O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Cavani, Ibrahimović, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona, Queens Park Rangers
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 12124
  • Polecenia 65426

Komentarze

0

@TheNekro94 A dziękuję!

No piwko to jest ciekawa propozycja i warta wdrożenia w życie :D

3

Dokładnie 6 lat temu reprezentacja Polski pokonała Brazylię i została siatkarskim mistrzem świata!!!

Piękny to był turniej, oj piękny! :D

1

Maszyna ruszyła.

3

Został mi jedynie Real Madryt na kuponie, także już na pewno weekend zakończy się miłym akcentem.

0

@Rewolucja123 O ile w przypadku Liverpoolu się zgodzę, że nawalili piłkarze, to w przypadku porażki z Romą, to w dużej mierze wina Valverde. Wyjście z zachowawczym nastawieniem i bronieniem wyniku było pomysłem Ernesto. Tak jak brak reakcji na wydarzenia boiskowe. Zrobienie trzech zmian w 81, 86 i 86 minucie ( z czego dwie, gdy było już 3-0), w sytuacji, gdy Roma rozbijała nas piłkarsko i mentalnie, to był jawny kryminał.

Niemniej, zgodzę się, że Valverde powinien ubiegłoroczny sezon dograć do końca, skoro już go zostawili.

Zobacz wszystkie

203

"PILNE: Zarząd Barcelony konsekwentnie próbuje skontaktować się z Leo Messim, ale dzwoniąc do niego za każdym razem odbiera jego syn - Mateo, mówi „Hala Madrid” i odkłada słuchawkę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

151

Jakub Kulesza (Konfederacja):
- Niezależność prezydenta Dudy polega na tym, że nic od niego nie zależy.

150

Niepracująca sąsiadka z trójką dzieci i niepracującym konkubentem, zostawili garnek na piecu i wyszli z domu. W efekcie, spalili całą kuchnię i połowę pokoju. Oczywiście, w mieszkaniu socjalnym. Przy okazji zginął również ich pies. W nagrodę MOPS dał im zapomogę, nowe mieszkanie, a także obiecał urządzić lokum. A ja, za to, że sam wziąłem sprawy w swoje ręce i założyłem firmę, w podzięce dostaję podwyżkę ZUS-u.

Rząd wychowuje ludzi na nierobów. Co za patologiczna sytuacja.

145

"Osoby prowadzące działalność gospodarczą zapłacą w 2020 roku składki o 9,7% wyższe niż w roku 2019. Tym samym, comiesięczna danina na rzecz ZUS wyniesie prawie 1500 zł".

Dzięki PiS. Kolejna dobra zmiana. To nagroda za to, że biorę sprawy w swoje ręce i nie czekam, aż ktoś mnie zatrudni. Ale co tam! Lepiej rozdać leniwym i nieodpowiedzialnym, którzy siedzą w domach i się nie przepracowują, czekając na zbawienie. Nie ma ani jednego racjonalnego powodu za tym, aby rozdawać publiczne pieniądze, poza "bo tak". Dramat.

137

André Villas-Boas niszczy PSG po wczorajszym zwycięstwie Olympique Marsylia:

„Tuchel po meczu powiedział do mnie: 'Powinieneś grać na loterii' [sugerując, że miałem wielkie szczęście - przyp. red], odpowiedziałem, 'A Ty grałeś na loterii po meczu z Atalantą?'

Gratulacje dla piłkarzy za to osiągnięcie. Nie wolno nam zapominać, że w historii Clasicos są dwa różne okresy. Jeden zanim Katar kupił PSG, a drugi po tym zakupie. To prawda, mieli 10 lat dominacji, ale musieli w to zainwestować 1,5 miliarda euro. Okazywali wiele radości, gdy wygrywali z Marsylią, aby nadać wagę temu, co robią w lidze, ale celem Kataru jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów, a puchar za zwycięstwo w Champions League jest we Francji w jednym miejscu, w Marsylii!”