardzo aż drybluje, ale imponuje tym, że się nie patyczkuje. Jest szansa, to drybluję, jest szansa, to strzelam. Tak to się robi. W sumie Alba też ostatnio strzela z czego popadnie...

5

@KSSniper ja bym mu dzisiaj brameczkę życzył

3

Jak ja nie rozumiem tych aplikacji streamingowych. Człowiek wykupuje te eleveny, canal plusy, lecą reklamy, sranie w banie przed meczem, wszystko git, kopnęli piłkę ze środka boiska i już pierwsza ścinka. I tak całą połowę. Skończyła się połowa, zacięło się jeszcze na powtórce strzału Desta i piękne reklamy piwska czy innego sts można oglądać.

0

@clyde moja mama zaraziła się ode mnie, objawy przyszły równo po tygodniu

0

@lukaszbarca15 to nie jest żaden ranking, tylko zestawienie wybranych przez Ciebie zawodników, prawda? Jeśli nie to zapomniałeś o Zlatanie.

0

@FrankliN7 @Gappeq no zupełnie jak na zejściu. Kolega mówił

0

@wojopancer hm, nigdy tego tak nie diagnozowałem

61

Też miewacie takie nagłe przypływy pozytywnego myślenia? Takie 10-15 minut, w których czujecie, że moglibyście przenieść górę, a potem nic... Mija ochota na cokolwiek.

26

Jak ja lubię takie wypowiedzi. Zero kontraktów tylko "ta sytuacja, takie warunki, szczegóły nie wyglądały tak jak byśmy chcieli" i tyle. Nie wiemy ani jaka sytuacja, jakie warunki, jakie szczegóły, nic. Ot papka medialna.

10

Dobra tam, pierdu pierdu, nie spinamy się proszem państwa. Gratki dla Realu, udokumentowali przewagę i tyle. Trudniejszy rywal ich zweryfikuje, ale dziś to oni zweryfikowali Atalantę. Wsio...

3

A według mnie powinieneś się wstydzić spojrzeć w lustro.

0

@kkbarca wiedziałem, że taki kadr ktoś znajdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?