0

Ciekawe czy taki Lewy rozważałby w ogóle przyjść w takie barcelońskie bagno i zaryzykować - zostać kimś na miarę Ronaldinho albo sczeznąć poza pierwszą czwórką La Liga

0

@Admin030 nie żartuj, że Dembele znów umar...

0

Piekło zamarzło

0

10 minut do końca. No, jak dobrze pójdzie to może ze 2 akcje przeprowadzą!

1

Dembuz nie strzela łatwych goli ;)

0

Dobra, dawać do PSG, jedziemy z nimi

0

"strata punktów nie wchodzi w grę"
Najwięcej co mogę dać to 1:1 odrabiane w męczarniach

0

Zastanawiam się tylko dlaczego my się na sobie mścimy i patrzymy na tę błazenadę.

1

@Kubusek^^ usuwasz tylko z urządzenia

1

@PatrychoO a prosem Panaaa. Bo ja po włosku nie umie :(

22

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę całej społeczności fcbarca.com przepysznej wigilijnej kolacji w gronie najbliższych, aby te święta były dla wszystkich chwilą oddechu od tego, czym uraczył nas rok 2020 oraz dużo sił w roku nadchodzącym. Pod choinką zaś Recigaru, Sambucolu, kluczyków do nowej Škody, Samsunga, iRobota i zwycięskiego kuponu w lotto :)

9

Ale by było miło, gdyby Milan wreszcie wrócił na tron Serie A

0

Trzymajcie kciuki, nie oglądam!

0

Czy ktoś wie, dlaczego akcja Cyberpunka to akurat 2077rok? Jest to jakoś zakorzenione w tym nurcie? Ten rok ma jakieś znaczenie w całej fantastyce? Czy po prostu kaprys twórców? Jeśli rok ma związek wyłącznie z fabułą gry i tam zostaje to wyjaśnione to proszę tylko o ewentualne potwierdzenie, bez szczegółów :)

4

@Szakalaka12369 ale kto mu tu broni dobrze grać, brać grę na siebie, trafiać w bramkę zza pola karnego? Już nawet presji nie powinien takiej odczuwać, bo i ludzie go często chwalili, i kibiców na trybunach nie ma. Sam sobie psuje zabawę.

2

@sebasek99 ja już to przechodziłem, oddawałem nawet osocze. Dla mnie to jest nielogiczne - moją krwią ratują innych, ale ja sam "muszę" się zaszczepić. No pędzę.

1

@pazio23 dorwałem ostatnio za 10zł watch dogs. Wiedziałem, że ludzie to hejtowali no ale za dyszke? Ależ jestem w szoku jakie to fajne. Piękne animacje postaci, fabuła jako taka, jak na 6-letnią grę grafika w pytę. Model jazdy skopany, ale to jest pomijalne. No i wydarzenia online, jak włamanie do świata innego gracza, żeby go zhackować i nie dać się wykryć lub odwrotnie - bronić się przed hackerem. Dla mnie bomba!

Edit. Jest to również świetna piaskownica. Zabawki dają mnóstwo możliwości wykonania misji. Polecam, messiah10

2

"Mary's Boychild Jesus Christ was Born on Christmas Day"
Ale sobie skubaniutki to wymyślił. Wziął i urodził się w Boże Narodzenie. Spryciarz.

3

I tyle moi mili. Jeżeli będziemy grać w przyszłym sezonie w LM to będzie fuks przez duże F, U, K, S. Brak skuteczności i wylewy w obronie. Dodatkowo nie wiem ile czasu straciliśmy na pozwalanie piłce opuścić boisko, zamiast szybko nawet wycofać. Dest pozwala piłce wyjść, z autu i tak rzuca do Araujo na środek boiska. Trincao pozwala piłce opuścić boisko - sędzia kończy mecz. Ja nigdy nie rozumiem tego pozwalania piłce wyjść nawet gdy jest możliwość się przy niej utrzymać. Ile czasu wtedy upłynie... Ech. Cierpliwości Wam wszystkim i sobie życzę na te nadchodzące święta i zbliżający się nowy rok.

15

Urugwajczyk jest, bramka po sytuacyjnym strzale nożycami jest. Tylko nazwisko na koszulce się nie zgadza

3

Araujo załączył tryb Rivaldo

1

To w końcu wyrównał czy pobił? Bo widzę opinie ekspertów na dole są podzielone

3

Stoi Mingueza z piłką na aucie i nie chu chu nie ma komu tego rzucić, o co tu chodzi...

0

@GeFcIo ja kupiłem, pograłem, a teraz czekam na fixy. Nie hejtuję, daję im czas. Żadnej złotówki nie żałuję. Ale ludzi rozumiem, nie każdy musi być pier.oloną oazą spokoju, zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu xD

0

@dan27pro zero złoty, zero pienć groszy

3

@kerouac ja zacząłem omijać stronę do dnia meczu...

2

Kochani admini. Takie pytanko bez złośliwości, bez żółci. Reklamy. Naprawdę? Na każdej podstronie? Po każdym odświeżeniu? To musi to to tak? Ja naprawdę Sambucolu nie potrzebuję, a tak się złożyło, że iRobota już mam. To już nawet nie jest upierdliwe. To jest nieeleganckie.

0

@Hosh nikt tak dobrze nie przetestuje gierki jak gracze po premierze. I chyba z tego założenia wyszli. Panowie, panie, jest fatalnie, ale już nie zdążymy tego wszystkiego naprawić. Wielu błędów jesteśmy świadomi, robimy day one patch, następny po kilku dniach, a dalej na bieżąco z feedbacku :x
Czuję, że załatają to wszystko szybko, ale niesmak zostanie na zawsze.

2

@Sulimo jeśli na kanapce to musisz zjeść w miarę szybko. Zrobiona do pracy i zjedzona za 4-5 godzin, traci swoją "kremowość"... Nie wiem czy tłuszcz z kremu przesiąka w chleb i robi się mało puszysty i staje się suchy czy jak, ale na świeżo smakuje wybornie.

0

"Poza tym Messi zagrał na wysokim poziomie, patrząc z perspektywy zwykłego piłkarza." Otóż to, siedzę ostatnio i patrzę na niego nie jak na cheatera tylko po prostu trybik w maszynie i uważam, że jak na "po prostu piłkarza" grał z Sociedad znakomicie i każdy inny zawodnik zebrałby pochwały. Jak na Messiego tak se, ale Messi też człowiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?