O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaucho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 2803
  • Liczba komentarzy 3596
  • Polecenia 9840

Komentarze

2

pomijając fakt że Lewandowski jest w dołku z formą to można to jakoś zaakceptować, ale jak widzę jak on w ostatnim czasie gestykuluje po każdym zagraniu nawet udanym kolegów to mnie strasznie irytuje. Wszystko na nie, przykład piękne wykończenie Raphinhi nożycami a Lewy macha łapami ze jemu nie próbował podać. No żal.
Poza tym ważne 3 pkt i do przodu!Vamos

2

0

@pt9 45c to już dużo, cóż zobacze bo ja na szosowym jak trzeba i po bruku pójdę

0

jeździ ktoś gravelem? chce zmienić szosę na inną ale zaczynam myśleć czy na nasze drogi moze jednak gravel nie lepszy? do terenu osobno mam mtb ale na zastanawiam się ma szosę czy nie spróbować gravelem. wygoda pewno wieksza na dłuższe trasy a czy średnia prędkość duzo mniejsza?

1

@regatta52 mialem 159 sportwagon w wersji TI na ori 19tkach i wielu innych 1.9Jtd z mapa na ok 180ps :)

Zobacz wszystkie

100

oczywiście że to wspaniały obrońca...ale to ostatnie zdanie nie do końca: "nie ma napastnika, który byłby w stanie go przedryblować."...
https://www.youtube.com/watch?v=JeRzd8VvD0o

89

Życie bywa bardzo przewrotne i niesprawiedliwe. Pewna bardzo mi bliska osoba, półtorej roku temu usłyszała ze ma raka. Jeszcze końcówkę ostatniego sezonu La Ligi oglądaliśmy razem, mimo iz już ciężko mu było te 90min wytrzymać...dziś rano odszedł i zwyczajnie bardzo ciężko mi się z tym będzie pogodzić tym bardziej że był bardzo dobrym człowiekiem, który każdemu pomagał a siebie stawiał na końcu...szanujcie siebie swoich bliskich i się badajcie bo życie jest krótsze niż myślimy. przepraszam ale musialem to gdzieś napisać.

70

@ronni37 a no kolega chce nam przekazać, że za kolejny rok, słowa i fakty które teraz są nam wmawiane, mogą okazać się tak samo wiarygodne jak w przykładzie podanym wyżej...ale w chwili ich wypowiadania, każdy kto zachce wątpić w te słowa, jest uważany za spiskowca, foliarza, wariata...

70

i teraz porównajmy sobie formę fizyczną takiego Lewandowskiego, którego mało kto chce, a takiego Suareza..

69

@Zoker czyli zawsze jednym był Evra, a drugim ten kto z nim gadał, więc u nas zostaje Puig...

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?