Widzę redakcja za punkt honoru stawia sobie wciskanie ludziom kitu, że Mingueza setki błędów popełnia i z nim w składzie Polski nie odbudujemy. Jeden klops mu się zdarzył, ludzie...
Nie zdziwię się, jak na przekór przejdziemy. Dla budżetu to dobrze, ale w następnej fazie znów jakiś Bayern i wstyd na całą Europę. PSG gra otwartą piłkę, ale potrafi popełnić babola w obronie. Nasi mogą mieć znacznie więcej miejsca niż z Levante. Tak jak mówię, dla kasy klubu przejście dalej byłoby dobre, ale jak mam znów patrzeć na 2:8 to nie wiem co wolę. Zakładając, że PSG nie zrobi 3:10
Nieskromnie się przyznam, że mam telefon Sony Xperia 1, dostałem od żony rok temu. Po co to mówię? Ano ten telefon ma taką dla niektórych wadę, dla niektórych zaletę. Otóż jest długi, ma proporcje 21:9. Dzięki temu widzę naszą pozycję w tabeli bez przewijania ekranu.
@bartekvisca rozmawiałem z kierowników jednego ze znanych sklepów elektronicznych. Cała ta otoczka wokół braku ps5 to bujda na resorach. Łatwiej można manipulować ceną, nie trzeba robić promocji, ludzie i tak kupią to co im się rzuci. Wszystko to są odgórne założenia. Aż żałuję, że cybera kupiłem na ps4, czyli jakby sam sobie predefiniowałem zakup ps5, jeśli chcę zobaczyć jak ta gra będzie wyglądać w przyszłym roku po łatce na next genach. Ewentualnie mogę kupić grę drugi raz na konsolę zielonych, bo patrząc na falstart, używki mogą mieć śmieszne ceny.
@Pikaczu nie wiem czy dobrze ująłem. Nie mając jeszcze świadomości, że kupiła, hejtowałem je, a potem się okazało, że dzień wczesniej (wiedziałem, że była w sklepie odebrać dla mnie prezent) wydała 300 zł w sklepie papierniczym. No i tak jej reakcja jak zacząłem marudzić na pióro koleżanki. Jak nie ona. Nie wiem w sumie co mogłoby w takim sklepie tyle kosztować, ale chciałbym być w błędzie
Przez przypadek dowiedziałem się co dostanę od żony na święta. Trafiła niestety jak kulą w płot. Żeby nie wyjść tu na niewdzięcznika nakreślę trochę sprawę: znajoma z pracy marudziła, że jej pióro nie pisze. Za pewne zmarzło na mrozie i to było powodem. Opowiedziałem o sytuacji żonie, troszkę podśmiechując się, że pióro to kompletnie nie moja bajka, że trzeba je odpowiednio trzymać, musiałbym całkowicie zmienić nawyki trzymania tym, czym piszę - pismo mam dosyć zgrabne, ale trzymam długopis bardzo nisko; że może wyschnąć i trzeba je zakrywać. Żona jakoś nie odpowiadała, wydawało mi się, że udawała zajętą naszym synkiem. Mamy wspólne konto pod hipotekę, więc zauważyłem wydane 303zł w sklepie papierniczym. No tak... I powiem szczerze, że zostałem tym zastrzelony. Skąd ten pomysł, tak często mawiałem, że pióro to atrybut ludzi raczej po 40 (albo biznesmenów, ale daleko mi do nich). Jestem całkowitym freakiem fizyki, matematyki, uwielbiam gry, książki. Pierdołki jak np. kulki newtona hipnotyzują mnie na długie minuty. A tu nagle jebs, pióro. Naprawdę nie wiem co mam jej powiedzieć i jak udawać, że mi się podoba, jak dopiero co na głos wyraźnie to hejtowałem. 300 zł to sporo jak na prezent, który ma wylądować w najciemniejszej szufladzie. I z pewnością tam wyląduje. Nie wiem tylko jakim cudem mój uśmiech ma być szczery czy chociażby na tyle dobrze zagrany, żeby nie widziała kwasu, jaki się we mnie przelewa. Jeśli dodatkowo zapłaciła za grawer to sprawa jest bez wyjścia. Jeśli nie to będę miał w przyszłości prezent dla kogoś, komu to się przyda.
A jak to jest u Was? Jak sobie radzicie z nietrafionymi podarkami? Była taka podekscytowana jak szła to kupić, ale teraz nie da się nawet udawać, że pękam z zadowolenia...
2
Widzę redakcja za punkt honoru stawia sobie wciskanie ludziom kitu, że Mingueza setki błędów popełnia i z nim w składzie Polski nie odbudujemy. Jeden klops mu się zdarzył, ludzie...
1
Dobra. Martynka zeszła xd
0
@DawidekFCB oglądam na eleven, ale powaga, sam to samo mówiłem... Po polsku tylko xD
0
Z Juve byłby karniaczek dla Ceera
0
Gol Alby a la David Villa
5
@Yosemite oznacz mnie przy następnej analizie
1
@Yosemite życzymy kolejnych 121 lat!
0
@masq czyli chrom wciągałeś ;p
0
@Stasik91 paaaanie, a rdza ty mazdy nie bierze?
0
@NeroTFP dałbym serduszko zamiast herbu
0
Nie zdziwię się, jak na przekór przejdziemy. Dla budżetu to dobrze, ale w następnej fazie znów jakiś Bayern i wstyd na całą Europę. PSG gra otwartą piłkę, ale potrafi popełnić babola w obronie. Nasi mogą mieć znacznie więcej miejsca niż z Levante. Tak jak mówię, dla kasy klubu przejście dalej byłoby dobre, ale jak mam znów patrzeć na 2:8 to nie wiem co wolę. Zakładając, że PSG nie zrobi 3:10
1
-no to nie widzisz jak oni grają?
-nieee... Nic nie widzę. Oj żebyś Wąski tak dobrze w piłkę grał.
0
@NeroTFP gdyby nie bandy, to wkulałby się na trybuny
0
Ter Stegen golnął do Lengleta czy mi się zdawało? xD
1
Alba myslal, że do 45 się rozpędzi :D
0
@adamt1996 czyli Griezmann też stworzył :D
0
Mansa już nie wiedzial w sumie za co się trzymać xD gardzę takimi grajkami...
88
Nieskromnie się przyznam, że mam telefon Sony Xperia 1, dostałem od żony rok temu. Po co to mówię? Ano ten telefon ma taką dla niektórych wadę, dla niektórych zaletę. Otóż jest długi, ma proporcje 21:9. Dzięki temu widzę naszą pozycję w tabeli bez przewijania ekranu.
0
Ale poszli z tą kontrą, wariaty
1
A my mieliśmy czelność na Lucho marudzić
1
@Hosh od jakiegoś czasu nie czytam tego jako akronim, tylko jak słowo...
2
MAtS. Przed stadionem to Twój pomnik powinien stać obok Kubali i Cruyffa
0
@LuisSalvano to się zgadza
0
@bartekvisca rozmawiałem z kierowników jednego ze znanych sklepów elektronicznych. Cała ta otoczka wokół braku ps5 to bujda na resorach. Łatwiej można manipulować ceną, nie trzeba robić promocji, ludzie i tak kupią to co im się rzuci. Wszystko to są odgórne założenia. Aż żałuję, że cybera kupiłem na ps4, czyli jakby sam sobie predefiniowałem zakup ps5, jeśli chcę zobaczyć jak ta gra będzie wyglądać w przyszłym roku po łatce na next genach. Ewentualnie mogę kupić grę drugi raz na konsolę zielonych, bo patrząc na falstart, używki mogą mieć śmieszne ceny.
0
Gratsy dla Realu. Z nami też Atleti grało padakę, ale my nawet zremisować nie potrafiliśmy. Tak się to robi.
1
@daniel32778 nic nie przebije długopisów bic ;) kartkę masłem wysmarujesz, a one i tak piszą
0
@Pikaczu nie wiem czy dobrze ująłem. Nie mając jeszcze świadomości, że kupiła, hejtowałem je, a potem się okazało, że dzień wczesniej (wiedziałem, że była w sklepie odebrać dla mnie prezent) wydała 300 zł w sklepie papierniczym. No i tak jej reakcja jak zacząłem marudzić na pióro koleżanki. Jak nie ona. Nie wiem w sumie co mogłoby w takim sklepie tyle kosztować, ale chciałbym być w błędzie
2
@Hawajczyk command and conquer red alert, pozdrawiam. Cyber leży w folii na półce :D
2
Przez przypadek dowiedziałem się co dostanę od żony na święta. Trafiła niestety jak kulą w płot. Żeby nie wyjść tu na niewdzięcznika nakreślę trochę sprawę: znajoma z pracy marudziła, że jej pióro nie pisze. Za pewne zmarzło na mrozie i to było powodem. Opowiedziałem o sytuacji żonie, troszkę podśmiechując się, że pióro to kompletnie nie moja bajka, że trzeba je odpowiednio trzymać, musiałbym całkowicie zmienić nawyki trzymania tym, czym piszę - pismo mam dosyć zgrabne, ale trzymam długopis bardzo nisko; że może wyschnąć i trzeba je zakrywać. Żona jakoś nie odpowiadała, wydawało mi się, że udawała zajętą naszym synkiem. Mamy wspólne konto pod hipotekę, więc zauważyłem wydane 303zł w sklepie papierniczym. No tak... I powiem szczerze, że zostałem tym zastrzelony. Skąd ten pomysł, tak często mawiałem, że pióro to atrybut ludzi raczej po 40 (albo biznesmenów, ale daleko mi do nich). Jestem całkowitym freakiem fizyki, matematyki, uwielbiam gry, książki. Pierdołki jak np. kulki newtona hipnotyzują mnie na długie minuty. A tu nagle jebs, pióro. Naprawdę nie wiem co mam jej powiedzieć i jak udawać, że mi się podoba, jak dopiero co na głos wyraźnie to hejtowałem. 300 zł to sporo jak na prezent, który ma wylądować w najciemniejszej szufladzie. I z pewnością tam wyląduje. Nie wiem tylko jakim cudem mój uśmiech ma być szczery czy chociażby na tyle dobrze zagrany, żeby nie widziała kwasu, jaki się we mnie przelewa. Jeśli dodatkowo zapłaciła za grawer to sprawa jest bez wyjścia. Jeśli nie to będę miał w przyszłości prezent dla kogoś, komu to się przyda.
A jak to jest u Was? Jak sobie radzicie z nietrafionymi podarkami? Była taka podekscytowana jak szła to kupić, ale teraz nie da się nawet udawać, że pękam z zadowolenia...
0
@BlaseR9 dokładnie, xboxik już się uruchamia