Tuż przed interwencją Ter Stegena trójka atakujących znakomicie wykiwała naszą trójkę broniących. Nasi wybiegli w 3 do tej piłki, dwóch atakujących zostało, trzeci poszedł 1v1 i nagle zonk, wszyscy broniący ominięci. Topornie opisane, ale chyba łatwo było to zauważyć.
Historii tatuażu Messiego na łydce bym nie zrozumiał xD najpierw rączki i Thiago, ale potem doszło jeszcze 2 synów, plątanina rąk wyglądałaby makabrycznie, na imiona zabrakłoby miejsca, więc zrobił z tego getrę z numerem 10 :D nie ma to jak robić z siebie brudnopis xD
Pytanko do dotkniętych koronaświrsuem. Potwornie bolą mnie nozdrza, ale tam dalej, no i nie czuję kompletnie nic. Dosłownie. Przewijałem właśnie małego, żona tam zdychała, a ja nic a nic. No i smak. Jem cheetosy i po prostu wiem jak smakują, ale na pewno tego smaku nie czuję. Nie kcem panikować, z resztą i tak mam przymusowy urlop do 12, ale też was tak nochal bolał?
Na fejsach gdzieś mi wyskoczyło, że Barcelona zamierza sprzedać MAtSa, do Bayernu, żeby zaoszczędzić 80 milionów... Dobrze, że tu płoty są w miarę filtrowane i sprawdzane.
@MNSbEstEver w FC5 wywalam często oczy z powodu głupoty twórców. Nie jestem fanatykiem religijnym, do kościoła chodzę na śluby i pogrzeby, ale bardzo, ale to bardzo chciałbym zobaczyć jak Ubi robi grę, która w ten sam sposób ciśnie po islamie. A i mam wrażenie, że piątka to jakiś graficzny regres. 4 pod tym względem to arcydzieło. O trójce nie mówię, bo nie pytałeś ;p
Trochę późna pora i raczek graniczy to z cudem, ale orientuję się ktoś czy mogę wziąć neosine po piwie? Wypiłem piwo jakieś 3 godziny temu, a teraz się przebudziłem z dreszczami i nagle nie wiadomo skąd katar. Tzn wiem skąd, zaraziłem się od żony na pewno. Dużo szkód sobie narobię jak wezmę czy czekać do rana?
Są tu jacyś amatorzy pingwinów z Madagaskaru? Szukam odcinka jak ktoś spytał co może być szeregowe i Kowalski wymienił kilka rzeczy w tym "port". Kojarzy ktoś coś?
@Mamrotek22 nie spodziewałem się, że to kiedyś stanie się jakimś wyznacznikiem :D zupełnie jak na filmwebie. Oho, tylko 3 filmy zrecenzowane? Nie mamy o czym rozmawiać!
0
Ilu było w historii piłkarzy, którzy strzelali bramki dla swojego zespołu w 3 pierwszych kolejkach fazy grupowej CL z rzutu karnego?
1
Antłan, proszę Cię.
3
Tuż przed interwencją Ter Stegena trójka atakujących znakomicie wykiwała naszą trójkę broniących. Nasi wybiegli w 3 do tej piłki, dwóch atakujących zostało, trzeci poszedł 1v1 i nagle zonk, wszyscy broniący ominięci. Topornie opisane, ale chyba łatwo było to zauważyć.
1
Historii tatuażu Messiego na łydce bym nie zrozumiał xD najpierw rączki i Thiago, ale potem doszło jeszcze 2 synów, plątanina rąk wyglądałaby makabrycznie, na imiona zabrakłoby miejsca, więc zrobił z tego getrę z numerem 10 :D nie ma to jak robić z siebie brudnopis xD
0
@icon3520 nie chce Ci psuć wrażenia :D
1
Despasito zdetronizowane na jutube
1
Rano odpaliłem tefałen24, jakieś kobiety tam się wypowiadały. Ależ tendencyjne te wypowiedzi. Boją się tego Trumpa jak diabła :D
0
@tbas czipsów nosem nie jadłem ;p
0
Pytanko do dotkniętych koronaświrsuem. Potwornie bolą mnie nozdrza, ale tam dalej, no i nie czuję kompletnie nic. Dosłownie. Przewijałem właśnie małego, żona tam zdychała, a ja nic a nic. No i smak. Jem cheetosy i po prostu wiem jak smakują, ale na pewno tego smaku nie czuję. Nie kcem panikować, z resztą i tak mam przymusowy urlop do 12, ale też was tak nochal bolał?
0
@rainyy ogromne ego, nie wiem czy z Messim by to wypaliło. Ale Ibra nadaje się wszędzie.
2
@NaFazieHitman mam nadzieję, że to nie będzie reklama obcego serwisu
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1014733979039949&id=221969028316452
@DaPi żyję ;p
0
Na fejsach gdzieś mi wyskoczyło, że Barcelona zamierza sprzedać MAtSa, do Bayernu, żeby zaoszczędzić 80 milionów... Dobrze, że tu płoty są w miarę filtrowane i sprawdzane.
4
@DaPi @kuz dobra, ryzyk fizyk. Jakbym się przekręcił to ten, fajnie było
1
@MNSbEstEver w FC5 wywalam często oczy z powodu głupoty twórców. Nie jestem fanatykiem religijnym, do kościoła chodzę na śluby i pogrzeby, ale bardzo, ale to bardzo chciałbym zobaczyć jak Ubi robi grę, która w ten sam sposób ciśnie po islamie. A i mam wrażenie, że piątka to jakiś graficzny regres. 4 pod tym względem to arcydzieło. O trójce nie mówię, bo nie pytałeś ;p
0
Trochę późna pora i raczek graniczy to z cudem, ale orientuję się ktoś czy mogę wziąć neosine po piwie? Wypiłem piwo jakieś 3 godziny temu, a teraz się przebudziłem z dreszczami i nagle nie wiadomo skąd katar. Tzn wiem skąd, zaraziłem się od żony na pewno. Dużo szkód sobie narobię jak wezmę czy czekać do rana?
1
Griezmann do zmiany. Pół godziny nadziei człowiekowi zrobił.
1
Pisze to pierwszy raz w życiu. Messi jest do zmiany.
0
Piłkarze słyszą te nagrania trybun? Bez jeśli tak to kogoś pojebawszy. Co chwila słychać nagrany gwizdek sędziego
0
@Omoziu o tak byczq
0
Strój Barcelony składa się z itemków, które do siebie nie pasują, ale mają dobre staty
0
Alaves wychodzi aż jednym zawodnikiem za środkowe koło
0
@DonMatteo901 brzmi ładnie
4
@baczmus że też coś takiego istnieje :D
0
Są tu jacyś amatorzy pingwinów z Madagaskaru? Szukam odcinka jak ktoś spytał co może być szeregowe i Kowalski wymienił kilka rzeczy w tym "port". Kojarzy ktoś coś?
0
@IronSanHybrid jak się udostępniania film z jbzd w tej formie?
0
@bartekvisca jutro wyjedzie wojsko, a pojutrze helikoptry
2
@Mamrotek22 nie spodziewałem się, że to kiedyś stanie się jakimś wyznacznikiem :D zupełnie jak na filmwebie. Oho, tylko 3 filmy zrecenzowane? Nie mamy o czym rozmawiać!
1
@damianex10 na pewno by ich w szatni cisnął jak nasz Tarzan
0
Myślicie, że z Koemanem też byśmy dali sobie 8 wsadzić?
6
@ViscaElBarca98 polewam