To że piket wczoraj grał to jakiś absurd. Jak mamy dostawać takie baty to naprawdę wpuszczajmy dzieciaków. Z resztą oni chociaż by biegowo tak nie odstawali. A tak pan "pierwszy w kolejce do odejścia" ucina sobie z trenerem pogawędkę i po dwóch treningach ląduje w podstawowej 11 :)
Załączył mi się Jackowski. Ale obstawiać niestety nie umiem. W każdym razie wczuwam 0:1 między 13 a 15 minutą. Jak ktoś się nie boi, to dychę można postawić ;p
Dziwna sytuacja. Właśnie na telefonie wyświetliło mi się połączenie przychodzące. Wszystko spoko, ale wykonane było z mojego numeru. Zanim wyszedłem z podziwu, połączenie zakończono. Nie był to numer stacjonarny, bo przerwy były co 3 cyfry, a zawsze w takich przypadkach kierunkowy jest oddzielany. Z resztą nie znam kierunkowego +79... Ktoś ma jakieś wytłumaczenie?
@krych4100 dlatego czepiam się niepotrzebnego narażania go, tym bardziej, że wymienił może z 10 podań, nie zrywał się do piłki ani nie wchodził w kontakt z przeciwnikiem
@JarekS może nie siedzieć, ale ja np nie bardzo rozumiem tej zmiany wczoraj. Lubię naszego Ludwiczka, ale mając w pamięci to jak kruchy bywa Dembele, wystawianie go wczoraj przy takim wyniku stwarzała ryzyko niepotrzebnej kontuzji, która pewnie byłaby mu(trenerowi) wypominana przez następny rok. Na szczęście komar wczoraj jakoś się wielce nie angażował i unikał jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikami.
Żałośnie wygląda jak piłkarz pada w ten sposób jak zawodnik Valencii przy interwencji Carvajala. Normalnie umar. Carva mu co najwyżej o hitboxa tam zahaczył, ale poumierać trzeba
@Ghotti jak 360, był w modzie to w sklepie nie wiedziałem co kupić, mając stówkę w kieszeni, taki był wybór na półkach. We wszystko chciało się zagrać. Potem przesiadłem się na PS4, okej, wybór też jest, ale jest to wybór często między grami, których nie zamierzam kupić. To co chciałem, ograłem raz dwa, parę platyn wpadło, ale co to za frajda jak teraz tych stówek w kieszeni jest dużo więcej niż za dzieciaka, a nic ciekawego do kupienia nie ma...
Staram się bardzo wierzyć w dobry rezultat z peesże. Trochę ich wtopa z ManU mnie nastraja pozytywnie. Gdyby zagrali maksymalnie ostrożnie (jak to tylko możliwe) i wcisnąć im że dwie w Paryżu. Będzie można wtedy wierzyć w awans. Przejście dalej to nie tylko duży prestiż, ale i niezbędna w tej chwili kasa...
Piekielnie trudno będzie wygrać tego potwora. Kto będzie miał najwięcej farta z kontuzjami, ten zwiększy swoje szanse. No i raczej będzie trzeba jakieś rozgrywki potraktować po macoszemu.
4
Obawiam się, że z obecną kadrą zrobiłaby się jeszcze bardziej betonowa paczka amigosów
0
Czyli jeszcze jeden blamaż sobie obejrzał
11
To że piket wczoraj grał to jakiś absurd. Jak mamy dostawać takie baty to naprawdę wpuszczajmy dzieciaków. Z resztą oni chociaż by biegowo tak nie odstawali. A tak pan "pierwszy w kolejce do odejścia" ucina sobie z trenerem pogawędkę i po dwóch treningach ląduje w podstawowej 11 :)
0
No no no, ale mamy parę stoperów
0
Załączył mi się Jackowski. Ale obstawiać niestety nie umiem. W każdym razie wczuwam 0:1 między 13 a 15 minutą. Jak ktoś się nie boi, to dychę można postawić ;p
0
@Abominacja gdzie? :O
1
@amanter uuu, iluminati
0
@Denver @4drian0 o, to jest całkiem ciekawe, muszę odebrać następnym razem
1
Dziwna sytuacja. Właśnie na telefonie wyświetliło mi się połączenie przychodzące. Wszystko spoko, ale wykonane było z mojego numeru. Zanim wyszedłem z podziwu, połączenie zakończono. Nie był to numer stacjonarny, bo przerwy były co 3 cyfry, a zawsze w takich przypadkach kierunkowy jest oddzielany. Z resztą nie znam kierunkowego +79... Ktoś ma jakieś wytłumaczenie?
0
@krych4100 dlatego czepiam się niepotrzebnego narażania go, tym bardziej, że wymienił może z 10 podań, nie zrywał się do piłki ani nie wchodził w kontakt z przeciwnikiem
0
@JarekS kwestia jednego chamskiego wejścia i wypada jak Neymar.
0
@JarekS może nie siedzieć, ale ja np nie bardzo rozumiem tej zmiany wczoraj. Lubię naszego Ludwiczka, ale mając w pamięci to jak kruchy bywa Dembele, wystawianie go wczoraj przy takim wyniku stwarzała ryzyko niepotrzebnej kontuzji, która pewnie byłaby mu(trenerowi) wypominana przez następny rok. Na szczęście komar wczoraj jakoś się wielce nie angażował i unikał jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikami.
2
@Yosemite im się oczy otworzą, jak Benzemie się zamkną
0
Żałośnie wygląda jak piłkarz pada w ten sposób jak zawodnik Valencii przy interwencji Carvajala. Normalnie umar. Carva mu co najwyżej o hitboxa tam zahaczył, ale poumierać trzeba
0
@Ghotti jak 360, był w modzie to w sklepie nie wiedziałem co kupić, mając stówkę w kieszeni, taki był wybór na półkach. We wszystko chciało się zagrać. Potem przesiadłem się na PS4, okej, wybór też jest, ale jest to wybór często między grami, których nie zamierzam kupić. To co chciałem, ograłem raz dwa, parę platyn wpadło, ale co to za frajda jak teraz tych stówek w kieszeni jest dużo więcej niż za dzieciaka, a nic ciekawego do kupienia nie ma...
0
@Qaz123 ale że czym Ci dziś zawinił?
0
@NaFazieHitman hmm, no to sporo zmienia. Więc cholernie dobrym rezultatem byłoby zwycięstwo z czystym kontem
3
@Nano22 epoka lodowcowa lepsza ;)
2
Staram się bardzo wierzyć w dobry rezultat z peesże. Trochę ich wtopa z ManU mnie nastraja pozytywnie. Gdyby zagrali maksymalnie ostrożnie (jak to tylko możliwe) i wcisnąć im że dwie w Paryżu. Będzie można wtedy wierzyć w awans.
Przejście dalej to nie tylko duży prestiż, ale i niezbędna w tej chwili kasa...
0
@FCMichalo już widzę jak uznają gola strzelonego barkiem :)
4
@FafitFCB a najśmieszniejsze jest to, że lwy nie mieszkają w dżungli
3
Kocham patrzeć na te skrzywione pyski w studiu ilewen w przerwach, gdy Barcelona podołała w pierwszej połowie :)
1
W ciągu 20 sekund zdążyliśmy się dowiedzieć, że dziś gra wicemistrz, któremu kubeł zimnej wody dopiero co wylała na głowę Sevilla. Ach eleven :)
0
@Bogan doprawdy nie rozumiem o co ludziom z tym q zamiast g chodzi...
0
@Chakalaka powiem tak. W punkt ;p
1
Właśnie skończyłem 3-ci sezon "Rozczarowanych". Boże wincyj!!! Co za pustka...
2
Ależ to Atletico męczy bułę w każdym meczu. A mimo to coś zawsze wcisną... Yhhh
1
Piekielnie trudno będzie wygrać tego potwora. Kto będzie miał najwięcej farta z kontuzjami, ten zwiększy swoje szanse. No i raczej będzie trzeba jakieś rozgrywki potraktować po macoszemu.
2
@Zoker no jasne, że nie. Na końcu i tak zesra się podatnik. Jedyna słuszną telewizja nam zostanie niedługo.
0
Gdzie oglądacie SB? Bo na TVP reklam niestety nie puszczają