@Nihas czy to będzie przechwalanie się, jeśli powiem, że jutro odbieram kolekcjonerkę?
Myślałem o figurce pop silverhanda albo jakimś małym zestawie z lego, bo ostatnio ogląda lego masters na tvn, ale jestem pewny, że będzie komentowane "omujbosze jacy wy dziecinni, weście jusz dorośnijcie"
Co dla żony na gwiazdkę? Jest nerdem, więc kupiłem szklankę w kształcie trofki z PlayStation, ale to jest pierdołka. Ma ktoś pomysł na jeszcze jakiś drobiazg?
Ludziska, olejcie to, po co się denerwujecie. Buty ładnie umyć, bo Mikołaj nic nie przyniesie ;) ich życie, ich wstyd, myślicie że Clement czy Mingueza nie mają poczucia spapranej roboty? Odpalcie jakieś dobre filmidło najlepiej i tyle ;)
Mam olbrzymią nadzieję, że cierpliwość Puiga wyjdzie mu i nam na plus. Że jeszcze przekona do siebie rudego, a jak nie jego to że wytrzyma do ewentualnego następcy. Mnie typ przekonuje w każdym meczu, w którym w mniemaniu trenera zasłużył na kilkuminutowe ochłapy. Dej Boże...
0
@BlaseR9 dokładnie, xboxik już się uruchamia
1
@Nihas czy to będzie przechwalanie się, jeśli powiem, że jutro odbieram kolekcjonerkę?
Myślałem o figurce pop silverhanda albo jakimś małym zestawie z lego, bo ostatnio ogląda lego masters na tvn, ale jestem pewny, że będzie komentowane "omujbosze jacy wy dziecinni, weście jusz dorośnijcie"
0
@Encore dostałem z pracy cały komplet, bo wiedzieli, że idziemy na swoje wreszcie i przyda siem "na nową kuchnię, hehe"
0
@demsi1707 jutro odbieram kolekcjonerkę, ale chyba jej nie rozpakuję, a sprzedam za rok jakiemuś zapaleńcowi
0
Co dla żony na gwiazdkę? Jest nerdem, więc kupiłem szklankę w kształcie trofki z PlayStation, ale to jest pierdołka. Ma ktoś pomysł na jeszcze jakiś drobiazg?
0
@Guffi szczepionka raczej też nie jest dożywotnia
0
@KrystianR stare chińskie przysłowie mówi, że rasizm jest w jedną stronę
0
@Nihas a ozdrowieńcy?
1
Boże, jaka szkoda...
0
Russell po prostu jedno wielkie WOW
0
@SiSenior zacipują nas
0
Nie oglądałem od początku F1. Co z bolidem Leclerca i co odstawił mój holenderski faworyt?
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9326931#comment-9326931 taki tam mój autorski komentarz z wtorku ;)
0
@katalonczyk987 emp
0
Ludziska, olejcie to, po co się denerwujecie. Buty ładnie umyć, bo Mikołaj nic nie przyniesie ;) ich życie, ich wstyd, myślicie że Clement czy Mingueza nie mają poczucia spapranej roboty? Odpalcie jakieś dobre filmidło najlepiej i tyle ;)
0
@Barca1992 nam się oczy otworzą
14
Spieprzyli nam mikołajki, no co tu dużo mówić xD
0
Messi te piłki prostopadłe naprawdę za mocne gra
0
Lenglet nie ogarnął, że w drugą stronę strzela
0
P O T Ę Ż N Y Cadiz
0
@ViscaBarca123 jeśli chodzi o liczbę minut, przebilem Cię - 17610
0
Ach tam, kolejny przegląd tweetów od tych samych osób na TVP Sport :D
0
@Cobra303 nie za każde podanie, a za fakt, że czuje piłkę przy tej miażdżącej liczbie minut, którą otrzymał w tym sezonie
2
@Catalanian1991 ciężko rozgrywać jak Xavi czy Iniesta jak się grało 53 minuty w sezonie
28
Mam olbrzymią nadzieję, że cierpliwość Puiga wyjdzie mu i nam na plus. Że jeszcze przekona do siebie rudego, a jak nie jego to że wytrzyma do ewentualnego następcy. Mnie typ przekonuje w każdym meczu, w którym w mniemaniu trenera zasłużył na kilkuminutowe ochłapy. Dej Boże...
0
@robsesh dobrze pamiętam, że może się poszczycić nawet golem z Realem?
27
-Masz ziomeczku, strzelaj
-Nie niee, ty strzelaj kolego
-Ależ skąd, proszę
-Naprawdę, przyjacielu, nalegam
-Och, cała przyjemność po mojej stronie
2
Ależ słychać po uderzeniu i oczywiście widać po samym locie piłki, że Dembele ma konkretne "kopyto"
0
@Zip z drugiej strony mecze z takimi rywalami po prostu trzeba wysoko wygrywać i to rezerwami. Więc chyba w tej materii jest co chwalić
0
@Cwaniak4 czejndż maj majnd