0

@BlaseR9 dokładnie, xboxik już się uruchamia

1

@Nihas czy to będzie przechwalanie się, jeśli powiem, że jutro odbieram kolekcjonerkę?

Myślałem o figurce pop silverhanda albo jakimś małym zestawie z lego, bo ostatnio ogląda lego masters na tvn, ale jestem pewny, że będzie komentowane "omujbosze jacy wy dziecinni, weście jusz dorośnijcie"

0

@Encore dostałem z pracy cały komplet, bo wiedzieli, że idziemy na swoje wreszcie i przyda siem "na nową kuchnię, hehe"

0

@demsi1707 jutro odbieram kolekcjonerkę, ale chyba jej nie rozpakuję, a sprzedam za rok jakiemuś zapaleńcowi

0

Co dla żony na gwiazdkę? Jest nerdem, więc kupiłem szklankę w kształcie trofki z PlayStation, ale to jest pierdołka. Ma ktoś pomysł na jeszcze jakiś drobiazg?

0

@Guffi szczepionka raczej też nie jest dożywotnia

0

@KrystianR stare chińskie przysłowie mówi, że rasizm jest w jedną stronę

0

@Nihas a ozdrowieńcy?

1

Boże, jaka szkoda...

0

Russell po prostu jedno wielkie WOW

0

@SiSenior zacipują nas

0

Nie oglądałem od początku F1. Co z bolidem Leclerca i co odstawił mój holenderski faworyt?

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9326931#comment-9326931 taki tam mój autorski komentarz z wtorku ;)

0

0

Ludziska, olejcie to, po co się denerwujecie. Buty ładnie umyć, bo Mikołaj nic nie przyniesie ;) ich życie, ich wstyd, myślicie że Clement czy Mingueza nie mają poczucia spapranej roboty? Odpalcie jakieś dobre filmidło najlepiej i tyle ;)

0

@Barca1992 nam się oczy otworzą

14

Spieprzyli nam mikołajki, no co tu dużo mówić xD

0

Messi te piłki prostopadłe naprawdę za mocne gra

0

Lenglet nie ogarnął, że w drugą stronę strzela

0

P O T Ę Ż N Y Cadiz

0

@ViscaBarca123 jeśli chodzi o liczbę minut, przebilem Cię - 17610

0

Ach tam, kolejny przegląd tweetów od tych samych osób na TVP Sport :D

0

@Cobra303 nie za każde podanie, a za fakt, że czuje piłkę przy tej miażdżącej liczbie minut, którą otrzymał w tym sezonie

2

@Catalanian1991 ciężko rozgrywać jak Xavi czy Iniesta jak się grało 53 minuty w sezonie

28

Mam olbrzymią nadzieję, że cierpliwość Puiga wyjdzie mu i nam na plus. Że jeszcze przekona do siebie rudego, a jak nie jego to że wytrzyma do ewentualnego następcy. Mnie typ przekonuje w każdym meczu, w którym w mniemaniu trenera zasłużył na kilkuminutowe ochłapy. Dej Boże...

0

@robsesh dobrze pamiętam, że może się poszczycić nawet golem z Realem?

27

-Masz ziomeczku, strzelaj
-Nie niee, ty strzelaj kolego
-Ależ skąd, proszę
-Naprawdę, przyjacielu, nalegam
-Och, cała przyjemność po mojej stronie

2

Ależ słychać po uderzeniu i oczywiście widać po samym locie piłki, że Dembele ma konkretne "kopyto"

0

@Zip z drugiej strony mecze z takimi rywalami po prostu trzeba wysoko wygrywać i to rezerwami. Więc chyba w tej materii jest co chwalić

0

@Cwaniak4 czejndż maj majnd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?