Ok, trochę człowiek ponarzekał na komentatorów, na sędziego, ale jedno Realowi trzeba oddać. Są naprawdę szybcy w wyprowadzeniu piłki do kontry. Przejście z obrony do ataku trwa 4-5 sekund. Jednak, tak samo jak u nas, czegoś w tym wszystkim brakuje i wykończenie pozostawia wiele do życzenia.
Wiedz, że oglądasz mecz na eleven, jeżeli komentator w kontekście przewinienia gracza Realu wypomina przewinienie gracza Barcelony sprzed ch. wie ilu meczów :)
Zna się ktoś na androidach? Po aktualizacji do 11 Messenger z uporem wyświetla mi się z lewej strony ekranu. Za każdym razem resetuje pozycję dymków do lewej strony choćbym nie wiem gdzie go ustawił przed wyłączeniem. Da się to jakoś zmienić? Przecież ja nie jestem leworęczny i jedną ręką ciężko choćby dosięgnąć do lewej krawędzi ekranu i to praktycznie w sam narożnik
@Coutinho007 1500 razy wolałem Arthura nawet w opcji rezerwowego na ostatnie pół godziny niż Miralema. Matko co to w ogóle za wymiana? Co nam to dało? Arthur chociaż piłek nie tracił i umiał grać na jeden kontakt...
@!34RC3!_0N4 co może napawać optymizmem? Na pewno fakt, że gramy to co gramy sporymi rezerwami. Oby tylko sam powrót Pique nie przyspawał nagle Araujo do ławki, a jeśli już to Lengleta.
Oby tylko nasz Fati wrócił i odbudował formę, bo po takiej kontuzji niejeden przestawał błyszczeć
Staram się sobie tłumaczyć, że ospałość była spowodowana trzema dogrywkami z rzędu oraz perspektywą meczu z Bilbao w niedzielę. Reakcja na straconego gola była znakomita i tym się można pocieszać. Potwierdzałoby to przypuszczenie, że grali na pół gwizdka.
0
@Coutinho007 po bardzo cienkim lodzie stąpasz z tym asfaltem ;p
3
Widać, że Dembele strasznie się zraża po każdej nieudanej akcji, przez co z każdą następną wygląda gorzej. Coś tu musi w głowie siedzieć ...
2
Ale to bilbało drażni... Nic się po faulu przed golem nie nauczyli? A Lahoza już miałem chwalić, ale znów mu się chaos włączył
0
@priest9999 jednakowoż młodzieży potrzebny jest lider, który potrafi naprostować co bardziej leniwych
0
Jak myślicie, taki Zlatan byłby w stanie wstrząsnąć naszą szatnią? Zaszczepić pasję młodziakom?
0
@paweldunajecfcb toy story ;)
1
Jeżeli któraś z tych drużyn ma jeszcze swoją tożsamość to jest to Arsenal. MU gra ch. wie co. Zupełnie jak nasza reprezentacja :)
2
Aż się boję co na to Rivaldo :o
4
No no, Levante nie tylko wygrało, ale zrobiło to naprawdę w przyjemnym dla oka stylu. Brawo!
Przynajmniej do jutra możemy się cieszyc
0
@kuz kolejny łamaniec językowy po Zinedowi Zinedanowi?
4
Ok, trochę człowiek ponarzekał na komentatorów, na sędziego, ale jedno Realowi trzeba oddać. Są naprawdę szybcy w wyprowadzeniu piłki do kontry. Przejście z obrony do ataku trwa 4-5 sekund. Jednak, tak samo jak u nas, czegoś w tym wszystkim brakuje i wykończenie pozostawia wiele do życzenia.
2
Leon to jakiś zaginiony brat Vasqueza chyba
0
@Bobo25 i w tym momencie zbroja została zabrudzona od środka :)
0
Warto uważnie obserwować to spotkanie. Być może Levante ma jeszcze jakąś perełkę, którą moglibyśmy podkraść :)
0
@Bobo25 no pewnie, już starczy. Każdemu się zdarza komuś wyjechać z łokcia czy zagrać ręką pod polem karnym rywala. Normalna normalka.
0
A więc potwierdzone, kataloński sędzia obsłał zbroję i woli nie gwizdać przewinień Blancosów
65
Wiedz, że oglądasz mecz na eleven, jeżeli komentator w kontekście przewinienia gracza Realu wypomina przewinienie gracza Barcelony sprzed ch. wie ilu meczów :)
6
Przecież łokieć był jak byk. Czyżby sędzia bał się późniejszych podejrzeń o stronniczość, gdyż musiałby dać karnego Levante?
0
@VeB1899lukasz są apki, które czytają to co jest na obrazku, więc w ten sposób bym próbował
1
@Mario96w nie chce być winnym Twojej szkody, ale na 99% musisz użyć siły. Tylko tak z czuciem xD też się zawsze boję :D
0
@nieprzysiadalnosc ta starsza to prawie biały kruk
1
@nieprzysiadalnosc tak, istnieją dwie wersje, tak samo są 2 wersje piosenki "krąg życia"
0
Zna się ktoś na androidach? Po aktualizacji do 11 Messenger z uporem wyświetla mi się z lewej strony ekranu. Za każdym razem resetuje pozycję dymków do lewej strony choćbym nie wiem gdzie go ustawił przed wyłączeniem. Da się to jakoś zmienić? Przecież ja nie jestem leworęczny i jedną ręką ciężko choćby dosięgnąć do lewej krawędzi ekranu i to praktycznie w sam narożnik
1
@FC1899Barca ale Ronaldo ma te nogi, można pozazdrościć. Po 30 taka motywacja i forma
0
@Coutinho007 1500 razy wolałem Arthura nawet w opcji rezerwowego na ostatnie pół godziny niż Miralema. Matko co to w ogóle za wymiana? Co nam to dało? Arthur chociaż piłek nie tracił i umiał grać na jeden kontakt...
8
@4drian0 aż powstanie platforma łącząca abonamenty i mamy powtórkę z telewizji satelitarnej xD
0
@!34RC3!_0N4 co może napawać optymizmem? Na pewno fakt, że gramy to co gramy sporymi rezerwami. Oby tylko sam powrót Pique nie przyspawał nagle Araujo do ławki, a jeśli już to Lengleta.
Oby tylko nasz Fati wrócił i odbudował formę, bo po takiej kontuzji niejeden przestawał błyszczeć
3
@Coutinho007 nosz ku.wa mać, język w chromie mi się przestawił. Znów jakaś wtyczka się pewnie zainstalowała...
3
Staram się sobie tłumaczyć, że ospałość była spowodowana trzema dogrywkami z rzędu oraz perspektywą meczu z Bilbao w niedzielę. Reakcja na straconego gola była znakomita i tym się można pocieszać. Potwierdzałoby to przypuszczenie, że grali na pół gwizdka.
1
@jakub1906 a kto to panu tak... Pięknie wykończył xD