O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaucho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1664
  • Liczba komentarzy 482
  • Polecenia 1163

Komentarze

8

I to są wywiady, które lubię czytać do końca. Proste pytania, proste i szczere odpowiedzi bez większych kalkulacji oraz strachem przed opinią innych.
Pique i Luis Enrique w tym aspekcie są najlepsi. Ja to szanuję.

1

@Mysliwy przecież możesz wyemigrować, zmienić obywatelstwo nawet z czasem a aktualnego się zrzeknąć, lepiej dla Ciebie i dla Narodu, który zwyczajnie takich nie potrzebuje, bo niestety, z takim nastawieniem lepiej nie będzie. Ja ze względu na korzenie mam podwójne obywatelstwo, przebywałem poza krajem jakiś czas ale jest różnica między tym że kocham Polskę, a nienawidzę większość rządzących tych krajem co jest różnicą. Mam nadzieję że to co napisałeś zwyczajnie pod wpływem emocji odnośnie aktualnego stanu naszego kraju. Pamiętaj że wszędzie dobrze gdzie nas niema, a jak mawiał Piłsudski: "Naród wspaniały, tylko ludzie ku*&y.

0

@max1982 trzeba by u sąsiadów zapytać, mają w tym dobre doświadczenie tylko teraz żeby do nich wjechać trzeba mieć aktualne badania Covid więc trochę komplikują :D

0

przepraszam ale chciałem zapytać bo nie zauważyłem dzis posta z nowym tweetem w punkt od Tuska - czy takowy już się pojawił? bo czegoś ewidentnie dziś tu zabrakło..

0

Zobacz wszystkie

106

uwaga dla drażliwych, czarny humor:
Pjanic ma Koronavirusa-w koncu coś pozytywnego w Barcelonie.

37

Jeremy Mathieu kończy karierę, przez wielu swego czasu krytykowany, jednak solidny piłkarz na swojej pozycji, owszem drętwy ale swoje zrobił, no i nie zapomnę jak z rzutu wolnego przycedził brameczkę!

31

i na to ojciec odpowiada: Frenkie!Kto się nie dziara ten fujara :D !

30

Valdes był zawsze narwany więc i forma przekazu specyficzna, ale stronił bym od wielkiego krytykowania go, bo tak naprawdę nie wiadomo ile w tym wszystkim racji jest.

28

nafukany, jak jego ojciec musiał być przy tym wywiadzie...
kto myśli inaczej-nie zna się na piłce
osoby, które go krytykują-nie znają się na piłce
kto nie lubi kokainy-nie zna się na piłce..