@IronSanHybrid to jest nienormalne, że gość, które te same ekipy kosił w koszulce, która zamiast granatowych miała białe paski, a teraz nagle "nie potrafi". Myślę, że potrafi, ale nie wiem jak takiej osobie pomoc
@IronSanHybrid nie zgodzę się z tym Griezmannem. Nigdy go nie broniłem, ale dziś mi go było szkoda. Nie żal, a szkoda po prostu. Nie wierzę za nic w świecie, że mu się nie chce, albo że ma wylane. Umiejętności też mu nie odmowie, bo chciałbym być taki słaby.
No nic, mimo słabej postawy nadal z ciekawością czekam na następny mecz. Bo widać, że jak chcą to potrafią. I nawet się cieszę, że tak wcześnie dzisiaj :)
Hah, czyli Laskowski potwierdził, Messi jest pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola w 3 pierwszych kolejkach CL i wszystkie z karnego. @MesQueUnClub96
1
@mr_robot więc jak zaczniemy wykorzystywać chociaż połowę z tych 20 okazji, które sobie tworzymy, możemy z nimi rywalizować ;)
0
Dobra, czas na ten lepszy w ostatnich latach klasyk.
0
@MaTt_BarcaFan porównuję Griezmanna z Eto'o a co? Piszesz o zmarnowanych setkach to podaję przyklad piłkarza, który marnował ich na pęczki.
1
@MaTt_BarcaFan to Eto'o powinien zostać usunięty z annałów tego klubu jak tak sobie przypomnieć ile on setek zepsuł
0
@AlexDark00 i jak zawsze początek mieliby bombowy, gdyby nie nieskuteczność
0
@IronSanHybrid to jest nienormalne, że gość, które te same ekipy kosił w koszulce, która zamiast granatowych miała białe paski, a teraz nagle "nie potrafi". Myślę, że potrafi, ale nie wiem jak takiej osobie pomoc
4
@IronSanHybrid nie zgodzę się z tym Griezmannem. Nigdy go nie broniłem, ale dziś mi go było szkoda. Nie żal, a szkoda po prostu. Nie wierzę za nic w świecie, że mu się nie chce, albo że ma wylane. Umiejętności też mu nie odmowie, bo chciałbym być taki słaby.
6
Z całego towarzystwa najbardziej żal mi Claudio
0
Mamy 4 z przodu, wliczając Albę, lewonożnych. To jest jakieś niedopatrzenie czy taktyka?
0
Jakie sito z tyłu, Boże. Gramy w przewadze. Taki szczegół.
5
Ja naprawdę nie wiem co tu ludzie widzą w Trincao. No gość mnie jeszcze nigdy nie przekonał. Gdzie tu są dociągnięcia?
0
@AlexDark00 a do kogo przepraszam Alba kierował podanie? xD
1
Messi wszedl i Alba już się zes.ał
7
W obronie mamy zestaw 2:8. To przecież nie może działać...
5
No nic, mimo słabej postawy nadal z ciekawością czekam na następny mecz. Bo widać, że jak chcą to potrafią. I nawet się cieszę, że tak wcześnie dzisiaj :)
8
@NaFazieHitman co powinienem tu zobaczyć?
0
@DonAndresFCB jest wersja Barcelony?
0
@masq mów mi Krzysztof
0
@cules100pro aaaa. Czyli to wada? xD
1
A Kijowie dostaniemy oklep. W środkowej Europie Barca zawsze gra srakę :)
6
O ile tak słabą Barcelonę przychodzi nam oglądać już od wielu wielu spotkań, tak Messiego tak słabego jak w tym sezonie nie widziałem.
1
Celem nadrzędnym Barcelony w polu karnym przeciwnika jest nie stracić piłki. Ręcy opadają...
6
Neshcheret się nie przejmuj, i tak jesteś kocur!
0
Szkoda szczempić ryja :)
0
Hah, czyli Laskowski potwierdził, Messi jest pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola w 3 pierwszych kolejkach CL i wszystkie z karnego. @MesQueUnClub96
1
@JaroCoach i gdzie ta przestrzeń jak cały czas w środku jest 7 zawodników w białych strojach?
0
A Benzema to co tam sobie smaruje w tej reklamie nivei?
0
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku.
1
Nie chciałbym wyjść na ignoranta niepoprawną pisownią, więc napiszę tylko, że bramkarz Dynama się ładnie wykazuje
0
@MesQueUnClub96 no nic, ma jeszcze 3 mecze, żeby wyśrubować ten wynik xd