@DejMian111 jakbym miał się przejmować za każdym razem przy przeziębieniu brakiem smaku i węchu to bym wykitował ;) Spokojnie, to jest uporczywe, ale do przeżycia
@Prezes_sycylijczyk wiedźmin jest piękny, ale przypuszczam, że trafia do mnie, bo nie jest przetłumaczony. Rozumiemy go tak jak autor chciał. Potwornie podobają mi się tam takie naturalne wtrącania się w wypowiedź między rozmówcami czy liczne dygresje, gdy postać coś opowiada. Jednak wiele wydarzeń jest po prostu oparta na czymś, na jakichś baśniach, bajaniach. Uniwersum Tolkiena jest natomiast stworzone od podstaw, przez dziesięciolecia. Śródziemie jest olbrzymie, każda postać jest niemal namacalna - tak autentyczna. No i nie można zapomnieć o stworzeniu od podstaw dwóch języków. Tolkien po prostu przesadził, ale w pozytywnym znaczeniu.
@Hushovt nawet nie wiem czy wypada w ogóle coś pisać :D tym bardziej, że autor sam pisze, że to nie jego jakaś tam opinia, a stwierdza fakt. W tym wypadku mamy fakt nieautentyczny :x
0
Neuer jaka piętka :D
Ach te smutne oczy ROBERTA LEWANDOWSKIEGO
33
I takie wyjaśnienie rozumiem
0
Suarez mogłeś nożycami...
1
Śmieją się z La Rambli, a kawiarenka nie wczytuje komentarzy
0
@tristan87 odpowiedź poniżej ;)
A w sumie nade mną :x
0
Coś mi się zdaje, że w TVP szybko będą mieli Borka dosyć
0
@kamilo0066 days since last terrorist attack in Europe: 0
0
@Statistics no właśnie ja też pytałem, nawet bym coś dorzucił, ale komu? gdzie? jak?
0
@Barca1992 u mnie strona nie jest pewna ile tu jestem :(
0
@joloskyy kibicowanie?
2
@arraco mam wrażenie, że nabrał siły, nie daje się przestawiać jak chłoptaś
1
@BarcaInfo tak było
0
@pax wow, dałbym że 2 herby gdyby się dało za taką analizę. Że się Panu chciało!
1
@marcin62 masz link do samej zrzutki? Aż wpłacę.
1
@Gwyn dużo sił życzę. Ja sobie dziś wmawiam, że nie mam kataru i czasem pomaga :D ale łeb zaraz pęknie
0
Rammstein w lipcu może mieć gdzie się rozłożyć :D
0
Griezmann. Przesadziłem z facepalmem, trafiłem w nos o.O
1
Dest jak odgrywa to chociaż głowę podnosi, robi to lekko, a nie z całej siły byle wstrzelić w 16
0
Ciasno, to nie są warunki dla Dembele póki co. Zobaczymy, może jak wkradnie się zmęczenie, to zrobi się dla niego więcej miejsca
2
@AlexDark00 on chyba pozwolenia na zakończenie budowy nie może uzyskać xD
1
@ObiektywnyKibic121 błąd w matrixie. Nie wyjeżdżaj z miasta.
0
Czyżby Griezmann został nowym amigosem?
4
"A se wezmę przyjmę piłę z wysokości 2 metrów piętą, co mi szkodzi"~Zlatan
5
Cadiz zadziwił mnie już w meczu z Bilbao, który wygrali kończąc w 9. Mogą namieszać w tym sezonie ziomeczki
0
Aachhh, Zlatan!
0
@DejMian111 jakbym miał się przejmować za każdym razem przy przeziębieniu brakiem smaku i węchu to bym wykitował ;) Spokojnie, to jest uporczywe, ale do przeżycia
4
@Prezes_sycylijczyk wiedźmin jest piękny, ale przypuszczam, że trafia do mnie, bo nie jest przetłumaczony. Rozumiemy go tak jak autor chciał. Potwornie podobają mi się tam takie naturalne wtrącania się w wypowiedź między rozmówcami czy liczne dygresje, gdy postać coś opowiada. Jednak wiele wydarzeń jest po prostu oparta na czymś, na jakichś baśniach, bajaniach. Uniwersum Tolkiena jest natomiast stworzone od podstaw, przez dziesięciolecia. Śródziemie jest olbrzymie, każda postać jest niemal namacalna - tak autentyczna. No i nie można zapomnieć o stworzeniu od podstaw dwóch języków. Tolkien po prostu przesadził, ale w pozytywnym znaczeniu.
7
@Hushovt nawet nie wiem czy wypada w ogóle coś pisać :D tym bardziej, że autor sam pisze, że to nie jego jakaś tam opinia, a stwierdza fakt. W tym wypadku mamy fakt nieautentyczny :x
1
@clyde amen bozi trzeba zrobić
0
@Brosik trzciną zaś kołysze