4

Pjanić, Jezu. Wszystko w tym meczu było okej, ale ten Pjanić to oficjalne rzucenie rękawic.

4

Ja wiem kochani, że emocje, ale jakby łysy chciał to Mingueza też mógł dostać drogą żółtą w ciągu 5 minut. Nie twierdzę, że nie popełnił błędu nie wyrzucając Kurzawy, ale my też mogliśmy już grać w 10.

0

To co, dziś Mbappe na 1:0 z karniaczka i Messi z hattrickiem?

0

@Barca1922 oksymoron - taki środek stylistyczny

0

Szkoda, że daliśmy sobie aż 4 władować. 3:0 jeszcze brzmi w miarę realnie. 4:0 czy 5:1 to już abstrakcja.
No, jeszcze 5:2 brzmi w miarę realnie, ale nie nastawiam się...

1

Koszulka jak z bazarku co się u nas co niedzielę rozkłada :)

5

Benzema, ja Cię dziś szanuję. W sensie zawsze szanuję, ale dziś wiele bardziej :D

2

@xparix no gdzie, jak? Jest pomyłką, klaunem i parodystą, bo piłkarzowi Osasuny wyszło przyjęcie życia, więc trzeba go sprzedać.

0

Bardzo fajny mecz Barcelony, ale ja też przyznam, że dobre zawody arbitra. Kartki dla naszych "zasłużone", a przede wszystkim podobać się mogło to, że sędzia podejmował z piłkarzami dialog, tłumaczył (chyba wystarczająco jasno) czemu przewinienie zostało, bądź nie, odgwizdane.

Trzeba też przyznać, że Osa potrafiła wymienić czasami kilka fajnych podań, dobrze się ustawiali w obronie, a naszym po maratonie z Sevillą, zakończonym dogrywką chyba brakowało czasami pary na ostatnich metrach. No nic, cieszymy się ze zwycięstwa na stadionie, który niejednokrotnie, w złotych latach był dla nas kłopotliwym terenem.

0

Ufff... Chyba skorupka pękła

0

Myślę, że nie komentowałbym tego meczu lepiej, bo dałoby się zarzucić mi stronnictwo. Niemniej, komentator często narzuca widzowi jakiś tok myślenia i często na żyzny grunt, jakim jest Janusz czy inny realowiec, którzy niekoniecznie rozpoznają piłkarza Barcelony po numerze na koszulce czy sylwetce i wychodzą potem kwiatki jak uefalona, varcelona itp, bo pan komentator nie zamierza powściągnąć jęzora, poczekać na to co pokaże powtórka PO 5 SEKUNDACH czy realizator na grafice.
Bo się uparłem na Busquetsa i mie nie ophodzi, powinien mjedź czerwonom!

7

A propos mojego komentarza o pier.oleniu kocopołów - oni nadal uważają, że Busquets wtedy dostał żółtą i prosi się teraz o czerwoną, a warto przypomnieć, że potężny PJANIČ jest na ławce....

3

Ach, laRambla. Jeden błąd Minguezy i już jest parodystą :)

5

Któryś już raz mam wrażenie, że mecz swoje, a komentatorzy na C+ swoje. Coraz gorzej się u nich mecze ogląda. Pedri fauluje "ocho, faul Busquetsa, nie pierwszy z resztą", faul i żółta kartka Umtitiego "ocho, doczekał się Busquets kartki, na szczęście w obwodzie jest Pjanic". I tak se Laboga chrzani kocopoły, a Ćwiąku nawet nie próbuje go poprawić czy wyprowadzić z błędu. Realizator pokazuje na grafice żółtko Umtitiego, a ci obaj dalej coś o piętrzących się błędach Busquetsa. Ostatnio też coś bredzili, nie pamiętam już, ale też z żonką marudziliśmy na Orłowskiego. Nie sądziłem, że kiedyś powiem, że C+ słucha się gorzej od Eleven.

4

Nie mam pojęcia, kim jest ta pani, ale na jej miejscu ubiegałbym się o status światka koronnego, w przeciwnym razie może ją dopaść seryjny samobójca...

7

Jakby ktoś z Barcelony do was dzwonił to ja też się oferuję, również ja zasadzie wolnego transferu

0

@Xavyol mówimy o wytrzymałości

1

@DaPi piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy

0

@hobart29 bardzo Panu dziękuję za tę garść cennych informacji

0

@MaziFCB Rakitic lubi to

1

Wczoraj miałem w sumie nadrabiać zaległości i ogrywać Metro. Cóż, ostatecznie wybrałem mecz :D

2

Jakim durniem, jakim głąbem trzeba być, żeby twierdzić, że Sevilla rozłożyła przed Barçą nogi. Ludzie, to był półfinał, kto niby rozkłada nogi w walce o finał? Jeszcze jakby to był mecz Barcelona - Girona decydujący o mistrzostwie Barcelony/Realu to mógłbym w to uwierzyć. Ewentualnie...

0

@fantom102 a jest taka opcja? Ile razy już ludzie proponowali.

3

@POLAK12345 od tego oni są. Od tego są oni. Od tego są.

3

Wyrzucenie Minguezy? Od dawna jest już przyjęte, że jak karny, to nie czerwo. Faul nie był na bezpośrednią czerwoną. Od podwójnego karania się odchodzi. Dupy pękły w drugim miejscu :)

1

Ja bym chciał jakiś raport pomeczowy sędziego, żeby dowiedzieć się za co sypał tymi czerwonymi... @BarcaInfo?

0

To jest proszem Państwa partiZado!!

1

Możliwe, że odpadniemy, ale widzę, że robią najlepsze co mogą na dziś zaprezentować. Z drugiej strony, jeśli nie przejdą, będzie spory niedosyt, bo jakby więcej szczęścia, dokładności, to mogła już spokojnie trójka wpaść

1

Ale de Jonga wkur.ia ten pajac w żółtym :D

1

Ale bym takie 4:0 jak z Milanem chętnie zobaczył. Ależ Messi był wtedy naładowany. I Alba na pożegnanie wjeżdża z czwóreczką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?