Ciekawe czy taki Lewy rozważałby w ogóle przyjść w takie barcelońskie bagno i zaryzykować - zostać kimś na miarę Ronaldinho albo sczeznąć poza pierwszą czwórką La Liga
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę całej społeczności fcbarca.com przepysznej wigilijnej kolacji w gronie najbliższych, aby te święta były dla wszystkich chwilą oddechu od tego, czym uraczył nas rok 2020 oraz dużo sił w roku nadchodzącym. Pod choinką zaś Recigaru, Sambucolu, kluczyków do nowej Škody, Samsunga, iRobota i zwycięskiego kuponu w lotto :)
Czy ktoś wie, dlaczego akcja Cyberpunka to akurat 2077rok? Jest to jakoś zakorzenione w tym nurcie? Ten rok ma jakieś znaczenie w całej fantastyce? Czy po prostu kaprys twórców? Jeśli rok ma związek wyłącznie z fabułą gry i tam zostaje to wyjaśnione to proszę tylko o ewentualne potwierdzenie, bez szczegółów :)
@Szakalaka12369 ale kto mu tu broni dobrze grać, brać grę na siebie, trafiać w bramkę zza pola karnego? Już nawet presji nie powinien takiej odczuwać, bo i ludzie go często chwalili, i kibiców na trybunach nie ma. Sam sobie psuje zabawę.
@sebasek99 ja już to przechodziłem, oddawałem nawet osocze. Dla mnie to jest nielogiczne - moją krwią ratują innych, ale ja sam "muszę" się zaszczepić. No pędzę.
@pazio23 dorwałem ostatnio za 10zł watch dogs. Wiedziałem, że ludzie to hejtowali no ale za dyszke? Ależ jestem w szoku jakie to fajne. Piękne animacje postaci, fabuła jako taka, jak na 6-letnią grę grafika w pytę. Model jazdy skopany, ale to jest pomijalne. No i wydarzenia online, jak włamanie do świata innego gracza, żeby go zhackować i nie dać się wykryć lub odwrotnie - bronić się przed hackerem. Dla mnie bomba!
Edit. Jest to również świetna piaskownica. Zabawki dają mnóstwo możliwości wykonania misji. Polecam, messiah10
I tyle moi mili. Jeżeli będziemy grać w przyszłym sezonie w LM to będzie fuks przez duże F, U, K, S. Brak skuteczności i wylewy w obronie. Dodatkowo nie wiem ile czasu straciliśmy na pozwalanie piłce opuścić boisko, zamiast szybko nawet wycofać. Dest pozwala piłce wyjść, z autu i tak rzuca do Araujo na środek boiska. Trincao pozwala piłce opuścić boisko - sędzia kończy mecz. Ja nigdy nie rozumiem tego pozwalania piłce wyjść nawet gdy jest możliwość się przy niej utrzymać. Ile czasu wtedy upłynie... Ech. Cierpliwości Wam wszystkim i sobie życzę na te nadchodzące święta i zbliżający się nowy rok.
@GeFcIo ja kupiłem, pograłem, a teraz czekam na fixy. Nie hejtuję, daję im czas. Żadnej złotówki nie żałuję. Ale ludzi rozumiem, nie każdy musi być pier.oloną oazą spokoju, zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu xD
Kochani admini. Takie pytanko bez złośliwości, bez żółci. Reklamy. Naprawdę? Na każdej podstronie? Po każdym odświeżeniu? To musi to to tak? Ja naprawdę Sambucolu nie potrzebuję, a tak się złożyło, że iRobota już mam. To już nawet nie jest upierdliwe. To jest nieeleganckie.
@Hosh nikt tak dobrze nie przetestuje gierki jak gracze po premierze. I chyba z tego założenia wyszli. Panowie, panie, jest fatalnie, ale już nie zdążymy tego wszystkiego naprawić. Wielu błędów jesteśmy świadomi, robimy day one patch, następny po kilku dniach, a dalej na bieżąco z feedbacku :x Czuję, że załatają to wszystko szybko, ale niesmak zostanie na zawsze.
@Sulimo jeśli na kanapce to musisz zjeść w miarę szybko. Zrobiona do pracy i zjedzona za 4-5 godzin, traci swoją "kremowość"... Nie wiem czy tłuszcz z kremu przesiąka w chleb i robi się mało puszysty i staje się suchy czy jak, ale na świeżo smakuje wybornie.
"Poza tym Messi zagrał na wysokim poziomie, patrząc z perspektywy zwykłego piłkarza." Otóż to, siedzę ostatnio i patrzę na niego nie jak na cheatera tylko po prostu trybik w maszynie i uważam, że jak na "po prostu piłkarza" grał z Sociedad znakomicie i każdy inny zawodnik zebrałby pochwały. Jak na Messiego tak se, ale Messi też człowiek.
0
Ciekawe czy taki Lewy rozważałby w ogóle przyjść w takie barcelońskie bagno i zaryzykować - zostać kimś na miarę Ronaldinho albo sczeznąć poza pierwszą czwórką La Liga
0
@Admin030 nie żartuj, że Dembele znów umar...
0
Piekło zamarzło
0
10 minut do końca. No, jak dobrze pójdzie to może ze 2 akcje przeprowadzą!
1
Dembuz nie strzela łatwych goli ;)
0
Dobra, dawać do PSG, jedziemy z nimi
0
"strata punktów nie wchodzi w grę"
Najwięcej co mogę dać to 1:1 odrabiane w męczarniach
0
Zastanawiam się tylko dlaczego my się na sobie mścimy i patrzymy na tę błazenadę.
1
@Kubusek^^ usuwasz tylko z urządzenia
1
@PatrychoO a prosem Panaaa. Bo ja po włosku nie umie :(
22
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę całej społeczności fcbarca.com przepysznej wigilijnej kolacji w gronie najbliższych, aby te święta były dla wszystkich chwilą oddechu od tego, czym uraczył nas rok 2020 oraz dużo sił w roku nadchodzącym. Pod choinką zaś Recigaru, Sambucolu, kluczyków do nowej Škody, Samsunga, iRobota i zwycięskiego kuponu w lotto :)
9
Ale by było miło, gdyby Milan wreszcie wrócił na tron Serie A
0
Trzymajcie kciuki, nie oglądam!
0
Czy ktoś wie, dlaczego akcja Cyberpunka to akurat 2077rok? Jest to jakoś zakorzenione w tym nurcie? Ten rok ma jakieś znaczenie w całej fantastyce? Czy po prostu kaprys twórców? Jeśli rok ma związek wyłącznie z fabułą gry i tam zostaje to wyjaśnione to proszę tylko o ewentualne potwierdzenie, bez szczegółów :)
4
@Szakalaka12369 ale kto mu tu broni dobrze grać, brać grę na siebie, trafiać w bramkę zza pola karnego? Już nawet presji nie powinien takiej odczuwać, bo i ludzie go często chwalili, i kibiców na trybunach nie ma. Sam sobie psuje zabawę.
2
@sebasek99 ja już to przechodziłem, oddawałem nawet osocze. Dla mnie to jest nielogiczne - moją krwią ratują innych, ale ja sam "muszę" się zaszczepić. No pędzę.
1
@pazio23 dorwałem ostatnio za 10zł watch dogs. Wiedziałem, że ludzie to hejtowali no ale za dyszke? Ależ jestem w szoku jakie to fajne. Piękne animacje postaci, fabuła jako taka, jak na 6-letnią grę grafika w pytę. Model jazdy skopany, ale to jest pomijalne. No i wydarzenia online, jak włamanie do świata innego gracza, żeby go zhackować i nie dać się wykryć lub odwrotnie - bronić się przed hackerem. Dla mnie bomba!
Edit. Jest to również świetna piaskownica. Zabawki dają mnóstwo możliwości wykonania misji. Polecam, messiah10
2
"Mary's Boychild Jesus Christ was Born on Christmas Day"
Ale sobie skubaniutki to wymyślił. Wziął i urodził się w Boże Narodzenie. Spryciarz.
3
I tyle moi mili. Jeżeli będziemy grać w przyszłym sezonie w LM to będzie fuks przez duże F, U, K, S. Brak skuteczności i wylewy w obronie. Dodatkowo nie wiem ile czasu straciliśmy na pozwalanie piłce opuścić boisko, zamiast szybko nawet wycofać. Dest pozwala piłce wyjść, z autu i tak rzuca do Araujo na środek boiska. Trincao pozwala piłce opuścić boisko - sędzia kończy mecz. Ja nigdy nie rozumiem tego pozwalania piłce wyjść nawet gdy jest możliwość się przy niej utrzymać. Ile czasu wtedy upłynie... Ech. Cierpliwości Wam wszystkim i sobie życzę na te nadchodzące święta i zbliżający się nowy rok.
15
Urugwajczyk jest, bramka po sytuacyjnym strzale nożycami jest. Tylko nazwisko na koszulce się nie zgadza
3
Araujo załączył tryb Rivaldo
1
To w końcu wyrównał czy pobił? Bo widzę opinie ekspertów na dole są podzielone
3
Stoi Mingueza z piłką na aucie i nie chu chu nie ma komu tego rzucić, o co tu chodzi...
0
@GeFcIo ja kupiłem, pograłem, a teraz czekam na fixy. Nie hejtuję, daję im czas. Żadnej złotówki nie żałuję. Ale ludzi rozumiem, nie każdy musi być pier.oloną oazą spokoju, zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu xD
0
@dan27pro zero złoty, zero pienć groszy
3
@kerouac ja zacząłem omijać stronę do dnia meczu...
2
Kochani admini. Takie pytanko bez złośliwości, bez żółci. Reklamy. Naprawdę? Na każdej podstronie? Po każdym odświeżeniu? To musi to to tak? Ja naprawdę Sambucolu nie potrzebuję, a tak się złożyło, że iRobota już mam. To już nawet nie jest upierdliwe. To jest nieeleganckie.
0
@Hosh nikt tak dobrze nie przetestuje gierki jak gracze po premierze. I chyba z tego założenia wyszli. Panowie, panie, jest fatalnie, ale już nie zdążymy tego wszystkiego naprawić. Wielu błędów jesteśmy świadomi, robimy day one patch, następny po kilku dniach, a dalej na bieżąco z feedbacku :x
Czuję, że załatają to wszystko szybko, ale niesmak zostanie na zawsze.
2
@Sulimo jeśli na kanapce to musisz zjeść w miarę szybko. Zrobiona do pracy i zjedzona za 4-5 godzin, traci swoją "kremowość"... Nie wiem czy tłuszcz z kremu przesiąka w chleb i robi się mało puszysty i staje się suchy czy jak, ale na świeżo smakuje wybornie.
0
"Poza tym Messi zagrał na wysokim poziomie, patrząc z perspektywy zwykłego piłkarza." Otóż to, siedzę ostatnio i patrzę na niego nie jak na cheatera tylko po prostu trybik w maszynie i uważam, że jak na "po prostu piłkarza" grał z Sociedad znakomicie i każdy inny zawodnik zebrałby pochwały. Jak na Messiego tak se, ale Messi też człowiek.