0

@kuz właśnie to mi nie pasuje zawsze tylko nie umiałem tego nazwać. Za czym to czeka, jak Dembuz na ze 40 m^2 wolniej powierzchni?

1

Dobra, koniec żartów. Biorę młego Arturka na ręce!

6

@MesQueUnClub96 pozostaje zadać kluczowe pytanie. Skąd rząd wziął, żeby "artyści" dostali?

0

@barcelonaLM Niderlandy!!

4

@Ratamahatta Zlatan gdzie nie pójdzie, zawsze sobie poradzi. On nie musi mieć kolesi za plecami. To on jest kolesiem.

0

@joloskyy to nie teorie spiskowe tylko uzasadniony całkowity brak zaufania do rządzących.

2

@IronSanHybrid chciałbym móc w Polsce kupić dostęp do jakiejś amerykańskiej stacji, która ma prawa do "całej" Barcelony...

3

@IronSanHybrid wygląda jak wygenerowany losowo komentarz z randomowego pitolenia foliarzy.

1

@Rust_Cohle noo i pewnie wypłaszczyłem krzywą ;)

0

@Joe_Pesci no i co mi dał ten dystans? Co mi dała maseczka na mordzie gdy opuszczałem dom? Jak covida przyniosła szwagierka z podstawówki. Dzięki Mati! Pomogło!

0

@Encore pewnie 1500 razy ktoś już pytał, ale idzie to gdzieś obejrzeć?

2

@daniel32778 obawiam się, że to może być pięta Achillesowa :(

2

Nie spodziewałem się, że brak smaku może być tak dołujący na dłuższą metę...

0

@Criss18Barca platynka wbita. Trochę drewniane sterowanie. Ale tak to wyborna gra

3

@Mario96w a jak Pan Jezus powiedział?

3

@FafitFCB ja Panu @Coutinho007 dziękuję

6

@Dembouz1899 a kto nas będzie oszczędzał jak wtopimy? Cały świat ma z nas bekę, to czemu mamy nie odgryźć się, gdy nadarza się szansa?

2

@NeroTFP patrząc jak odpadliśmy w następnej rundzie to psu na budę ta remontada

8

Podziękujcie mi, nie oglądałem

0

@Wojtah a niech przyjadą, ja się nigdzie nie wybieram, nigdzie mi nie śpieszno :D

1

@tommyVERceti no bym musiał jakieś prowo robić

1

Drodzy koronowicze. Czy robicie sobie selfiki przez te durną apke kwarantanna domowa? Bez jaj, że ja będę komuś swoje zdjęcia wysyłał

3

@arasz1819 a kogo na LS wtedy?

0

@Kluivert_P Andre Gomes v2

0

@ObiektywnyKibic121 halo halo, na grzybach trzeba szybko, żeby somsiad złodziej nie ukradł co lepszych miejscówek

3

Ależ VAR nie zadecydował tylko zakomunikował. Sędzia sam podjął decyzję, wręcz postanowił naocznie to sprawdzić, więc o co chodzi? Wzorowe użycie systemu VAR.

1

@BarcaInfo to zajebiście. Kolano jest tak posranym miejscem, że nie wiadomo czy w ogóle do takiej formy wróci

3

@Janiama ja to się zastanawiam jak taki redaktor może sobie w twarz spojrzeć stojąc przed lustrem

0

Dortmund produkuje bardzo szybkich zawodników oststnio

0

@messicocacola klasyczna Sevilla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?